Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, május 05, 14:21:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 277 278 [279] 280 281 ... 715   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Borító kérések  (Megtekintve 4901160 alkalommal)
gondav
CoversClub King
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 46


« Új hozzászólás #6554 Dátum: 2011, január 11, 10:40:09 »

Sziasztok.Ha van rá lehetõség,gyári dvd boritókat kérnék.A filmcímek:
Az utolsó léghajlító
Kilenc(musical)
A Jane Austen könyvklub
Julie&Julia-Két nõ,egy recept
Amelia-Kalandok szárnyán.
Elõre is köszönöm a feltöltõ(k) fáradozását.Üdv.
Naplózva
tozso001
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 62


« Új hozzászólás #6553 Dátum: 2011, január 10, 17:28:45 »

Sziasztok!
Tudna valaki készíteni "Szép színes" borítót A DRÓT sorozat 1-4 évadjához??
Elõre is KÖSZÖNET!!
Naplózva
Junkies
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3


« Új hozzászólás #6552 Dátum: 2011, január 10, 16:54:18 »

Sziasztok.Fel tudná v.ki rakni a Hooligans-Nyolcszemközt borítóját(eleje,hátulja)? Köszi,sziasztok. Smiley
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #6551 Dátum: 2011, január 10, 15:47:02 »

Üdv zarazo69!

Idézet
A tûzsárkány birodalma - Fire and Ice - The Dragon Chronicles
2008.
Ezt már tegnap feltöltöttem.

Komolyan mondom, már megsajnáltalak, hogy hónapok óta eredménytelenül kérsz két borítót. Már többször is nekigyürkõztem ezeknek, de:
Idézet
Meghalok érted -Dying to Love You 1993 -
Errõl a filmrõl egyszerûen nincs kép a neten. Egyet találtam csak, egy spanyol oldalon, de az is csak 586x347 felbontású. Címlapnak teljesen alkalmatlan.
Megoldási javaslatom: fényképezzél ki a filmedbõl 10-20 megfelelõ képet (erre például a Power DVD lejátszó program képes) és küldd el nekem. Valamit csak kihozunk belõle.
Idézet
Másvilág - The Others 13 részes sorozat ( 1 borítóba ) -
Ennek a sorozatnak a magyar epizód-címeit nem találom. Angolból pedig – több okból is – nem fordítok szívesen. A címlaphoz akad egy 800x600-as kép (amit te linkeltél be az csak 400x300-as), amivel még tudnék valamit kezdeni. Több képet viszont nem találtam.
Megoldási javaslatom: fényképezzél ki a filmedbõl képeket (minden epizódból egyet) és küldd el nekem. A magyar epizódcímekkel együtt.

Talán csak lesz ebbõl így valami.

Gondolom kollégáim is hasonló gondokkal küszködtek eleddig.

Javaslom, hogy ezügyben a további üzenetváltást tegyük át a topikomba.

Üdv
Old Dzsordzsi

Naplózva
laszlo57
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 343



« Új hozzászólás #6550 Dátum: 2011, január 10, 14:21:14 »

Szia Old Dzsordzsi!

Az 1. pont a helytálló....

Üdv: laszlo57

(Ui.: ezentúl csak a kávé elfogyasztása után kapcsolom be a gépet!!!!)
Naplózva

Üdv. :laszlo57
Iminimi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3


« Új hozzászólás #6549 Dátum: 2011, január 10, 13:20:47 »

Sziasztok. szeretnék kérni egy Kövi Szabolcs - Az Ünnep. címû CD [back és front] bórítót ha lehet gyárit elõre is köszönöm.
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #6548 Dátum: 2011, január 10, 11:51:02 »

Idézet
Én a magam részérõl ezt a vitát lezárom, és nem kívánok még csak hallani sem egy darabig polipról, de még csigáról, kagylóról, sõt úgy am blokk a tenger gyümölcseirõl sem.
Old Dzsordzsi
Na ez, nagyon jó, nagyon tetszik, csak az nem tetszik, hogy ki jött a reggeli kávém, ezen sorokat olvasva.......

