Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 10:43:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 193   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Hibák a CoversClub-on  (Megtekintve 1418975 alkalommal)
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #960 Dátum: 2009, november 28, 13:48:32 »

Üdv Adminok!Mi van itt az oldalon???Hol a szinvonal???Ezt nem engedhetitek meg.Nem szeretnék senkit megbántani,tisztelem más munkáját,de ez már nekem is sok.Azért írom le,ezt így névvel,mert nem vagyok bujkálós tipus,felvállalom saját magam.rhemur munkáit nem szeretném kritizálni,de több idõt fordíthatna a kivitelezésre...Megláttam,és a szívbaj kerülgetet.Nem a minõség miatt,hanem,hogy ezt valaki elfogadta.Írhattatok volna neki PM-et,hogy ne haragudj,javíts rajta egy kicsit,de sajnos addig nem tudjuk elfogadni,amíg van kifogásolni való esztétikai hiba.Ennyi...Mégegyszer ne haragudj rhemur ha te is olvasod,nem bántásból,csupán öszintén és jóindulatból írtam.Bocs,ha megbántottalak.Üdv:öcsisajt

Sziasztok! Én nem hiszem, hogy bocsánatot kellene kérned! Rhemur ha körbenéz a feltöltött borik és korongok között, láthatta volna, hogy még egy kicsinykét gyakorlatoznia kellene.
Ne csak a feltöltési méret legyen kizáró ok, hogy felkerül -e egy munka vagy sem.
További jó munkát és gyakorlást kívánok Rhemurnak! Hajrá!


Sziasztok kedves borítókészítõk!

Ezután nagyobb szórást fogunk alkalmazni. Ugye a követelmény azt, hogy magyar cím és tartalomleírás kötelezõ. A homályos, rossz minõségû képeket ezentúl pláne nem engedjük fel és kritérium még, hogy esztétikailag megfeleljen. Ez alól senki sem lesz kivétel!
További jó munkát!
Naplózva

Rékuci
ambrus rita
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 82


« Új hozzászólás #959 Dátum: 2009, november 28, 06:49:15 »

Üdv Adminok!Mi van itt az oldalon???Hol a szinvonal???Ezt nem engedhetitek meg.Nem szeretnék senkit megbántani,tisztelem más munkáját,de ez már nekem is sok.Azért írom le,ezt így névvel,mert nem vagyok bujkálós tipus,felvállalom saját magam.rhemur munkáit nem szeretném kritizálni,de több idõt fordíthatna a kivitelezésre...Megláttam,és a szívbaj kerülgetet.Nem a minõség miatt,hanem,hogy ezt valaki elfogadta.Írhattatok volna neki PM-et,hogy ne haragudj,javíts rajta egy kicsit,de sajnos addig nem tudjuk elfogadni,amíg van kifogásolni való esztétikai hiba.Ennyi...Mégegyszer ne haragudj rhemur ha te is olvasod,nem bántásból,csupán öszintén és jóindulatból írtam.Bocs,ha megbántottalak.Üdv:öcsisajt

Sziasztok! Én nem hiszem, hogy bocsánatot kellene kérned! Rhemur ha körbenéz a feltöltött borik és korongok között, láthatta volna, hogy még egy kicsinykét gyakorlatoznia kellene.
Ne csak a feltöltési méret legyen kizáró ok, hogy felkerül -e egy munka vagy sem.
További jó munkát és gyakorlást kívánok Rhemurnak! Hajrá!
Naplózva
öcsisajt
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 290



« Új hozzászólás #958 Dátum: 2009, november 27, 22:04:47 »

Üdv Adminok!Mi van itt az oldalon???Hol a szinvonal???Ezt nem engedhetitek meg.Nem szeretnék senkit megbántani,tisztelem más munkáját,de ez már nekem is sok.Azért írom le,ezt így névvel,mert nem vagyok bujkálós tipus,felvállalom saját magam.rhemur munkáit nem szeretném kritizálni,de több idõt fordíthatna a kivitelezésre...Megláttam,és a szívbaj kerülgetet.Nem a minõség miatt,hanem,hogy ezt valaki elfogadta.Írhattatok volna neki PM-et,hogy ne haragudj,javíts rajta egy kicsit,de sajnos addig nem tudjuk elfogadni,amíg van kifogásolni való esztétikai hiba.Ennyi...Mégegyszer ne haragudj rhemur ha te is olvasod,nem bántásból,csupán öszintén és jóindulatból írtam.Bocs,ha megbántottalak.Üdv:öcsisajt
Naplózva
safika
CoversClub King
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 69



