Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 17:28:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 6   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Nyomtatás  (Megtekintve 103152 alkalommal)
aniva
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 370


« Új hozzászólás #75 Dátum: 2018, február 19, 20:17:55 »

Iván Star Trek borítói kinyomtatva


Csak kell hogy vegyek még pár boritó dobozt mert nincs elég az összeshez. Grin
Naplózva
polip32
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 493



« Új hozzászólás #74 Dátum: 2016, május 25, 16:47:56 »

Köszönöm a válaszokat.Utánanézek feltétlen mielõtt megveszem.
Naplózva
oak79
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 601


« Új hozzászólás #73 Dátum: 2016, május 25, 08:24:37 »

Szia!

Én már egy jó ideje Canon pixa IP nyomtatókat használok (A 4600-óta). Jelenleg egy IP 4850-em van, de ezt már nem lehet kapni. Viszont a Pixa IP széria jelenlegi típusa szinte ugyan az. Ez pedig az IP 7250-es. Fotónyomtató, remek felbontása van (9600 x 2400 dpi), követlen  lemezre nyomtatás stb. A patronok külön cserélhetõek és az utángyártott patron kb 200-300Ft. Az ára kb 18000-20000 ft.
Nézz utána bátran. Ár érték arányban az egyik legjobb.

Üdv:
oak79


Sziasztok!
A tanácsot szeretnék kérni.CD nyomtatót szeretnék vásárolni.Milyen árban vannak és melyik márka bevált.Várom a válaszokat.És esetleg ha van valakinek eladó hibátlan mûködõ gépe privátban megbeszélünk mindent.Köszönöm.
Saját tapasztalataim alapján meg merem erõsíteni Oak szavait. Legfeljebb egy picit javítok: a típus Canon Pixma Ip (és a sorozatszám).
Magam is ezt a típust használtam éveken át és tökéletesen meg voltam vele elégedve, akár (matt fotó) papírra, akár lemezre nyomtattam.
Ráadásul a gépnek van egy nagy elõnye a patronosokkal szemben, ugyanis tinta tartályos. Ami azt jelenti, hogy nem a patronról nyomtat, hanem egy külön nyomtatófejbõl (Oak nem tévedett, sokan hívják a tartályt is patronnak). Ezt a nyomtatófejet pedig nagyon könnyen lehet tisztítani. Bátran a csap alá lehet tenni, mert a folyó meleg víz tökéletesen (és mindenféle károkozás nélkül) kitakarítja a csatlakozó párnákat, a tintavezetéket és a szórófejet is.
Az utángyártott tartályokkal nekem is jó tapasztalataim voltak. Még olcsóbbá teszi a dolgot a házi utántöltés. Igaz ehhez egy picit meg kell bütykölni a tartályokat.

Old Dzsordzsi

:-))))) Na ezt jól elírtam.:-)))) Pedig csak oldalra kellett volna néznem, mi van ráírva. Annyit még helyesbítenék, hogy bár vannak folyamatos tartályos megoldások rá, én patronosokat használok. Nem kell utántölteni csak kikapom azt a színt ami kifogyott és berakom az újat. Max ha nem kapok chipes patront akkor még annyit kell tennem, hogy leszedem az elõzõrõl és átragasztom az újra és ennyi. Ja és csak hogy mondjak valami negatívot is róla, egy kicsit lassú mind az elõkészülete a nyomtatónak (Amikor felkészül a nyomtatásra) a fótónyomtatása sem a leggyorsabb, De úgy gondolom otthoni használatra jobbat nem igen találsz ennyire megfizethetõ áron, ilyen specifikációkkal és ilyen baráti fenntartási költséggel. Ha nem is emellett teszed le majd a voksodat, annyit had javasoljak neked, hogy mindenképp külön cserélhetõek legyenek a színek, és nézz utána mennyi lenne a patronok ára az adott nyomtatónál, mert ahogy a játékkonzoloknál a játékok árában próbál nyereséged generálni a konzolgyártó, úgy a nyomtatóknál a patronon (ezért javasolnám, hogy nézz utána hogy a majdan válaszott nyomtatóhoz van-e utángyártott patron és hogy az mennyibe kerül).

üdv:oak79
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #72 Dátum: 2016, május 25, 08:05:10 »

Szia!

Én már egy jó ideje Canon pixa IP nyomtatókat használok (A 4600-óta). Jelenleg egy IP 4850-em van, de ezt már nem lehet kapni. Viszont a Pixa IP széria jelenlegi típusa szinte ugyan az. Ez pedig az IP 7250-es. Fotónyomtató, remek felbontása van (9600 x 2400 dpi), követlen  lemezre nyomtatás stb. A patronok külön cserélhetõek és az utángyártott patron kb 200-300Ft. Az ára kb 18000-20000 ft.
Nézz utána bátran. Ár érték arányban az egyik legjobb.

