Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, május 05, 17:41:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 310 311 [312] 313 314 ... 715   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Borító kérések  (Megtekintve 4901772 alkalommal)
bansanya
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 36


« Új hozzászólás #6059 Dátum: 2010, november 05, 08:40:38 »

Szia Old Dzsordzsi !  Ha esetleg ráérsz és találsz megfelelõ alapanyagot az általam kért DVD-film borítójához, akkor kérlek készíts nekem egyet a:
Zitra ráno vstanu a oparim se cajem ( Holnap felkelek és leforrázom magam teával) címû Csehszlovák 1977-es filmhez. (Rendezõ: Jindrich Polak) II.világháborús-scifi-vígjáték.
Köszönöm a segítséged elõre is. bansanya(2 :Smiley)
« Utoljára szerkesztve: 2010, november 05, 08:47:15 írta bansanya » Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #6058 Dátum: 2010, november 05, 00:25:44 »

Üdv laszlo57!
Kérésedre pótlólag elkészítettem és feltöltöttem a Sztrogoff Mihály (1975) címkéit.

Old Dzsordzsi
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #6057 Dátum: 2010, november 04, 23:53:30 »

Sziasztok!
Glee 1. évad borítót keresek. Ha valaki tudna készíteni azt nagyon megköszönném!
Dezsõ

Üdv Szalacsi Dezsõ!
Kérésedre elkészítettem és feltöltöttem a Glee - Sztárok leszünk! 1. évad DVD-borítóját.

Old Dzsordzsi
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #6056 Dátum: 2010, november 04, 18:08:55 »

Üdv laszlo57!

Szerencsére az önbizalmam és az önértékelésem nem látja a bányászbéka fenekét, mert sokkal, de sokkal magasabban tartózkodik.  Grin
Neked viszont igazad van. Sajnos az említett privát üzenetben - magam sem értem, miért? - többes számot alkalmaztam. Ominózus megjegyzésem kizárólag a 3 db Sztrogoff Mihály borítómra vonatkozott (volna).
A gyári borítókkal szemben úgy am blokk ellenérzéssel viseltetek. Egyrészt, mert nem túl magas a kreativitás, a (vesszõparipám) szövegszerkesztés és helyesírás idõnként egyenesen kriminális.  Sad Másrészt pedig, a készített - akármilyen is - mégis csak egyedi.
Természetesen tisztelettel adózom minden olyan gyári munkának, amely fenti kritikámra nem szolgált rá.

Old Dzsordzsi
Igen tisztelt Old Dzsordzsi!

Most õszintén Te a józan eszednél vagy?
Idézlek: "Meg kell azonban mondjam, elégedetlen vagyok. Nem jó kimondani, de úgy érzem, hogy a CC-re feltöltött gyári borítók jobbak, mint az enyémek".
Szerintem ez ki van zárva, sokkal jobbak, mint a gyáriak.
Tökéletesen megfelel nekem, ennek a borítónak legalább van mondavalója!
Ezt az üzenetet direkt raktam ki a közösségibe, hogy lássa mindenki az összehasonlítást.
Még majd Eddy61-et kellene megfûznöm, hogy csináljon hozzá DVD címkét-labelt korongot, és akkor a sorozat tökéletes lesz.

Naplózva
laszlo57
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 343



« Új hozzászólás #6055 Dátum: 2010, november 04, 15:44:56 »

Igen tisztelt Old Dzsordzsi!

