Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, május 05, 14:55:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 545 546 [547] 548 549 ... 715   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Borító kérések  (Megtekintve 4901272 alkalommal)
tghcs
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 11


« Új hozzászólás #2534 Dátum: 2009, január 13, 13:22:31 »

Szia Eddy61!

Már többször kértem tõled borítót, és mindig nagyon kedvesen teljesítetted is õket, így bátorkodnék ismét egy kéréssel elõállni. A Slumdog Millionaire c. filmhez szeretnék kérni borítót. A cdcovers-en találtam angol nyelvût, ha azt magyarosítanád, az tökéletes lenne.

Elõre is nagyon szépen köszönöm!
Szia!
Slumdog Millionaire <- NEM TALÁLTAM HOZZÁ MAGYAR CÍMET, EZÉRT MARADT AZ ANGOL...
Magyarosítva, feltöltve.
Üdv: Eddy61



Nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!!!
Naplózva
öcsisajt
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 290



« Új hozzászólás #2533 Dátum: 2009, január 13, 12:40:40 »

Szia Eddy61!

Már többször kértem tõled borítót, és mindig nagyon kedvesen teljesítetted is õket, így bátorkodnék ismét egy kéréssel elõállni. A Slumdog Millionaire c. filmhez szeretnék kérni borítót. A cdcovers-en találtam angol nyelvût, ha azt magyarosítanád, az tökéletes lenne.

Elõre is nagyon szépen köszönöm!
Szia!
Slumdog Millionaire <- NEM TALÁLTAM HOZZÁ MAGYAR CÍMET, EZÉRT MARADT AZ ANGOL...
Magyarosítva, feltöltve.
Üdv: Eddy61
      http://kepfeltolto.hu/i/?336756&t=img  tessék..
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #2532 Dátum: 2009, január 13, 10:41:26 »

Szia Eddy61!

Már többször kértem tõled borítót, és mindig nagyon kedvesen teljesítetted is õket, így bátorkodnék ismét egy kéréssel elõállni. A Slumdog Millionaire c. filmhez szeretnék kérni borítót. A cdcovers-en találtam angol nyelvût, ha azt magyarosítanád, az tökéletes lenne.

Elõre is nagyon szépen köszönöm!
Szia!
Slumdog Millionaire <- NEM TALÁLTAM HOZZÁ MAGYAR CÍMET, EZÉRT MARADT AZ ANGOL...
Magyarosítva, feltöltve.
Üdv: Eddy61
Naplózva

Üdv: Eddy61
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #2531 Dátum: 2009, január 13, 10:32:45 »

szeva mindenki!

megszállottan keresem "A Romok (The Ruins 2008)" címû film eredeti dvd borítóját! Ha valaki tud kérem segítsen!!!

Nagyon szépen köszönöm!!!
Szia!
Már készítettem hozzá Romok címmel találod, feltöltve csak elbírálásra vár. nézz rá többször ma az oldalra.
Üdv: Eddy61
Ui: Készítettem harmadik változatot is: A romok címmel, feltöttem azt is.
« Utoljára szerkesztve: 2009, január 13, 11:46:58 írta Eddy61 » Naplózva

Üdv: Eddy61
saabarab
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 10



« Új hozzászólás #2530 Dátum: 2009, január 13, 10:26:46 »

Sziasztok!

Ha valaki ismerné: Nyisztor Ilona -  Földnek e zsírjával...és a CD borítója is rendelkezésére állna, akkor megköszönném:

saabarab
Naplózva
tibi1989
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 27


« Új hozzászólás #2529 Dátum: 2009, január 13, 10:24:25 »

szeva mindenki!

megszállottan keresem "A Romok (The Ruins 2008)" címû film eredeti dvd borítóját! Ha valaki tud kérem segítsen!!!

Nagyon szépen köszönöm!!!
Naplózva
tghcs
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 11


« Új hozzászólás #2528 Dátum: 2009, január 12, 22:01:50 »

Szia Eddy61!

Már többször kértem tõled borítót, és mindig nagyon kedvesen teljesítetted is õket, így bátorkodnék ismét egy kéréssel elõállni. A Slumdog Millionaire c. filmhez szeretnék kérni borítót. A cdcovers-en találtam angol nyelvût, ha azt magyarosítanád, az tökéletes lenne.