Üdv:
oak79


Sziasztok!
A tanácsot szeretnék kérni.CD nyomtatót szeretnék vásárolni.Milyen árban vannak és melyik márka bevált.Várom a válaszokat.És esetleg ha van valakinek eladó hibátlan mûködõ gépe privátban megbeszélünk mindent.Köszönöm.
Saját tapasztalataim alapján meg merem erõsíteni Oak szavait. Legfeljebb egy picit javítok: a típus Canon Pixma Ip (és a sorozatszám).
Magam is ezt a típust használtam éveken át és tökéletesen meg voltam vele elégedve, akár (matt fotó) papírra, akár lemezre nyomtattam.
Ráadásul a gépnek van egy nagy elõnye a patronosokkal szemben, ugyanis tinta tartályos. Ami azt jelenti, hogy nem a patronról nyomtat, hanem egy külön nyomtatófejbõl (Oak nem tévedett, sokan hívják a tartályt is patronnak). Ezt a nyomtatófejet pedig nagyon könnyen lehet tisztítani. Bátran a csap alá lehet tenni, mert a folyó meleg víz tökéletesen (és mindenféle károkozás nélkül) kitakarítja a csatlakozó párnákat, a tintavezetéket és a szórófejet is.
Az utángyártott tartályokkal nekem is jó tapasztalataim voltak. Még olcsóbbá teszi a dolgot a házi utántöltés. Igaz ehhez egy picit meg kell bütykölni a tartályokat.

Old Dzsordzsi
Naplózva
oak79
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 601


« Új hozzászólás #71 Dátum: 2016, május 25, 06:18:33 »

Szia!

Én már egy jó ideje Canon pixa IP nyomtatókat használok (A 4600-óta). Jelenleg egy IP 4850-em van, de ezt már nem lehet kapni. Viszont a Pixa IP széria jelenlegi típusa szinte ugyan az. Ez pedig az IP 7250-es. Fotónyomtató, remek felbontása van (9600 x 2400 dpi), követlen  lemezre nyomtatás stb. A patronok külön cserélhetõek és az utángyártott patron kb 200-300Ft. Az ára kb 18000-20000 ft.
Nézz utána bátran. Ár érték arányban az egyik legjobb.

Üdv:
oak79


Sziasztok!
A tanácsot szeretnék kérni.CD nyomtatót szeretnék vásárolni.Milyen árban vannak és melyik márka bevált.Várom a válaszokat.És esetleg ha van valakinek eladó hibátlan mûködõ gépe privátban megbeszélünk mindent.Köszönöm.
« Utoljára szerkesztve: 2016, május 25, 07:11:08 írta oak79 » Naplózva
polip32
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 493



« Új hozzászólás #70 Dátum: 2016, május 24, 21:40:12 »

Sziasztok!
A tanácsot szeretnék kérni.CD nyomtatót szeretnék vásárolni.Milyen árban vannak és melyik márka bevált.Várom a válaszokat.És esetleg ha van valakinek eladó hibátlan mûködõ gépe privátban megbeszélünk mindent.Köszönöm.
Naplózva
hexan
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 4


« Új hozzászólás #69 Dátum: 2014, szeptember 16, 09:59:14 »

Szia Mindenki!
eladom a nyomtató gyûjteményem!
Természetesen mind fejhibás!!!!!!
ip 3000  ip 4000   ip4200
A nyomtatók hibátlanok van benne újszerû is
Naplózva
att555
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 21



« Új hozzászólás #68 Dátum: 2012, november 11, 19:42:42 »

Sziasztok!

Az IP 3000-be kb. 3 hónapja próbálok fejet venni, sikertelenül. Vettem egy IP 4950-est. Tanácsot kérnék, hogy mit kell róla tudni. Olyasmire gondolok, hogy ha a "hulladéktintamegtelt" miként kell megszüntetni a hibajelzés, patron chippel kapcsolatos dolgok és ami még elõfordulhat. Miként lehet vele a legolcsóbban nyomtatni (chipes vagy chipnélküli patronok )? Próbáltam utána olvasni, de csak régebbi típusokhoz találtam ötleteket.