Most õszintén Te a józan eszednél vagy?
Idézlek: "Meg kell azonban mondjam, elégedetlen vagyok. Nem jó kimondani, de úgy érzem, hogy a CC-re feltöltött gyári borítók jobbak, mint az enyémek".
Szerintem ez ki van zárva, sokkal jobbak, mint a gyáriak.
Tökéletesen megfelel nekem, ennek a borítónak legalább van mondavalója!
Ezt az üzenetet direkt raktam ki a közösségibe, hogy lássa mindenki az összehasonlítást.
Még majd Eddy61-et kellene megfûznöm, hogy csináljon hozzá DVD címkét-labelt korongot, és akkor a sorozat tökéletes lesz.
Naplózva

Üdv. :laszlo57
Szalacsi Dezsõ
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 183



« Új hozzászólás #6054 Dátum: 2010, november 04, 13:44:54 »

RE: Old Dzsordzsi

Megkaptam a privát üzit, válaszoltam is rá, remélem át is ment!
Dezsõ
Naplózva
Szalacsi Dezsõ
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 183



« Új hozzászólás #6053 Dátum: 2010, november 04, 09:38:31 »

Sziasztok!
Glee 1. évad borítót keresek. Ha valaki tudna készíteni azt nagyon megköszönném!
Dezsõ
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #6052 Dátum: 2010, november 03, 21:35:13 »

Üdv Mindenkinek!

Szeretném kérni, ha lehetséges: Sztrogoff Mihály 1-2-3 résznek a DVD borítóját.
Elõre is nagyon szépen köszönöm.
laszlo57

Üdv laszlo57!

Kérésedre elkészítettem és feltöltöttem.

Old Dzsordzsi
Naplózva
belkin
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 15


« Új hozzászólás #6051 Dátum: 2010, november 03, 17:03:57 »

Old Dzsordzsi köszönöm a borítókat
Naplózva
Carella
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #6050 Dátum: 2010, november 03, 16:35:12 »

Szia nem készítenél egy jól festõ cd borítót a félelem és shrekketéshez? Mindössze egy képet találtam csak ezzel összefüggõen mégpedig egy helloween tök arany színnel ami shrek bronz szoborfej szerû. mindössze ennyi nem nagyon van cd borító hozzá sehol. Ronnie
Naplózva
Lizadora31
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #6049 Dátum: 2010, november 03, 15:15:02 »

Sziasztok !
Nagyon keresném a Csingiling és a nagy tündérmentés dvd címkét. Ha valaki elkészítené nagyon megköszönném.Smiley
Lizadora31
« Utoljára szerkesztve: 2010, november 03, 15:19:48 írta Lizadora31 » Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #6048 Dátum: 2010, november 02, 23:20:33 »

Üdv belkin!
Természetesen nem "oérésedre", hanem kérésedre. Bocs'.
Old Dzsordzsi
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #6047 Dátum: 2010, november 02, 23:18:48 »

Üdv. három borítót szeretnék kérni.
Az idézõ http://href.hu/x/dkv1

A szörnyeteg (The Blackout) http://href.hu/x/dkoq

Alvajáró http://href.hu/x/dkip

Elõre is nagyon köszönöm.

Üdv belkin!
oérésedre elkészítettem és feltöltöttem a fenti DVD-borítókat (bár láttam, hogy "Az idézõ" tekintetében Gerhat megelõzött).

Old Dzsordzsi
Naplózva
npetiii
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 8


« Új hozzászólás #6046 Dátum: 2010, november 02, 22:15:17 »

max respect

Miért ne kérhetne. Ennek a topiknak az a címe, hogy BORÍTÓ KÉRÉSEK!!
Ha nem bírod a minimális kritikát se akkor ne publikálj egy olyan helyen ahol ezrek láthatják!
Miért kell egybõl leharapni valaki fejét ha azt meri írni, hogy ez meg ez nem az igazi, szeretnék kérni egy másikat ha lehet.
Most õszintén, csak én látom a két belinkelt borítón a hibákat?! Nemhiszem!