« Új hozzászólás #957 Dátum: 2009, november 27, 08:22:22 »

Szisztok! Kedves Adminok tegnap este feltöltöttem a A szerv c. korongot, de az hibás légyszi töröljétek. Köszi.
Feltöltöttem a jót.
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #956 Dátum: 2009, november 22, 16:34:49 »

Ma felraktam egy "Harry Potter és a Févér Herceg - DnP" nevû borítót, de sajna egy L a félvérbõl kimaradt. Be tudnátok szúrni nekem? Köszi elõre is Smiley

Köszönom!

Cheesy nincs mit!
Naplózva
DnP
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 9


« Új hozzászólás #955 Dátum: 2009, november 22, 16:29:48 »

Ma felraktam egy "Harry Potter és a Févér Herceg - DnP" nevû borítót, de sajna egy L a félvérbõl kimaradt. Be tudnátok szúrni nekem? Köszi elõre is Smiley

Köszönom!
Naplózva
borsozo
CoversClub King
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 11



« Új hozzászólás #954 Dátum: 2009, november 22, 15:58:13 »

üdv!
Feltöltöttem a  "G force " címû dvd borítócimkéket .Tévesen gyárinak jelöltem! pedig saját készítésû !
Kérlek javítsd ki! Eõre is köszi! és bocs.
Naplózva

Borsozo
DnP
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 9


« Új hozzászólás #953 Dátum: 2009, november 22, 15:10:38 »

Ma felraktam egy "Harry Potter és a Févér Herceg - DnP" nevû borítót, de sajna egy L a félvérbõl kimaradt. Be tudnátok szúrni nekem? Köszi elõre is Smiley
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #952 Dátum: 2009, november 21, 16:58:18 »

Üdv!

Feltöltöttem az "Az igenember" c. film 3 db CD-jét. Tévedésbõl gyári-n hagytam, noha mindhárom készített. Sajnos így publikáltátok.
Kérem, legyetek szívesek kijavítani.
Köszönöm szépen.

Old Dzsordzsi
Naplózva
borsozo
CoversClub King
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 11



« Új hozzászólás #951 Dátum: 2009, november 17, 17:35:31 »

ÜDV!
Kérlek töröld ezt a feltöltésemet , egy elírás van benne ! Köszi!
http://www.coversclub.cc/components/com_covers/images/www_coversclub_cc/66813d.jpg
rakom fel a javítottat.
Naplózva

Borsozo
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #950 Dátum: 2009, november 17, 15:50:53 »

Kedves Admin!

Kérem, hogy a "misi67" felhasználó által feltett bluray borítók mindegyikén javítsátok a feltöltõt "bubunyuszi"-ra. Történt ugyanis, hogy eme fent nevezett kolléga okosan leszedte az azóta kiszenvedett Coversempire-rõl a feltett borítóimat, és sajátjaként töltötte fel hozzátok.

Köszönöm.

Szia!! Mibõl, látod hogy a sajátjaként töltötte fel??? Én nem látom hogy mellé illesztette volna a nevét!!
Naplózva
Chaby
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #949 Dátum: 2009, november 17, 15:05:01 »

Tisztelt Admin!

Nem lehet letölteni egyik borító alapot sem :S

üdv.
Chaby
Naplózva
Bubunyuszi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #948 Dátum: 2009, november 17, 10:05:10 »

Kedves Admin!

Kérem, hogy a "misi67" felhasználó által feltett bluray borítók mindegyikén javítsátok a feltöltõt "bubunyuszi"-ra. Történt ugyanis, hogy eme fent nevezett kolléga okosan leszedte az azóta kiszenvedett Coversempire-rõl a feltett borítóimat, és sajátjaként töltötte fel hozzátok.

Köszönöm.
Naplózva
diolacika
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 26



« Új hozzászólás #947 Dátum: 2009, november 15, 23:32:37 »

Hali.Ma éjjel fél egykor felraktam a "Csak egy harapás" címû borítót.Légyszi javítsátok gyáriról készítettre.Köszi
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #946 Dátum: 2009, november 14, 15:18:46 »

Az õlõzõ hiperlink helyesen:

http://www.coversclub.cc/index.php?option=com_covers&page=show_ad&catid=3&adid=68436&Itemid=31

Old Dzsordzsi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 193   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.141 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.