Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 15:26:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 54   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Vélemények, ötletek...  (Megtekintve 525119 alkalommal)
Menzer
CoversClub Fun
***
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 186



« Új hozzászólás #779 Dátum: 2020, január 10, 07:20:49 »

Sziasztok!

Felvetõdött bennem egy ötlet, ami talán hasznos lehet késõbb a borítókészítõk számára. Arra gondoltam, hogy benne lennétek-e abban, hogy készítsünk egységes psd alapot minden magyar forgalmazó DVD és Blu-Ray borítójához az eredetiek alapján, ahol összeírjuk azt is, hogy melyik külföldi stúdió filmjei, melyik magyar forgalmazóhoz tartoznak, és ezeket az alapokat használhatnánk. Láttam, hogy páran a magyar forgalmazók mintájára készítitek a borítókat, mások saját alapot használnak. Ez csak egy ötlet lenne. Mit szóltok hozzá?

Menzer
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #778 Dátum: 2019, május 24, 14:39:24 »

Találtam egy rendkívül érdekes, gyári borítót, aminek a gerincére valamiért nem került fel a film címe, nem is emlékszem, hogy valaha láttam-e már ilyet, ez is csak azért tûnt fel, mert megrendeltem a dvd filmet és éppen ma érkezett meg.
Íme:
]


Azért ez így nem semmi...  Smiley
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #777 Dátum: 2019, április 15, 14:42:51 »

Ritka az olyan gyár borító ami igazán tetszetõs, most viszont találtam egy ilyet, méghozzá egy magyar film borítóját, rendkívül jól sikerült borító, egységes, ötletes, szépen megtervezett és kivitelezett. Jobb borító szerintem még nem készült magyar filmhez! Bárki készítette, le a kalappal elõtte!

Errõl van szó:

Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #776 Dátum: 2019, április 14, 18:06:54 »

Szervusztok!

Nekem mindössze egy felvetésem lenne: úgy gondolom, hogy többnyire készített borítókat teszünk fel, gyárit jóval ritkábban. Nem lehetne, hogy a feltöltõ ûrlapon ebbõl következõen a "készített" legyen az alapérték? Mert többször is elõfordult velem, hogy "gyári"-n hagytam. Például tegnap is (és ezúton köszönöm a staff-tagnak, hogy kijavította).

chris42

Szia!

Emiatt ne aggódj!  Wink
Én is sokszor jártam már így, de amikor engedélyezik / jóváhagyják a borítót a vezetõség mindig tudja, hogy az készített vagy gyári és ennek megfelelõen mindig javítják / átállítják!

Üdv!
Tiprodó22
Naplózva
chris42
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3


« Új hozzászólás #775 Dátum: 2019, április 14, 13:59:52 »

Szervusztok!

Nekem mindössze egy felvetésem lenne: úgy gondolom, hogy többnyire készített borítókat teszünk fel, gyárit jóval ritkábban. Nem lehetne, hogy a feltöltõ ûrlapon ebbõl következõen a "készített" legyen az alapérték? Mert többször is elõfordult velem, hogy "gyári"-n hagytam. Például tegnap is (és ezúton köszönöm a staff-tagnak, hogy kijavította).

chris42
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #774 Dátum: 2018, november 29, 19:29:46 »

Ez mégis, hogy lehet? Összesen alig 200 ország van a Földön.

Ez azért nem teljesen igaz, a jelenlegi "pontos" válasz arra, hogy kb mennyi ország van a világon az ez:

 193 független ország,
- 4 társult ország,
- 8 gyakorlatban önálló, de államiságát nemzetközi viszonylatban még vitatják, és szuverenitását az ENSZ sem nem ismeri el, tehát "de facto ország",
- 1 nemzetközi terület,
- 3 vitatott államiságú terület,
- 51 külbirtok, mely közül 19 lakatlan.

