Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, május 05, 11:41:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 173 174 [175] 176 177 ... 715   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Borító kérések  (Megtekintve 4900614 alkalommal)
öcsisajt
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 290



« Új hozzászólás #8114 Dátum: 2012, augusztus 25, 21:30:16 »

Naplózva
Pleti
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 326



« Új hozzászólás #8113 Dátum: 2012, augusztus 25, 20:24:34 »

Sziasztok!

Újra egy kéréssel fordulnék hozzátok (csak front kell, mert cd címke van):

Ezer szó
(A Thousand Words)
színes, amerikai vígjáték, 91 perc, 2012

http://www.port.hu/ezer_szo_a_thousand_words/pls/fi/films.film_page?i_film_id=133781

Elõre is Köszönöm!

üdv, Pleti Cool




Öcsisajt!

Nagyon-nagyon köszönöm a munkád, és persze a gyorsaságod is!  Wink
További jó munkát!

üdv, Pleti Cool
Naplózva
Pleti
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 326



« Új hozzászólás #8112 Dátum: 2012, augusztus 25, 10:10:47 »

Sziasztok!

Újra egy kéréssel fordulnék hozzátok (csak front kell, mert cd címke van):

Ezer szó
(A Thousand Words)
színes, amerikai vígjáték, 91 perc, 2012

http://www.port.hu/ezer_szo_a_thousand_words/pls/fi/films.film_page?i_film_id=133781

Elõre is Köszönöm!

üdv, Pleti Cool
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #8111 Dátum: 2012, augusztus 21, 12:49:41 »


Az már csak apróság, hogy a címkéken látható szerencsétlen alak fejére valószínûleg ráesett a zongora. Persze még mindig jobban járt, mint a lefejezettek...

Old Dzsordzsi
Hali

Nem tisztem senkit sem megvédeni, vagy bírálni, de a lefejezett kép, a hivatalos plakátja a filmnek, a zongorához nincs mit hozzáfûzni.

Csiribácsi

Hm!
Bevallom, morgolódásom elõtt nem néztem utána e sorozat hivatalos plakátjának.
Az is tény, hogy a kritika megfogalmazásakor nem vettem számításba (a történelmi személyiség) VIII. Henrik "kedvenc szórakozását".

Most viszont alaposan átböngésztem a Netet.
A The Tudors hivatalos honlapján (official site), az angol nyelvû wikipedián és az IMDb-n sem találtam meg az ominózus képet - de a sorozat hivatalos plakátját sem.

Ettõl függetlenül a lefejezettség valóban illik a témához. Még akkor is, ha Henrikünk "csak" két felesége esetében választotta a válásnak ezt a módját...

Old Dzsordzsi
Naplózva
bandika8
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1599


Kakas a saját szemétdombján


« Új hozzászólás #8110 Dátum: 2012, augusztus 21, 10:23:47 »


Az már csak apróság, hogy a címkéken látható szerencsétlen alak fejére valószínûleg ráesett a zongora. Persze még mindig jobban járt, mint a lefejezettek...

Old Dzsordzsi
Hali

Nem tisztem senkit sem megvédeni, vagy bírálni, de a lefejezett kép, a hivatalos plakátja a filmnek, a zongorához nincs mit hozzáfûzni.

Csiribácsi
Naplózva
btgabi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #8109 Dátum: 2012, augusztus 21, 05:24:04 »

Idézet
A CC és az alkotók nevében köszönet a dicsérõ szavakért.

A "Tudorok" elsõ évadának 6 db címkéje már megtalálható az adatbázisban (Yana - 2009. 03. 16.).

A kicsit lejjebb beollózott címkék pedig nem felelnek meg a kérésednek. Egyrészt mert csak az ötlemezes változathoz (már, ha van ilyen) lennének alkalmasak, másrészt pedig - és ez a lényegesebb - hibás rajtuk a cím. Ennek a filmsorozatnak ugyanis a helyes magyar címe: Tudorok. Névelõ nélkül.
Lásd a feltöltött gyári borítót, és ezeket:
http://www.port.hu/tudorok_the_tudors/pls/fi/films.film_page?i_film_id=91044
http://hu.wikipedia.org/wiki/A_Tudorok_epiz%C3%B3djainak_list%C3%A1ja

Az már csak apróság, hogy a címkéken látható szerencsétlen alak fejére valószínûleg ráesett a zongora. Persze még mindig jobban járt, mint a lefejezettek...

Ezúton értesítek minden érintett klubtagot, hogy a hibás (névelõs) borítókat és címkéket töröltem.

Old Dzsordzsi

Kedves Old Dzsordzsi!
A kérésem a Tudorok 1 évadának 6 címkéje volt. Mert ,mint írtam természetesen és is láttam Yana 2009-es feltöltését, de nem tölti be és nem tudom letölteni sem. A 6 lemez címkéjét azért bátorkodtam kérni mivel ilyen formában (6 DVD) sikerült megszereznem. Most megnéztem és mást sem tudnék megnézni és letölteni. Régóta tag vagyok Nálatok, de ilyen gondom ezidáig nem volt. Egyszerûen nem értem. El vagyok keseredve. Amennyiben lehetõség lenne rá és bárki le tudná tölteni számomra az elsõ évad címkéit ( mindet, hogy lehessen válogatni) megadnék egy mail címet PM-ben és megkérném, hogy küldje el számomra õket. Maradok továbbra is az oldal és a feltöltõk nagy rajongója. Szép napot kívánok Mindenkinek: btgabi
« Utoljára szerkesztve: 2012, augusztus 21, 12:57:47 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #8108 Dátum: 2012, augusztus 20, 23:44:52 »