Elõre is nagyon szépen köszönöm!
Naplózva
pcking
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #2527 Dátum: 2009, január 12, 21:59:47 »

sziasztok mindenki   szeretnék kérni töletek egy pár boritot   ha tudok én is segitek mintegy 60 gb boritom van összesen de vannak olyan feltöltök akik nagyon szépen meg tudják csinálni a boritokat ezeket is össze szoktam szedegetni amit kérnék aki tud segitsen  a star trek deep space nine(ds 9)  cimü sorozathoz keresnék boritokat ha tud valaki segitsen elöre is köszönöm akinek van valami ami hiányzik szoljatok bátran ha tudok segitek
Naplózva
JORDANA
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 11


« Új hozzászólás #2526 Dátum: 2009, január 12, 18:11:05 »

Sziasztok CD és BORÍTÓtervezõk,szeretnék kérni az -Enyém tiéd övé címû filmhez borítót és cd-t,-
                                                                     -Szerelem kiadó címûhöz CD-t,
                                                                     -A szerelem kávéháza címûhöz CD-t,
                                                                     -Bajban a bor bár címûhöz CD-t,
                                                                     -Az ellenségem ellensége címûhöz BORÍTÓT,
ELÕRE IS KÖSZÖNÖM:JORDANA       LÉGYSZI VALAKI TÖLTSE FEL NEKEM EZEKET,GYÁRI VAGY KÉSZÍTETT MINDEGY!!!
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #2525 Dátum: 2009, január 12, 16:49:15 »

Hello,Szija!
Szeretnék kérni egy borítót egy mostani Horror filmét - THE RUINS(Romok) címû mostani horror film FRONT borítóját:) köszönöm szépen elöre is ha valaki megcsinálja:)
Szia!

Romok

Magyarosítva, feltöltve.
Üdv: Eddy61
Ui: Mivel az angol címmel nem fogadták el az illetékesek, ezért készítettem neked magyar címmel egy másikat.
« Utoljára szerkesztve: 2009, január 13, 09:31:02 írta Eddy61 » Naplózva

Üdv: Eddy61
Lacigtt
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 17



« Új hozzászólás #2524 Dátum: 2009, január 12, 16:03:47 »

Hello,Szija!
Szeretnék kérni egy borítót egy mostani Horror filmét - THE RUINS(Romok) címû mostani horror film FRONT borítóját:) köszönöm szépen elöre is ha valaki megcsinálja:)
Naplózva
sebie
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #2523 Dátum: 2009, január 12, 11:56:00 »

CSI- A helyszínelõkhöz 7.-8.évadhoz keresek Grifid által készített borítót. email: [email protected]
Köszi
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #2522 Dátum: 2009, január 12, 11:24:37 »

Szia inci50!

"Mindenek elõtt elnézésedet kérem,valaki elküldte azoknak a filmeknek a boritóit amiket kértem de annyira kicsik és nem tudom meg nagyitani.Segits nekem szépen kérlek.Lángoló ûr,és a Notre-dami toronyõr de nem a rajzfilm.Köszönöm.Irén"
A Notre-dami toronyõr fenn van az oldalon itt:
http://www.coversclub.cc/index.php?option=com_covers&page=show_ad&catid=3&adid=11920&Itemid=31
Lángoló ûr-höz csak ezt a VCD borítót találtam:

Üdv: Eddy61
Naplózva

Üdv: Eddy61
CHAD
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 64



« Új hozzászólás #2521 Dátum: 2009, január 12, 09:23:45 »

sziasztok szeretném kérni a következõt!
Tokio Hotel-TV-Caught On Camera gyári dvd boriját!német nyelvû mivel ezt mindenhol igy adják ki!valaki légyszi tegye fel,vagy ha gyári nincs szerkesszen nekem egyet!nagyon szépen köszönöm!
Naplózva
frisa49
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 348


« Új hozzászólás #2520 Dátum: 2009, január 12, 08:45:14 »

Sziasztok! Egy kérést továbbítok, ha tudtok segítsetek. Csillagosok katonák. Csak egy cd képet találtam hozzá. Köszönöm elõre is            frisa49.
Szia!
Már készítettem hozzá, itt:
http://www.coversclub.cc/index.php?option=com_covers&page=show_ad&catid=5&adid=54858&Itemid=1
Üdv: Eddy61
Köszönöm szépen.        frisa49.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 545 546 [547] 548 549 ... 715   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.075 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.