...de még ez sem pontos mert ez a zûrösebb területeken sokat változik, az se mindegy, hogy az országot / területet a nemzetközi közösség elismeri-e.
Ráadásul ezt a statisztikát egy weboldal automata rendszere végzi, ami IP cím alapján dolgozik, tehát arra a területre / országra helyezi a látogatót ahol éppen a Coversclub látogatása idején volt...és azért az oldal 2007-es indulása óta szerintem szinte minden országból volt egyszer / többször látogató.
« Utoljára szerkesztve: 2018, november 29, 20:08:52 írta Tiprodó22 » Naplózva
ALDO
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1104


« Új hozzászólás #773 Dátum: 2018, november 29, 19:17:17 »

Ez mégis, hogy lehet? Összesen alig 200 ország van a Földön.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #772 Dátum: 2018, november 29, 18:41:44 »

Szia!

Ez azért nem semmi. Szerintem kevés weboldal büszkélkedhet kis hazánkban ilyen statisztikával, hogy ennyi országban felkeresik. Nyilván ez még nõni is fog egyenes arányban azzal, hogy egyre több magyar él szerte a világban.

Valóban érdekes és figyelemreméltó dolog!
Ráadásul a statisztika szerint az 50.000 látogató 75 százaléka volt Magyarországról...jelentõs a látogatószám pl. Szlovákiából, Németországból...sõt még az Egyesül Államokból is.  Wink
Naplózva
stigmata
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1183



« Új hozzászólás #771 Dátum: 2018, november 29, 18:36:48 »

Egy kis érdekesség az oldallal kapcsolatban!
Ezen a külföldi oldalon lefuttattam egy statisztikát a coversclubbal kapcsolatban, meglepett, hogy ennyi idõvel az oldal megnyitása után is megvan az oldalnak a havi 50.000 - 55.000 látogatója. Pl. májusban 70.000 fölött volt a látogatók száma!

https://www.similarweb.com/website/coversclub.cc#overview

Ráadásul világszerte 248 országból vannak látogatók!
Ez azért figyelemreméltó dolog! Csak így tovább!  Smiley

Ami javításra szorulna az az, hogy az oldal szinte egyáltalán nincs jelen a közösségi oldalakon, rendszeresen posztolni kellene az oldalt a facebokon, a twitteren és a google+-on is! Az rengeteg plusz látogatót jelentene!

Szia!

Ez azért nem semmi. Szerintem kevés weboldal büszkélkedhet kis hazánkban ilyen statisztikával, hogy ennyi országban felkeresik. Nyilván ez még nõni is fog egyenes arányban azzal, hogy egyre több magyar él szerte a világban.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #770 Dátum: 2018, november 29, 15:15:48 »

Egy kis érdekesség az oldallal kapcsolatban!
Ezen a külföldi oldalon lefuttattam egy statisztikát a coversclubbal kapcsolatban, meglepett, hogy ennyi idõvel az oldal megnyitása után is megvan az oldalnak a havi 50.000 - 55.000 látogatója. Pl. májusban 70.000 fölött volt a látogatók száma!

https://www.similarweb.com/website/coversclub.cc#overview

Ráadásul világszerte 248 országból vannak látogatók!
Ez azért figyelemreméltó dolog! Csak így tovább!  Smiley

Ami javításra szorulna az az, hogy az oldal szinte egyáltalán nincs jelen a közösségi oldalakon, rendszeresen posztolni kellene az oldalt a facebokon, a twitteren és a google+-on is! Az rengeteg plusz látogatót jelentene!
« Utoljára szerkesztve: 2018, november 29, 15:38:13 írta Tiprodó22 » Naplózva
Klotildka
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 576



« Új hozzászólás #769 Dátum: 2018, november 04, 00:10:34 »

Kedves tagok és oldal üzemeltetõ(k)!

November 1-én halottainkra emlékezünk. Ennek kapcsán vetõdött fel bennem a gondolat, hogy az égiekhez távozó coversclub alkotó(k)ról is jó lenne megemlékezni, hasonlóképpen, mint az alábbi mellékelt linken. http://turayidaszinhaz.hu/egi-tarsulat/  Hiszen maradandó csodaszép alkotásai(k) továbbra is emelni fogják az oldal színvolát. Remélem ezen, javaslatomat többen is támogatják és az oldal üzemeltetõk is jóváhagyják.

