Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 29, 14:51:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 175   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Old Dzsordzsi  (Megtekintve 1276864 alkalommal)
czoki
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 26



« Új hozzászólás #109 Dátum: 2011, március 28, 07:45:39 »

Szia Old Dzsordzsi!
Köszönöm, hogy írtál. Valóban szûkszavúan adtam elõ a kérésem.
Két borítóra lenne szükségem. Az 1. évad 1 lemezen, vékony tokban, míg 2.évad két
lemezen, egy duplalemezes DVD tokban van. Ez utóbbi 13 mm.-es.
A filmek epizódcímet nem tartalmaznak, legalább is az általam letöltöttek. Most néztem
bele az egyikbe, és szövegesen csak a szereplõk felsorolása, mig a film címe,- azaz Rush,A Hajsza-hang-
alámondással van megoldva. Epizódcímet nem írnak, nem mondanak.
Természetesen,- nekem,- epizódcímek nélkül is tökéletes lenne.
Ismételten csak köszönni tudom tevékenységed.
Üdv.
czoki.


Helló Old Dzsordzsi!
 Kérlek segíts!  Nagyon kerestem, de sajna nem találta, a "Rush"(A Hajsza) ausztrál sorozat boritóját.  Már mind a 2 évfolyam megvan lemezen, "hiányolják a csomagolást"  Ha megtennéd, hogy készítenél  egyet, nagyon megköszönném. Egy képet is sikerült találnom az alábbi oldalon.  http://www.port.hu/rush_-_a_hajsza_rush/pls/fi/films.film_page?i_film_id=100440 Elõre is köszönöm:
 czoki
Üdv czoki!

Segítenék én, de nem tudok. A gondolataidat ugyanis nem vagyok képes kitalálni.
1.) Két évadot szeretnél „becsomagolni”. Azt írod, készítsek "egyet". Eszerint két évados gyûjtõt kérsz?
2.) A port.hu szerint az elsõ évad 13, a második 22 részes.
Hány DVD-n van ez meg neked? Vagyis milyen vastag a tok = hány mm gerincszélességû legyen a borító? Biztos, hogy mindez belefog férni egy tokba? (tudtommal a 33 mm-es 10 darabos tok a legnagyobb méret)
3.) Nem találom az epizódok címeit.
Amíg ezeket az információkat meg nem adod, nem tudok tovább lépni. Addig sajnos coki neked! Wink

Old Dzsordzsi








Naplózva
pirates70
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 153


« Új hozzászólás #108 Dátum: 2011, március 27, 18:05:34 »

Szia Old Dzsordzsi !

Nagyon szép lett a BIKINI DVD borító. Nagyon-nagyon szépen köszönöm.
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #107 Dátum: 2011, március 27, 15:23:12 »

Helló Old Dzsordzsi!
 Kérlek segíts!  Nagyon kerestem, de sajna nem találta, a "Rush"(A Hajsza) ausztrál sorozat boritóját.  Már mind a 2 évfolyam megvan lemezen, "hiányolják a csomagolást"  Ha megtennéd, hogy készítenél  egyet, nagyon megköszönném. Egy képet is sikerült találnom az alábbi oldalon.  http://www.port.hu/rush_-_a_hajsza_rush/pls/fi/films.film_page?i_film_id=100440 Elõre is köszönöm:
 czoki
Üdv czoki!

Segítenék én, de nem tudok. A gondolataidat ugyanis nem vagyok képes kitalálni.
1.) Két évadot szeretnél „becsomagolni”. Azt írod, készítsek "egyet". Eszerint két évados gyûjtõt kérsz?
2.) A port.hu szerint az elsõ évad 13, a második 22 részes.
Hány DVD-n van ez meg neked? Vagyis milyen vastag a tok = hány mm gerincszélességû legyen a borító? Biztos, hogy mindez bele fog férni egy tokba? (tudtommal a 33 mm-es 10 darabos tok a legnagyobb méret)
3.) Nem találom az epizódok címeit.
Amíg ezeket az információkat meg nem adod, nem tudok tovább lépni. Addig sajnos coki neked! Wink

Old Dzsordzsi







« Utoljára szerkesztve: 2017, január 15, 08:05:45 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #106 Dátum: 2011, március 26, 12:19:52 »

Szia Old Dzsordzsi !