Õrült szív:
Látszik, hogy a 3D-s gyári borítóból dolgoztál. Bár nem értem miért. Minden kép megtalálható Normális minõségben a neten, ha már gyári borítót akarsz összerakni. De ha már magyarosításba vágsz bele akkor csináld szépen. Az sok feketés "paca" amivel próbálod kitakarni a nem oda való dolgokat szörnyen fest. Maga a borító alapszíne is is szörnyû.
Szerintem még ez a 3D-s verzió is jobb minõségû:
http://film.animare.hu/i/f/15/624.jpg, http://film.animare.hu/i/f/15/631.jpg,

Befejezetlen élet:
A képek minõsége szintén hagy kívánnivalót maga után, persze ezeket is lehetne javítani egy kicsit a PS-ben.
Az Amerikai-Német Filmdráma 2005 felirathoz elég érdekes fontot sikerült választanod, de ez ugye relatív.
Ami az õszképet teljesen lerombolja az az UV zöld csík,citromsárga 12-es korhatár lógó, és az Eddy61 színes lógó.
Most hangsúlyozom, nem az Eddy61 lógó a legnagyobb bajom hanem,hogy nagyon színes. Lehetne egy lógót a borító színvilágához igazítani és akkor nem lógna ki ennyire.

Amiket most leírtam csupán az én véleményem. Lehet a többség nem így látja. De ha így is látná nem merné leírni.
Persze lehet itt a letöltési számokkal dobálózni. De ha egy filmhez csak egy borító van akkor mit töltsenek az emberek?! (vagy van másik is, ami még "érdekesebb")


Most lehet megint kitiltani , stb stb, stb...
De ha nem fejlõdsz egy kicsit a Borító készítés terén akkor egyre több ilyen "kérés" lesz majd. Mert lehet ,hogy naponta megcsinálsz 5 borítót, na de a minõség!?

üdv. zsulboy



Sziasztok! Õrült szív, Befejezetlen élet címû filmekhez lenne szükségem gyári borítókra. A jelenleg feltöltött készített borítók nem az igaziak (a készítõktõl elnézést), így az is megfelelne, ha valaki újat gyártana nekem. Ha valaki segít nekem, akkor hálás köszönet.
Befejezetlen élet (Eddy61) [BORÍTÓ] - [Front]
Õrült szív [BORÍTÓ] - [Front]
Az Õrült szív ~99,9%-ban eredeti mivel gyári 3D-sbõl készítettem.
Ha a készítettek nem tetszenek, akkor készíts magadnak. Nha most mutasdd meg. Szivesen megnézném a munkádat és én is ilyen kritkával illetném. Mit szólnál hozzá? A szavaknak súlya van, pláne leírva. Ezek után még van vastag  bõr az arcodon új verzió kérésére!!!!!!!
Sajnálom, hogy bántónak találtad a szavaimat, nem állt szándékomban megsérteni senkit. Sajnos nekem tetszenek a jelenleg feltöltött borítók, ezért szerettem volna másikat kérni, erre utalt a nem igazi kifejezés. Úgy tûnik pocsék az ízlésem, de ez van, nekem nem tetszik ezért kértem segítséget. Nem kell bunkó módon válaszolni, értelem szerûen azért fordulok hozzátok, mert nem értek a borítókészítéshez, plusz tudom, hogy jó munkát végeztek, mert számtalan általatok készített borítót használtam már fel. A korábban említett négy filmnél találhatók viszont nem tetszenek, amiért a készítõktõl az elõzõ és a mostani hszemben is elnézést kértem. A felháborodást továbbra sem értem, nem volt bennem rossz szándék, ha valamelyikõtök segít nekem azt továbbra is megköszönöm, ha nem azt is megérte és elnézést mégegyszer!
Peti
Naplózva
*zsulboy*
Vendég
« Új hozzászólás #6045 Dátum: 2010, november 02, 21:02:16 »

Miért ne kérhetne. Ennek a topiknak az a címe, hogy BORÍTÓ KÉRÉSEK!!
Ha nem bírod a minimális kritikát se akkor ne publikálj egy olyan helyen ahol ezrek láthatják!
Miért kell egybõl leharapni valaki fejét ha azt meri írni, hogy ez meg ez nem az igazi, szeretnék kérni egy másikat ha lehet.
Most õszintén, csak én látom a két belinkelt borítón a hibákat?! Nemhiszem!