Sziasztok. Régóta tagja vagyok az oldalnak és nagyon szeretem a munkáitokat. Sok-sok élményben volt, van részem mikor a számomra kedves alkotásokat nézem a lemezeimen. Most viszont szeretnék kérni valamit amire nagyon vágyom. Próbáltam hozzájutni a Tudorok elsõ évadának a 6 DVD címkéjéhez, de semmit nem enged letölteni. Sõt be sem adja a képeket, hogy megnézhessem. Szeretném kérni Tõletek, hogy amennyiben van mód rá készítsen számomra, sokak számára valaki 6 DVD címkét az elsõ évadhoz. Remélem nem okozok nagy gondot. Minden kedves készítõnek nagyon szép és élményekkel teli napot kívánok. Üdvözlettel:btgabi  (Alias:Gabóca)
Üdv Btgabi!

A CC és az alkotók nevében köszönet a dicsérõ szavakért.

A "Tudorok" elsõ évadának 6 db címkéje már megtalálható az adatbázisban (Yana - 2009. 03. 16.).

A kicsit lejjebb beollózott címkék pedig nem felelnek meg a kérésednek. Egyrészt mert csak az ötlemezes változathoz (már, ha van ilyen) lennének alkalmasak, másrészt pedig - és ez a lényegesebb - hibás rajtuk a cím. Ennek a filmsorozatnak ugyanis a helyes magyar címe: Tudorok. Névelõ nélkül.
Lásd a feltöltött gyári borítót, és ezeket:
http://www.port.hu/tudorok_the_tudors/pls/fi/films.film_page?i_film_id=91044
http://hu.wikipedia.org/wiki/A_Tudorok_epiz%C3%B3djainak_list%C3%A1ja

Az már csak apróság, hogy a címkéken látható szerencsétlen alak fejére valószínûleg ráesett a zongora. Persze még mindig jobban járt, mint a lefejezettek...

Ezúton értesítek minden érintett klubtagot, hogy a hibás (névelõs) borítókat és címkéket töröltem.

Old Dzsordzsi
« Utoljára szerkesztve: 2012, augusztus 21, 00:31:54 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
Zidanekrisz
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 9


« Új hozzászólás #8107 Dátum: 2012, augusztus 20, 11:23:39 »

Hello!
Szeretném kérni a következõ filmek borítóját:
A segéd
Átkos Penny
Cím nélkül
Valaki hõse

Elõre is köszi! Grin
Naplózva
btgabi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #8106 Dátum: 2012, augusztus 20, 06:33:58 »

Sziasztok. Régóta tagja vagyok az oldalnak és nagyon szeretem a munkáitokat. Sok-sok élményben volt, van részem mikor a számomra kedves alkotásokat nézem a lemezeimen. Most viszont szeretnék kérni valamit amire nagyon vágyom. Próbáltam hozzájutni a Tudorok elsõ évadának a 6 DVD címkéjéhez, de semmit nem enged letölteni. Sõt be sem adja a képeket, hogy megnézhessem. Szeretném kérni Tõletek, hogy amennyiben van mód rá készítsen számomra, sokak számára valaki 6 DVD címkét az elsõ évadhoz. Remélem nem okozok nagy gondot. Minden kedves készítõnek nagyon szép és élményekkel teli napot kívánok. Üdvözlettel:btgabi  (Alias:Gabóca)
Naplózva
singer
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1602


« Új hozzászólás #8105 Dátum: 2012, augusztus 19, 19:54:47 »

Idézet

Bakker egyre jobb vagy!!! Úgy látom jók voltak a tanárok!! Smiley

Az biztos! Köszi a "tanárok" (O.Dzs. + Eddy + Csiribácsi) nevében is!  Grin
« Utoljára szerkesztve: 2012, augusztus 20, 15:24:07 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #8104 Dátum: 2012, augusztus 19, 11:14:31 »

Sziasztok, szeretném ha tudnátok készíteni a Scooby Doo - Rémpróbás játékok (2012) címû filmhez borítót.
Köszi elõre is.

Parancsolj! Csak most, csak itt, (nem)csak neked!  Grin



Bakker egyre jobb vagy!!! Úgy látom jók voltak a tanárok!! Smiley
Naplózva
jolka_3
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 55


« Új hozzászólás #8103 Dátum: 2012, augusztus 17, 03:38:33 »

Köszi Singer
Naplózva
trmarti
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 10



« Új hozzászólás #8102 Dátum: 2012, augusztus 16, 19:23:36 »

Köszi, Singer, fõleg, hogy ilyen gyors voltál! Smiley
Naplózva
singer
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1602


« Új hozzászólás #8101 Dátum: 2012, augusztus 15, 13:37:28 »

Sziasztok, szeretném ha tudnátok készíteni a Scooby Doo - Rémpróbás játékok (2012) címû filmhez borítót.
Köszi elõre is.

Parancsolj! Csak most, csak itt, (nem)csak neked!  Grin

« Utoljára szerkesztve: 2012, augusztus 17, 01:49:23 írta singer » Naplózva
trmarti
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 10



« Új hozzászólás #8100 Dátum: 2012, augusztus 15, 08:16:10 »

Kedves Mindenki! Smiley

Én is csatlakoznék az elõttem szólóhoz,de nekem CD kellene... Ennél "normálisabb" képet sajnos nem találtam...
http://kepfeltoltes.hu/120814/CoVeR_www.kepfeltoltes.hu_.png

Köszi elõre is! Smiley
Naplózva
Oldalak: 1 ... 173 174 [175] 176 177 ... 715   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.16 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.