Lenne egy DVD borítókérésem. Kiadták a Bikini együttes 2011-s CD-t melynek c. Elmúlt illúziók. Nos ehhez mellékeltek bónusz ként egy koncert felvételeket tartalmazó DVD-t ami 5 számot tartalmaz a címei:
- Izzik a tavaszi délután
- Ne legyek áruló
- Mondd el
- Repülõk
- Közeli helyeken

Az lenne a kérésem ,hogy ehhez kéne borító. Ha megtudnád csinálni akkor nagyon megköszönném mert sajnos nem találom a borítóját sehol. Elõre is köszi.
Üdv pirates70!

Majd meglátom. Türelem...

Old Dzsordzsi
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #105 Dátum: 2011, március 26, 12:17:56 »

Szia Old Dzsordzsi
Köszönöm az elkészült borítókat.
Nem akarok nagyon hülyének tûnni, ezért csak egészen halkan kérdezem: lehet, hogy stílust váltottál? A tavaszi borítóid játékosabbnak tûnnek, mint a régebbiek. Persze, lehet, hogy csak én bolondultam meg.
Még egyszer is köszönöm.   Ákos
Az játékosságrúl:
A 12+1 hátsó borítója, a lila neon-kontúros Vittorio Gassmannal és Sharon Tate-tel, nekem a Three Friends címû Gentle Giant - borítót idézi.
http://cover-paradies.to/?Module=ViewEntry&ID=380617
Ennek én örülök. Persze, ettõl még megbolondulhattam.
Üdv:  Ákos
Üdv Lendvai Ákos!

Megpróbállak megérteni. Smiley
Az esztétika tudományában sosem voltam erõs. Ebben sokkal inkább ösztönös vagyok.
A borítókészítésben nem váltottam tudatosan stílust. Volt-e, van-e stílusom egyáltalán?
A rajzolásban néhány dolog vezérel csupán – a borító kinézete lehetõleg passzoljon a film tartalmához, hangulatához; lehetõleg legyen színes-mozgalmas; és magyar legyen az utolsó betûig.
Ami a kontúrozást illeti: valóban megtetszett, mostanában éltem vele néhányszor. Az alkalmazott színek világosak (neonhatásúak?), lehet, hogy ezért érzed, azt, amit.
De ez a módszer nem uralkodik el rajtam…
Az egészbõl azt szûrtem le, hogy amit kérésedre készítettem, az elnyerte tetszésedet. Márpedig számomra ez a lényeg. Wink

Old Dzsordzsi
Naplózva
Lendvai Ákos
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 21


« Új hozzászólás #104 Dátum: 2011, március 26, 08:30:55 »

Az játékosságrúl:

A 12+1 hátsó borítója, a lila neon-kontúros Vittorio Gassmannal és Sharon Tate-tel, nekem a Three Friends címû Gentle Giant - borítót idézi.
http://cover-paradies.to/?Module=ViewEntry&ID=380617
Ennek én örülök.
Persze, ettõl még megbolondulhattam.

Üdv:  Ákos
Naplózva
pirates70
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 153


« Új hozzászólás #103 Dátum: 2011, március 26, 08:00:34 »

Szia Old Dzsordzsi !

Lenne egy DVD borítókérésem. Kiadták a Bikini együttes 2011-s CD-t melynek c. Elmúlt illúziók. Nos ehhez mellékeltek bónusz ként egy koncert felvételeket tartalmazó DVD-t ami 5 számot tartalmaz a címei:
- Izzik a tavaszi délután
- Ne legyek áruló
- Mondd el
- Repülõk
- Közeli helyeken

Az lenne a kérésem ,hogy ehhez kéne borító. Ha megtudnád csinálni akkor nagyon megköszönném mert sajnos nem találom a borítóját sehol. Elõre is köszi.
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #102 Dátum: 2011, március 26, 07:23:31 »

Szia Old Dzsordzsi

Köszönöm az elkészült borítókat.
Nem akarok nagyon hülyének tûnni, ezért csak egészen halkan kérdezem: lehet, hogy stílust váltottál? A tavaszi borítóid játékosabbnak tûnnek, mint a régebbiek. Persze, lehet, hogy csak én bolondultam meg.