Üdv laszlo57!

A reggeli kávé ügyében két helyzetet tudok elképzelni:  Wink
A monitor elõtt ücsörögve, és éppen soraimat magadévá téve a kávé 
1. éppen a verbális kommunikátorodban tartózkodott, és a hirtelen jókedv megnyilvánulása okán (annak légzéstechnikája következtében, továbbá az azonnali monitor-tisztítás igényét elõidézve) hirtelen távozott.  Cheesy
2. már rendeltetési helyén tartózkodott, de az olvasottak elutasítása oly mértékû volt, hogy még a kávé is feljött, hogy lássa, mi a probléma.  Sad

Szeretnék bízni benne, hogy az 1. sz. eset a helytálló.

További kellemes délutáni és esti kávézást kívánok neked.

Old Dzsordzsi
Naplózva
csisarajoy
Vendég
« Új hozzászólás #6547 Dátum: 2011, január 10, 08:24:26 »

Sziasztok!
Tudna valaki készíteni egy borítót a Szellemekkel suttogó ötödik évadjához?
Elõre is köszönöm!!
Üdv!
Addig nem igazán lehet borítót készíteni, amíg le nem ment a teljes évad a TV-ben, mivel akkor nem tudunk epizódcímeket írni a borító hátuljára, ahogy azt rendesen kell.
Amint lement az évad és meg lesznek a magyar címek szívesen bevállalom, mivel az elsõ négy évadhoz már van elkészült borítóm és az ötödikhez is van egy félkész, amihez majd csak a címeket kell hozzáadni.
CSISaraJoy
Naplózva
tozso001
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 62


« Új hozzászólás #6546 Dátum: 2011, január 10, 08:02:46 »

Sziasztok!
Tudna valaki készíteni egy borítót a Szellemekkel suttogó ötödik évadjához?
Elõre is köszönöm!!
Naplózva
laszlo57
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 343



« Új hozzászólás #6545 Dátum: 2011, január 10, 04:31:06 »

Én a magam részérõl ezt a vitát lezárom, és nem kívánok még csak hallani sem egy darabig polipról, de még csigáról, kagylóról, sõt úgy am blokk a tenger gyümölcseirõl sem.

Old Dzsordzsi
Na ez, nagyon jó, nagyon tetszik, csak az nem tetszik, hogy ki jött a reggeli kávém, ezen sorokat olvasva.......
Naplózva

Üdv. :laszlo57
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #6544 Dátum: 2011, január 10, 00:59:39 »

Üdv Zolika28!

Gyorsan reagálok, nehogy azt hidd, hogy senki sem foglalkozik veled.
Idézet
A simpsons család 4.5 évadjának kéne a gyári normál méretû borítója.
Nekem nincs meg, sajnos nem tudok segíteni.
Idézet
…az x akták 1 évad…ha egymás mellé teszem a tokokat kiad egy teljes képet…folytatta valaki a többi évaddal?
Használd a keresõt, és nézd meg az adatbázisban. Ha valaki folytatta, ott lesz. Ha nem…
Idézet
Sorozatokhoz hol lehet rendes gerincû borítót (14mmes) szerezni?
A 2-3-4 lemez tárolására alkalmas DVD tok is 14 mm vastag. Ez már sorozatra is alkalmas.
Használd a keresõt, és lehet, hogy találsz a CC adatbázisában is a sorozatodnak (gyûjtõ) borítót. Ha nem, kérjél a fórumon. Bizonyára készít egyet neked valaki
Idézet
Vagy hogy lehet csinálni?
Rajzolni kell egyet. Kézzel, vagy számítógéppel. Utóbbi részleteibe engedelmeddel nem bonyolódok bele.