Õrült szív:
Látszik, hogy a 3D-s gyári borítóból dolgoztál. Bár nem értem miért. Minden kép megtalálható Normális minõségben a neten, ha már gyári borítót akarsz összerakni. De ha már magyarosításba vágsz bele akkor csináld szépen. Az sok feketés "paca" amivel próbálod kitakarni a nem oda való dolgokat szörnyen fest. Maga a borító alapszíne is is szörnyû.
Szerintem még ez a 3D-s verzió is jobb minõségû:
http://film.animare.hu/i/f/15/624.jpg, http://film.animare.hu/i/f/15/631.jpg,

Befejezetlen élet:
A képek minõsége szintén hagy kívánnivalót maga után, persze ezeket is lehetne javítani egy kicsit a PS-ben.
Az Amerikai-Német Filmdráma 2005 felirathoz elég érdekes fontot sikerült választanod, de ez ugye relatív.
Ami az õszképet teljesen lerombolja az az UV zöld csík,citromsárga 12-es korhatár lógó, és az Eddy61 színes lógó.
Most hangsúlyozom, nem az Eddy61 lógó a legnagyobb bajom hanem,hogy nagyon színes. Lehetne egy lógót a borító színvilágához igazítani és akkor nem lógna ki ennyire.

Amiket most leírtam csupán az én véleményem. Lehet a többség nem így látja. De ha így is látná nem merné leírni.
Persze lehet itt a letöltési számokkal dobálózni. De ha egy filmhez csak egy borító van akkor mit töltsenek az emberek?! (vagy van másik is, ami még "érdekesebb")


Most lehet megint kitiltani , stb stb, stb...
De ha nem fejlõdsz egy kicsit a Borító készítés terén akkor egyre több ilyen "kérés" lesz majd. Mert lehet ,hogy naponta megcsinálsz 5 borítót, na de a minõség!?

üdv. zsulboy



Sziasztok! Õrült szív, Befejezetlen élet címû filmekhez lenne szükségem gyári borítókra. A jelenleg feltöltött készített borítók nem az igaziak (a készítõktõl elnézést), így az is megfelelne, ha valaki újat gyártana nekem. Ha valaki segít nekem, akkor hálás köszönet.
Befejezetlen élet (Eddy61) [BORÍTÓ] - [Front]
Õrült szív [BORÍTÓ] - [Front]
Az Õrült szív ~99,9%-ban eredeti mivel gyári 3D-sbõl készítettem.
Ha a készítettek nem tetszenek, akkor készíts magadnak. Nha most mutasdd meg. Szivesen megnézném a munkádat és én is ilyen kritkával illetném. Mit szólnál hozzá? A szavaknak súlya van, pláne leírva. Ezek után még van vastag  bõr az arcodon új verzió kérésére!!!!!!!
Sajnálom, hogy bántónak találtad a szavaimat, nem állt szándékomban megsérteni senkit. Sajnos nekem tetszenek a jelenleg feltöltött borítók, ezért szerettem volna másikat kérni, erre utalt a nem igazi kifejezés. Úgy tûnik pocsék az ízlésem, de ez van, nekem nem tetszik ezért kértem segítséget. Nem kell bunkó módon válaszolni, értelem szerûen azért fordulok hozzátok, mert nem értek a borítókészítéshez, plusz tudom, hogy jó munkát végeztek, mert számtalan általatok készített borítót használtam már fel. A korábban említett négy filmnél találhatók viszont nem tetszenek, amiért a készítõktõl az elõzõ és a mostani hszemben is elnézést kértem. A felháborodást továbbra sem értem, nem volt bennem rossz szándék, ha valamelyikõtök segít nekem azt továbbra is megköszönöm, ha nem azt is megérte és elnézést mégegyszer!
Peti
« Utoljára szerkesztve: 2010, november 02, 21:07:19 írta *zsulboy* » Naplózva
Oldalak: 1 ... 310 311 [312] 313 314 ... 715   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.091 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.