Még egyszer is köszönöm.   Ákos

Cheesy Játékosabb?? Az milyen?
Naplózva
Lendvai Ákos
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 21


« Új hozzászólás #101 Dátum: 2011, március 26, 06:26:22 »

Szia Old Dzsordzsi

Köszönöm az elkészült borítókat.
Nem akarok nagyon hülyének tûnni, ezért csak egészen halkan kérdezem: lehet, hogy stílust váltottál? A tavaszi borítóid játékosabbnak tûnnek, mint a régebbiek. Persze, lehet, hogy csak én bolondultam meg.

Még egyszer is köszönöm.   Ákos
Naplózva
czoki
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 26



« Új hozzászólás #100 Dátum: 2011, március 25, 11:16:47 »

 Helló Old Dzsordzsi!

 Kérlek segíts!
 Nagyon kerestem, de sajna nem találta, a "Rush"(A Hajsza) ausztrál sorozat boritóját.
 Már mind a 2 évfolyam megvan lemezen, "hiányolják a csomagolást" 
 Ha megtennéd, hogy készítenél  egyet, nagyon megköszönném.
 Egy képet is sikerült találnom az alábbi oldalon.
 http://www.port.hu/rush_-_a_hajsza_rush/pls/fi/films.film_page?i_film_id=100440

 Elõre is köszönöm:
 czoki
Naplózva
Nyavi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3


« Új hozzászólás #99 Dátum: 2011, március 25, 06:03:26 »

Köszönöm, hogy ilyen gyorsan megcsináltad, nagyon szép munkák, természetesen jók lesznek ezek is. Még egyszer köszi.
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #98 Dátum: 2011, március 23, 20:20:12 »

Sikerült valamire jutnod maestro?
Üdv Feróka!

Nézetem szerint egy sorozat (jelen esetben a Western gyûjtemény) minden darabja azonos kinézetû, hangulatú kell legyen (legalábbis a konkrét filmmel össze nem függõ részeiben).
Mint minden sorozatgyártás, így ez is egy megfelelõ, többcélú alap kitalálásával és elkészítésével kezdõdik. Nos, ezen ügyködök most. Ha már készen lesz az alap, abból már könnyebb és gyorsabb egy-egy konkrét borítót készíteni.
Viszont tudnod kell, hogy igen hamar elúnom az egyforma dolgokat (ezt már többször is nyilvosságra hoztam a fórumon). Következésképpen a western gyûjteményt is részletekben, csak egy-két darabonként, más munkák között fogom elkészíteni.
Ráadásul simán félreteszem a "megrendeléseket", ha valami érdekeset találok.

Szóval, hogy - immár többedszer - idézzem klubtársamat: a türelem borítót terem...   Cheesy Wink Cheesy

« Utoljára szerkesztve: 2011, március 23, 20:28:54 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
Feróka
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 27


« Új hozzászólás #97 Dátum: 2011, március 23, 19:52:01 »

Sikerült valamire jutnod maestro?
Naplózva
Nyavi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3


« Új hozzászólás #96 Dátum: 2011, március 23, 11:15:10 »

Szia. Szükségem lenne a Frédi és Béni 5. évadának a dvd címkéire, ha lehet az eredetikre, ha tudnál segíteni, azt nagyon megköszönném. Elõre is köszönöm. Üdv.
Naplózva
pirates70
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 153


« Új hozzászólás #95 Dátum: 2011, március 23, 07:48:04 »

Szia Old Dzsordzsi !

Köszönöm szépen az Oblivion (Cyborg City) borítóját.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 175   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.08 másodperc alatt készült el 17 lekéréssel.