Old Dzsordzsi

Naplózva
Zolika28
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3


« Új hozzászólás #6543 Dátum: 2011, január 10, 00:18:39 »

Sziasztok! Újra megpróbálok segítséget kérni, hátha valaki válaszra méltat:
A simpsons család 4.5 évadjának kéne a gyári normál méretû borítója. Valaki tud segíteni?

Másik kérdésem: Régen volt az x akták 1 évadjának egy 7 dvds készített borítója. Ami úgy néz ki, ha egymás mellé teszem a tokokat kiad egy teljes képet. Nem tudjátok ezt nem folytatta valaki a többi évaddal esetleg?

Sorozatokhoz hol lehet rendes gerincû borítót (14mmes) szerezni? Vagy hogy lehet csinálni? Most azt kezdem észrevenni, hogy trendi lett a vékony tok, de az nagyon nem tetszik...

Bocs a sok kérdésért
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #6542 Dátum: 2011, január 09, 21:27:07 »

ÉN NEM KÉRTEM EZEKET CSAK SZERETEM VOLNA ÉRZÉKELTETNI OLD DZSORZSIVAL HOGY KÉRTEM TATKO1979-TÕL A MAI NAP EGY AZAZ EGY BORÍTÓT ÉS LEFIKÁZOTT EGYBÕL HOGY MIT KÉPZELEK ÉN MIÉRT NEM HAGYOM BÉKÉN MÁS MEG LEÍR 10 CÍMET IS ÉS ARRA NINCS MEGSZÓLÁS ÉN EGY KICSIT FURCSÁLOM ÉS ROSSZUL ESIK.
Általam most már nem



Tisztelt polip30!

Az idézett bejegyzésed elõtt egyetlen alkalommal írtam neked, miután személyesen megszólítottál a topikomban. Akkor is csak egy kérdést, és két kérést fogalmaztam meg. Közlési stílusom - saját véleményem és többek visszajelzése szerint - határozott volt, gunyoros, de egyáltalán nem udvariatlan. Mi több, még el is ismertem, hogy udvarias, és tisztelettudó vagy (voltál még akkor). FENTI MEGJEGYZÉSED NEM CSAK SÉRTÕ, DE TARTALMILAG MÉG CSAK NEM IS IGAZ. Ha ismernél, mint például régi klubtársaim, tudnád, hogy egyszerûen NEM ERESZKEDEK LE A TE STÍLUSODHOZ. Sem a kifejezéseidhez (ld. lefikázás), sem fogalmazásodhoz, és különösen nem a helyesírásodhoz.
Hidd el, tudok úgy fogalmazni, hogy ha akartam volna, a sorok között úgy küldelek el valamerre, hogy azt mindenki észre veszi, csak te nem.

Korábbi fórum-bejegyzésemben taglaltam, hogy a csupa nagybetû mit is jelent valójában. Ennek tükrében tudd, hogy ha tehetném, jelen véleményem adott részét 200 pontos nagykapitálissal írtam volna.

Én a magam részérõl ezt a vitát lezárom, és nem kívánok még csak hallani sem egy darabig polipról, de még csigáról, kagylóról, sõt úgy am blokk a tenger gyümölcseirõl sem.

Old Dzsordzsi

 
« Utoljára szerkesztve: 2011, január 09, 21:38:10 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #6541 Dátum: 2011, január 09, 21:08:02 »

Nézd kedves polip30...feltehetõleg bekapcsolva maradt a CapsLock gomb a gépeden! Kérlek, sürgõsen kapcsold ki, mert nagyon idegesítõ tud lenni, HOGYHA MINDENT ÍGY ÍRUNK!
Mi több, az írásbeli elektronikus kommunikáció íratlan szabályai szerint a csupa nagybetû kiabálást, dühöt, de legalábbis nagyon erõs nyomatékot jelent.

Old Dzsordzsi
Naplózva
originallecso
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 30


« Új hozzászólás #6540 Dátum: 2011, január 09, 19:45:23 »

Dorombolonak ezúton is köszönöm a kérés teljesítését!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 277 278 [279] 280 281 ... 715   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.118 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.