Köszönettel: att555
Naplózva

att555
laszlo57
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 343



« Új hozzászólás #67 Dátum: 2010, augusztus 09, 15:07:08 »

Sziasztok!
A segítségeteket kérném. Canon IP 4500ös nyomtatóm van, de a vékony fekete patronom kifogyott, a vastag,
viszont fullon van. Be lehet valahogy állítani, hogy CD nyomtatáskor a vastag feketét használja?
Aki tudja a választ, az írjon egy mailt, amit elõre meg is köszönök: [email protected]

A vékony fekete patront a Canon szöveges nyomtatásra használja (World-TXT) persze akkor amikor feketében lett írva. Amikor színeset kell nyomtatni, akkor a dagadt feketébõl kever. Csinálj egy tesztoldal nyomtatást, azon látod, hogy milyenek az ábrák, ha dagadt fekete nem látszódik vagy csíkos, akkor a fúvókája el van tömõdve. Csinálj egy fúvóka tisztítást a fekete színre. Vigyázz a fúvóka tisztítás zabálja a patronokat.
Naplózva

Üdv. :laszlo57
rooli
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #66 Dátum: 2010, augusztus 09, 13:32:19 »

Sziasztok!
A segítségeteket kérném. Canon IP 4500ös nyomtatóm van, de a vékony fekete patronom kifogyott, a vastag,
viszont fullon van. Be lehet valahogy állítani, hogy CD nyomtatáskor a vastag feketét használja?
Aki tudja a választ, az írjon egy mailt, amit elõre meg is köszönök: [email protected]
Naplózva
zsulboy
Vendég
« Új hozzászólás #65 Dátum: 2010, június 22, 13:37:50 »

Még senki nem válaszolnak!  Undecided Mert nyomtató vásárlásban állok.  Cry
HELP! SOS! HELP! SOS! HELP! SOS! HELP!

Hi!
Nekem EPSON P50-em van. 6 patron, szegély nélk. nyomtatás, cd/dvd nyomtatás, stb.
A külön cd/dvd tálca kicsit macerás, a gyári patronok elég drágák, mint mindhez,(kb. 3-3,5e,Ft) Sad
Egyszerû PrintCD progi. Szerintem királyul nyomtat.
Ati. Smiley


Köszönöm kedves válaszodat, de én A3+-as méretû nyomtatót keresek, nem A4es. Smiley


Nem olcsó mulatság az A3+-as nyomtató, fõleg ami DVD-re is nyomtat.
Canon PIXMA Pro9000 MARKII A3+ ilyen pl., az ára olyan 120e körül van. :Smiley
Naplózva
hauntimage
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3


« Új hozzászólás #64 Dátum: 2010, június 14, 12:26:52 »

Még senki nem válaszolnak!  Undecided Mert nyomtató vásárlásban állok.  Cry
HELP! SOS! HELP! SOS! HELP! SOS! HELP!

Hi!
Nekem EPSON P50-em van. 6 patron, szegély nélk. nyomtatás, cd/dvd nyomtatás, stb.
A külön cd/dvd tálca kicsit macerás, a gyári patronok elég drágák, mint mindhez,(kb. 3-3,5e,Ft) Sad
Egyszerû PrintCD progi. Szerintem királyul nyomtat.
Ati. Smiley


Köszönöm kedves válaszodat, de én A3+-as méretû nyomtatót keresek, nem A4es. Smiley
Naplózva
Ati25
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #63 Dátum: 2010, május 31, 13:25:18 »

Még senki nem válaszolnak!  Undecided Mert nyomtató vásárlásban állok.  Cry
HELP! SOS! HELP! SOS! HELP! SOS! HELP!

Hi!
Nekem EPSON P50-em van. 6 patron, szegély nélk. nyomtatás, cd/dvd nyomtatás, stb.
A külön cd/dvd tálca kicsit macerás, a gyári patronok elég drágák, mint mindhez,(kb. 3-3,5e,Ft) Sad
Egyszerû PrintCD progi. Szerintem királyul nyomtat.
Ati. Smiley
Naplózva
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #62 Dátum: 2010, május 14, 09:35:16 »


köszi megpróbálnám de nem tudom melyik az adagoló egység ?hogy tudom kiszerelni? hol a chip?

Az a rész amibe belerakod a patronokat (nem nagy és téglalap alaku). elvileg egy pattintással kijön (legalábbis a 4200-ben). A chip pedig a patronon található (elõl, ahogy belerakod a nyomtatóba).
Naplózva

Rékuci
hauntimage
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3


« Új hozzászólás #61 Dátum: 2010, május 14, 09:32:45 »

Még senki nem válaszolnak!  Undecided Mert nyomtató vásárlásban állok.  Cry
HELP! SOS! HELP! SOS! HELP! SOS! HELP!
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 6   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.052 másodperc alatt készült el 17 lekéréssel.