Üdvözlettel: Klotildka


Nem rossz ötlet, egy topikot nyugodtan létre lehetne hozni és azon belül meg lehetne emlékezni azon készítõkrõl akik már nincsenek közöttünk...de ugye ehhez az adminok vagy az üzemeltetõ (vagy mindkettõ) hozzájárulása is kéne.

Kedves Tiprodó22!

Nagyon köszönöm támogató válaszod. A topik, szuper jó ötlet. Jó lenne olyannak megnyitni és pár szóban megemlékezni róla, aki személyesen is ismerte. Én csak a kimagasló alkotó munkáját és önzetlen segítõkészségét ismertem a hozzászólásai alapján, aki hozzátok hasonlóan maradandót alkotott az utókornak.
Naplózva
Menzer
CoversClub Fun
***
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 186



« Új hozzászólás #768 Dátum: 2018, november 03, 21:31:15 »

Üdv Menzer és Tiprodó22, illetve bárki Klubtag!

A CoversClubban bárki nyithat topikot. Akár a saját munkáinak bemutatásához, akár bármi máshoz.
Ehhez nem szükséges adminisztrátori közremûködés, pláne nem engedély. Ám bizonyos (a finoman szólva is hiányos Szabályzat miatt íratlan) szabályt be kell tartani. Elsõsorban a topik tárgyának illeszkednie kell a CC tematikájához, offolni nem illik. Továbbá a bejegyzések tartalmilag és stílusban is maradjanak ugyanolyanok, mint a fórumon eddig tapasztalható volt (ezért nem sorolom fel a szokványos tiltásokat).
Természetesen az adminisztrátori ellenõrzés folyamatos és szükség esetén az adott bejegyzés moderálásra, vagy a topik törlésre kerül.

Old Dzsordzsi

Ahogy gondolod...bár ahogyan Old Dzsodzsi világos és érthetõen leírta, akár magadnak is nyithatsz topikot...ha ritkán használod, teszem azt havi 1-2 alkalommal akkor is ott van, a fórumon elfér és legalább be tudnád mutatni a munkáidat.

Rendben. Köszönöm a javaslatokat és a tájékoztatást!
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #767 Dátum: 2018, november 03, 20:37:48 »

Oké, igazából nem készítek folyamatosan borítókat, csak idõnként, ezért nem tartom szükségesnek a saját topikot, de köszi!

Ahogy gondolod...bár ahogyan Old Dzsodzsi világos és érthetõen leírta, akár magadnak is nyithatsz topikot...ha ritkán használod, teszem azt havi 1-2 alkalommal akkor is ott van, a fórumon elfér és legalább be tudnád mutatni a munkáidat.
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #766 Dátum: 2018, november 03, 20:33:33 »

Üdv Menzer és Tiprodó22, illetve bárki Klubtag!

A CoversClubban bárki nyithat topikot. Akár a saját munkáinak bemutatásához, akár bármi máshoz.
Ehhez nem szükséges adminisztrátori közremûködés, pláne nem engedély. Ám bizonyos (a finoman szólva is hiányos Szabályzat miatt íratlan) szabályt be kell tartani. Elsõsorban a topik tárgyának illeszkednie kell a CC tematikájához, offolni nem illik. Továbbá a bejegyzések tartalmilag és stílusban is maradjanak ugyanolyanok, mint a fórumon eddig tapasztalható volt (ezért nem sorolom fel a szokványos tiltásokat).
Természetesen az adminisztrátori ellenõrzés folyamatos és szükség esetén az adott bejegyzés moderálásra, vagy a topik törlésre kerül.

Old Dzsordzsi
« Utoljára szerkesztve: 2018, november 03, 20:47:31 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
Menzer
CoversClub Fun
***
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 186



« Új hozzászólás #765 Dátum: 2018, november 03, 20:10:56 »

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy aki nem borító készítõ az oldalon (nincs saját topikja itt), az melyik fórum topikba teheti ki, hogy épp milyen borítón dolgozik?

Ha magadra gondolsz, ha saját topikot szeretnél akkor írj Old Dzsodzsinak, ha jól tudom Õ viszi az oldal fórum részét és majd nyit neked egy topikot.

Oké, igazából nem készítek folyamatosan borítókat, csak idõnként, ezért nem tartom szükségesnek a saját topikot, de köszi!
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 54   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.085 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.