Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, május 05, 17:11:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 255 256 [257] 258 259 ... 715   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Borító kérések  (Megtekintve 4901696 alkalommal)
tibbi
Haladó
**
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 136



« Új hozzászólás #6884 Dátum: 2011, április 12, 19:06:37 »

Eddy61 .. hagyjuk, ilyen stílusban én is tudok írni ... nem szeretem, ha kioktatnak. Ugyanezt megírhattad volna úgy is, hogy ne "alázz porig" nagy nyilvánosság elõtt. Majd megoldom másképp. A jobbik  kezecskémmel és a másik jobbikkal.
Szia!
Emlékszel te jöttél ide egy kéréssel, az összes információ amit adtál maga a címe. Ezután én tájékoztatlak, itt idézem magamat: "Szia!
Légyszíves több információt, képet és linket! Majd 1 órát keresgéltem a neten és csak egy kék macskát és egy bábszínházat találtam..."

Erre te:
"http://www.zeneszinhaz.hu/marcipancica/shop02.htm "Õ" az, sokkal többet én sem tudok... A DVD-hez is csak most jutottam hozzá ... Köszi!"
Csodálkozol azon, hogy türelmetlen vagyok. Nekem ez 3-4 órámba került, te pedig semmit sem teszel érte. Tudtommal neked lenne rá szükséged. Itt jegyzem meg mellékesen, hogy pusztán szívességbõl én járok utána és még neked nem tetszik ha szóvá teszem....
Ha valakinek nem tetszik a rendszer,az rajzoljon magának borítót egy darab papírra, és törölje ki a jobbikkal...
Ha valaki kér valamit az próbáljon segíteni amit tud,utána szépen köszönje meg hogy mások órákat vacakolnak miatta :Smiley :Smiley :Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2011, április 12, 19:08:31 írta tibbi » Naplózva
barnika91
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 35



« Új hozzászólás #6883 Dátum: 2011, április 12, 18:33:54 »

Kedves Eddy 61, Barnika 91, Leslius és Old Dzsordzsi)

Elõször is köszönöm szépen a "Susi" és Tekergõ gyûjtõt :-)
Nagyon aranyos mindkettõ)...és természetesen mindannyiótoknak (ez a szó elég hülyén néz ki leírva) küldök egy Mona Lisa mosolyt + egy nagy-nagy puszit.

Üdv
-Vercike-

Köszönöm!
« Utoljára szerkesztve: 2011, április 12, 18:35:35 írta Atosz24 » Naplózva
Vercike
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 20



« Új hozzászólás #6882 Dátum: 2011, április 12, 18:25:31 »

Kedves Eddy 61, Barnika 91, Leslius és Old Dzsordzsi)

Elõször is köszönöm szépen a "Susi" és Tekergõ gyûjtõt :-)
Nagyon aranyos mindkettõ)...és természetesen mindannyiótoknak (ez a szó elég hülyén néz ki leírva) küldök egy Mona Lisa mosolyt + egy nagy-nagy puszit.

Üdv
-Vercike-
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #6881 Dátum: 2011, április 12, 18:11:28 »

Eddy61 .. hagyjuk, ilyen stílusban én is tudok írni ... nem szeretem, ha kioktatnak. Ugyanezt megírhattad volna úgy is, hogy ne "alázz porig" nagy nyilvánosság elõtt. Majd megoldom másképp. A jobbik  kezecskémmel és a másik jobbikkal.
Szia!
Emlékszel te jöttél ide egy kéréssel, az összes információ amit adtál maga a címe. Ezután én tájékoztatlak, itt idézem magamat: "Szia!
Légyszíves több információt, képet és linket! Majd 1 órát keresgéltem a neten és csak egy kék macskát és egy bábszínházat találtam..."

Erre te:
"http://www.zeneszinhaz.hu/marcipancica/shop02.htm "Õ" az, sokkal többet én sem tudok... A DVD-hez is csak most jutottam hozzá ... Köszi!"
Csodálkozol azon, hogy türelmetlen vagyok. Nekem ez 3-4 órámba került, te pedig semmit sem teszel érte. Tudtommal neked lenne rá szükséged. Itt jegyzem meg mellékesen, hogy pusztán szívességbõl én járok utána és még neked nem tetszik ha szóvá teszem....
Naplózva

Üdv: Eddy61
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #6880 Dátum: 2011, április 12, 17:53:30 »

Eddy61 .. hagyjuk, ilyen stílusban én is tudok írni ... nem szeretem, ha kioktatnak. Ugyanezt megírhattad volna úgy is, hogy ne "alázz porig" nagy nyilvánosság elõtt. Majd megoldom másképp. A jobbik  kezecskémmel és a másik jobbikkal.

Sztem ezt is csak te vetted oktatásnak!! Itt midig más kér a teljesítõk meg ugyan azok! És te nem vagy tisztába olyanokkal, hogy alap dolgokat kért... Nem kell megsértõdni! Csak próbálj meg úgy kérni, hogy mindent tudjon róla mert 0 információval nehéz készíteni akármit is!! Nézd vissza az üzeneteket mennyi embernek mondta, hogy nem csinálja meg amit kért!
Naplózva
szmc
Vendég
« Új hozzászólás #6879 Dátum: 2011, április 12, 17:49:12 »

Eddy61 .. hagyjuk, ilyen stílusban én is tudok írni ... nem szeretem, ha kioktatnak. Ugyanezt megírhattad volna úgy is, hogy ne "alázz porig" nagy nyilvánosság elõtt. Majd megoldom másképp. A jobbik  kezecskémmel és a másik jobbikkal.
Naplózva
tkecskes
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 31


« Új hozzászólás #6878 Dátum: 2011, április 12, 17:04:48 »

Sziasztok!

