Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, április 25, 02:07:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: CD Borító feltöltés!  (Megtekintve 120158 alkalommal)
vgabi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 20



« Új hozzászólás #22 Dátum: 2007, augusztus 31, 11:53:39 »

Nagyon köszönöm! Ígérem megjavulok :Smiley! Ha tudok! Wink
Naplózva
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #21 Dátum: 2007, augusztus 31, 07:38:14 »

Sziasztok!
Nem tudok semmilyen borítót feltölteni az oldalra, pedig szerintem minden jó volt.
Mindig azt írja ki, hogy "A név megadása kötelezõ".
Kérlek segítsetek!
Naplózva
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #20 Dátum: 2007, augusztus 30, 12:09:10 »

Hello

 Feltöltöttem a Kárpátia Istenért,hazáért cd front borítót,és nem állítottam át a dvd-t audióra!
Bocs,egy kicsit szét vagyok szórva! Kérlek javítsd ki! Kösz Embarrassed

Javítva..
Naplózva

Rékuci
vgabi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 20



« Új hozzászólás #19 Dátum: 2007, augusztus 30, 11:49:06 »

Hello

 Feltöltöttem a Kárpátia Istenért,hazáért cd front borítót,és nem állítottam át a dvd-t audióra!
Bocs,egy kicsit szét vagyok szórva! Kérlek javítsd ki! Kösz Embarrassed
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #18 Dátum: 2007, augusztus 10, 20:56:01 »

Hello

Szeretném megkérdezni,hogy miért töröltétek le a Mester és tanítványai cd borítót amit felraktam? Cry Az a baj ,hogy én kértem?Minden hátsó szándék nélkül kérdezem! Csak érdekel.Köszi Kiss


Ha jól emléxem a mérete miatt lett törölve, nagyon gyenge mínõségû volt!
Naplózva
vgabi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 20



« Új hozzászólás #17 Dátum: 2007, augusztus 10, 13:39:28 »

Hello

Szeretném megkérdezni,hogy miért töröltétek le a Mester és tanítványai cd borítót amit felraktam? Cry Az a baj ,hogy én kértem?Minden hátsó szándék nélkül kérdezem! Csak érdekel.Köszi Kiss
Naplózva
ncherry
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1



« Új hozzászólás #16 Dátum: 2007, június 25, 19:14:10 »

Sziasztok!
Segítség kellene, hogy a bescannelt képet milyen progival tudnám szépen kitisztítani?!!!
Elõre is köszi a segítséget!!!
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #15 Dátum: 2007, június 22, 18:14:55 »

Üdv mindenkinek!

Csak gratulálni szeretnék "nemtom" és "peterson" nevû barátunknak a macskafogó cd cimke feltöltéséhez melyet sajátkezûleg készítettem (ezért a gyári feltûntetés is hibás), és további jó munkát szeretnék kívánni nekik... Kiss

Mivel az eredeti bori mellé van feltöltve ezért van eredetin! De ha nagyon szeretnéd akkor te feltöltöd én letörlöm mellõle! Mindig az van feltüntetve ami látszik! Ha a Front van elõbb akkor azt állítjuk eredetire vagy készítettre!
Naplózva
goyo
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #14 Dátum: 2007, június 22, 15:51:43 »

Bocsesz

korigáltam a feltölteni való file méretét. Shocked  Lips Sealed

goyo
Naplózva
Jazz
Vendég
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2007, június 04, 09:04:07 »

Üdv mindenkinek!

Csak gratulálni szeretnék "nemtom" és "peterson" nevû barátunknak a macskafogó cd cimke feltöltéséhez melyet sajátkezûleg készítettem (ezért a gyári feltûntetés is hibás), és további jó munkát szeretnék kívánni nekik... Kiss
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #12 Dátum: 2007, május 19, 08:31:52 »

Miért van az, hogy egy kért borító (nem csak én kértem) a kérések közül eltünik (az összes erre a borítóra szóló kérés) viszont a bteljesített kérések között sincs és a borítók közt sem?

Nagyon egyszerû a válasz! Olyan borítókat kérsz (kértek) ami már fent van az oldalon! Ezért aki feltölti abban a hitben, hogy azért kérted (kértétek) mert nincs fent, (közben fent van) szomorúan látja hogy még mindig nem nõtt a teljesítéseinek a száma, mert mi azt azonal töröljük, a felkerülés elõtt ill. a kérés listából!

Talán ha nem az egész címre keresel rá akkor megtalálod fent az oldalon! Lehet rosszul van fent az oldalon. Pl.: Az amerikai szamuráj Rosszul: Amerikai szamuráj
És ha már az (Az-t) elé teszed akkor már nem is dobja ki a keresõ!!

Sajnos más hiba is lehet a címben, de nõ az esélyed azzal ha rövidebben keresel rá, ha russzul van írva akkor üzenj nekünk és kijavítjuk!

Elõre is köszi!

Jah és még valami... nagyon sok olyan van hogy feltöltik de vagy angol vagy nem azt teszik fel!! Undecided
« Utoljára szerkesztve: 2007, május 19, 09:44:22 írta Atosz24 » Naplózva
Ficere65
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #11 Dátum: 2007, május 18, 21:00:54 »

Miért van az, hogy egy kért borító (nem csak én kértem) a kérések közül eltünik (az összes erre a borítóra szóló kérés) viszont a bteljesített kérések között sincs és a borítók közt sem?
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #10 Dátum: 2007, május 11, 14:28:29 »

úgy döntöttem hogy többet nem töltök fel borítót mert amit feltöltöttem annak a nagy része eltünt a feltöltési listából.


   TROY


Cheesy Ez nagyon tetszik!!! Talán azért mert mind fent van amit feltöltesz!! Már én is unom hogy mindig a te borijaidat kell TÖRÖLNÖM!!!  Angry
Naplózva
Troy
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #9 Dátum: 2007, május 11, 11:49:48 »

úgy döntöttem hogy többet nem töltök fel borítót mert amit feltöltöttem annak a nagy része eltünt a feltöltési listából.


   TROY
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #8 Dátum: 2007, március 27, 09:57:35 »

Ha a kérésekben olyan boritót kérnek ami már fent van akkor hagyjuk figyelmen kívül, mert oda kültem el boritót de a megjegyzésben írtam is, hogy fent van, erre le lettem szurva, hogy a boritó feltöltésem már fent van. Azt hiszem én nem küldök többet semmit, már szinte betünként keresek, végignyalom a listát a betürendbe, és a vége leszurás. Nem véletlenül ülök itt egy órája. Ugy látszik mindenki tökéletesen tölt fel, ugyhogy töltsenek azok, én meg elismerem, hogy hülye vagyok ehhez.
A többieknek sok sikert. Azért jó a lap, sokan hiányolták.
Picur_22

Szia Picur_22!

Ne vedd annyira a lelkedre, gondolom csak jóindulatból szóltak, hogy kicsit jobban figyelj oda, nem hiszem, hogy megakartak bántani ezzel, mindenki hibázik még az adminok is néha. Kérések: Ez azért is lehet, mert valaki kér egy borítót, és 1 óra mulva meg valaki feltölti, de nem a kérést teljesítve, mert azt nem is nézte, hogy kérve volt. Ha ilyen van nyugodtan szólhatsz, és töröljük a kérést, ezzel is sokat segítesz.

Köszönjük az eddigi segítségedet és reméljük továbbra is számíthatunk a jelenlétedre.  Wink
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.118 másodperc alatt készült el 17 lekéréssel.