Nagyon szeretném, ha valaki elkészítené nekem a Showder Klub 5.  és 6. évadának borítóit, csak CD képeket találok.
Tényleg nagyon hálás lennék. Elõre is köszönöm mindenkinek!
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #6877 Dátum: 2011, április 12, 11:26:22 »

Sziasztok! Annyi klassz borító van itt az oldalon, s annyi remek borító készítõ! Remélem, akad valaki, aki készítene nekem egy nagyon "dögös" borítót a Marcipán cica címû DVD-hez. Front és Disc is kellene! Nagyon köszönöm elõre is!
Szia!
Légyszíves több információt, képet és linket! Majd 1 órát keresgéltem a neten és csak egy kék macskát és egy bábszínházat találtam...
http://www.zeneszinhaz.hu/marcipancica/shop02.htm "Õ" az, sokkal többet én sem tudok... A DVD-hez is csak most jutottam hozzá ... Köszi!
Szia! Ettõl a linktõl csak a falnak tudok menni, ebbõl még nem lesz borító, nha de ha meg van a dvd azon van tuti stáblista meg sok egyéb írott információ... Szépen fogsz egy tollat és a jobbik kezeddel leírod majd bepötyögöd ide. ÁáÁÁááÁÁÁááÁÁááÁááá :S
Naplózva

Üdv: Eddy61
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #6876 Dátum: 2011, április 12, 10:37:51 »

Sziasztok! Annyi klassz borító van itt az oldalon, s annyi remek borító készítõ! Remélem, akad valaki, aki készítene nekem egy nagyon "dögös" borítót a Marcipán cica címû DVD-hez. Front és Disc is kellene! Nagyon köszönöm elõre is!
Szia!
Légyszíves több információt, képet és linket! Majd 1 órát keresgéltem a neten és csak egy kék macskát és egy bábszínházat találtam...
Szia Eddy!

Megerõsítem. És azok is mind 300 pixel alattiak...

Old Dzsordzsi
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #6875 Dátum: 2011, április 12, 09:35:20 »

Sziasztok! Annyi klassz borító van itt az oldalon, s annyi remek borító készítõ! Remélem, akad valaki, aki készítene nekem egy nagyon "dögös" borítót a Marcipán cica címû DVD-hez. Front és Disc is kellene! Nagyon köszönöm elõre is!
Szia!
Légyszíves több információt, képet és linket! Majd 1 órát keresgéltem a neten és csak egy kék macskát és egy bábszínházat találtam...
Naplózva

Üdv: Eddy61
barnika91
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 35



« Új hozzászólás #6874 Dátum: 2011, április 12, 08:15:22 »

Ha nem baj en is keszitettem egyet, remelem elnyeri ez is tetszesedet.

Susi és Tekergõ 1-2 (barnika91) [BORÍTÓ] - [Front]


Szia barnika91!
Ez nagyon jó és igényes munka. Na igen Vercike már már felülmúlja Mona Lisa mosolyát Cheesy
Bár a borító élén jobb lenne feltüntetni ott is a gyüjtemény, vagy 1.-2. részt.
Üdv: Leslius


Kedves Leslius!

Koszonom a batorito szavakat. En is nezegettem, hogy tegyem-e ki vagy sem a gerincre a gyujto jelzot, de valahogy tul zsufoltnak ereztem ugy. Remelem igy is megfelel a kedves felhasznaloknak. Minden jot es tovabbi jo forumozast!

Udv. barnika91

U.I. Ha keres van rajzfilm boritora, legyen az gyujto vagy sem, szivesen elkeszitem, hisz a gyerekekert mindent!
« Utoljára szerkesztve: 2011, április 12, 08:18:27 írta barnika91 » Naplózva
Leslius
CoversClub King
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 80



« Új hozzászólás #6873 Dátum: 2011, április 12, 06:45:14 »

Ha nem baj en is keszitettem egyet, remelem elnyeri ez is tetszesedet.

Susi és Tekergõ 1-2 (barnika91) [BORÍTÓ] - [Front]


Szia barnika91!
Ez nagyon jó és igényes munka. Na igen Vercike már már felülmúlja Mona Lisa mosolyát Cheesy
Bár a borító élén jobb lenne feltüntetni ott is a gyüjtemény, vagy 1.-2. részt.
Üdv: Leslius
Naplózva
pujka
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #6872 Dátum: 2011, április 11, 22:58:27 »

Sziasztok!
Esetleg valakinek megvan a Grace klinika 6.évad magyar boritója?
Naplózva
barnika91
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 35



« Új hozzászólás #6871 Dátum: 2011, április 11, 21:07:25 »

Ha nem baj en is keszitettem egyet, remelem elnyeri ez is tetszesedet.

Susi és tekergõ 1-2 (barnika91) [BORÍTÓ] - [Front]

« Utoljára szerkesztve: 2011, április 11, 21:52:35 írta Eddy61 » Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #6870 Dátum: 2011, április 11, 20:27:20 »

Sziasztok Valaki vállalna Szuzi és Tekergõ (Lady and the Tramp) 1-2 DVD front gyûjtõ készítését? Elõre is nagyon köszönöm! -Vercike-
Szia!
A helyesírás lelkecském, még jó, hogy én találkoztam a kéréseddel, nem pedig a helyesírás fórumos lovagja Old Dzsodzsi. Wink
Íme a Precíz által készített borító:

Susi és tekergõ 1-2 (Preciz) [BORÍTÓ] - [Front]
Grin Grin Grin
Ez az én vigyorom.

De mit tehetek? Az a másik mosoly még az én megkérgesedett lelkemet is meglágyítja... Wink
Ettõl még persze Eddynek tökéletesen igaza van.

Old Dzsordzsi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 255 256 [257] 258 259 ... 715   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.101 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.