Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 15:02:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 193   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Hibák a CoversClub-on  (Megtekintve 1419065 alkalommal)
En Ter
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 20



« Új hozzászólás #885 Dátum: 2009, augusztus 07, 11:37:38 »

Légy szíves töröld! felraktam a jót! Cheesy
Kösz!
Naplózva
En Ter
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 20



« Új hozzászólás #884 Dátum: 2009, augusztus 07, 11:24:39 »

Szia!!! légy szíves töröld a "doktor szöszik / En Ter/ képet !! totál elnéztem Sad
http://www.coversclub.cc/components/com_covers/images/www_coversclub_cc/65286c.jpg
Kösz!!!
/sûrgõs!!! Smiley /
Naplózva
patrick98
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 32



« Új hozzászólás #883 Dátum: 2009, augusztus 07, 09:46:43 »

Ez nem gyári,hanem készített:  http://www.coversclub.cc/components/com_covers/images/www_coversclub_cc/2052a.jpg
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #882 Dátum: 2009, augusztus 06, 21:08:00 »

Hello!
Az "A nagy kiárusítás" c. DVD fronton [http://www.coversclub.cc/index.php?option=com_covers&page=show_ad&catid=3&adid=48130&Itemid=31] a cím helyesírási hibás ("A nagy kiárúsítás"). A leírásban három helyen - mondatrészeket elválasztó - vesszõ hiányzik ("...kényszerítenek ki, mint a Világbank, vagy a Nemzetközi..." és "...ellenpontozzák, mint a..."), továbbá kimaradt a záró gondolatjel is (...Monetáris Alap - egyes...").
Nagy kár, mert amúgy a borító - nekem legalábbis - kifejezetten tetszik.
Üdv
Old Dzsordzsi
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #881 Dátum: 2009, július 31, 09:07:22 »

Hello!
Legyetek szívesek töröljétek az "A Második Világháború nagy csatái 1-2. rész gyári CD 1-2-t. A készített megjelölésû a helyes.
Köszönöm és üdv
Old Dzsordzsi

Szia! Máskor nem kell újra feltölteni!! Csak szólj és egy mozdulattal kicseréljük!! De ha nem szólsz nagy valószínûséggel meg is cseréljük automatikusan!! Szia!
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #880 Dátum: 2009, július 31, 08:07:58 »

Hello!
Legyetek szívesek töröljétek az "A Második Világháború nagy csatái 1-2. rész gyári CD 1-2-t. A készített megjelölésû a helyes.
Köszönöm és üdv
Old Dzsordzsi
Naplózva
En Ter
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 20



« Új hozzászólás #879 Dátum: 2009, július 28, 13:55:37 »

Szia!

Légy szíves töröld a "Halhatatlanok / En Ter / CD2"-t, raktam fel helyette másikat. Nem lesz több varia, ígérem! Tongue


http://www.coversclub.cc/components/com_covers/images/www_coversclub_cc/60678d.jpg

Kösz!
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #878 Dátum: 2009, július 27, 12:45:56 »

Sziasztok!
Nem tudom hova tüntek az Oroszlán király boritok?Huh?
Kérem küldje el valaki az Oroszlán király 3 borítóját! Elõre is köszi!!([email protected])

Szia!! Talán ha helyesen írod meg lesz az!! (Oroszlánkirály)
Naplózva
komloi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 4


« Új hozzászólás #877 Dátum: 2009, július 27, 11:45:56 »

Sziasztok!
Nem tudom hova tüntek az Oroszlán király boritok?Huh?
Kérem küldje el valaki az Oroszlán király 3 borítóját! Elõre is köszi!!([email protected])
Naplózva
En Ter
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 20



« Új hozzászólás #876 Dátum: 2009, július 27, 10:44:23 »

Szia!

Légy szíves töröld a "Halhatatlanok / En Ter / CD1"-et, raktam fel helyette tisztábbat Smiley

http://www.coversclub.cc/components/com_covers/images/www_coversclub_cc/60678c.jpg

Kösz!
Naplózva
patrick98
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 32



« Új hozzászólás #875 Dátum: 2009, július 26, 16:58:47 »

Üdv Adminok!
Az "A leskelõdõ" gyári borítóját - tökéletesen egyformák - kétszer is feltöltötték. Az egyik feltöltés a listában az "A leselkedõ" címet viseli, ráadásul ez a késõbbi is (2008. 11. 11. Gyuszkó). Véleményem szerint ez feleslegesen foglalja a tárhelyet.
Ugyanennek a leskelõdõnek a gyári korongja - magán a korongon a megfelelõ címmel - szintén "A leselkedõ" címet viseli a listában (2008. 01. 16. teknõsbéka). Javaslom a címlistában átnevezni.
Tisztelettel
Old Dzsordzsi
Én is találtam ilyet:A múlt titka   és a   A múlt titkai.Ugyan az:  http://www.coversclub.cc/index.php?option=com_covers&page=show_ad&catid=3&adid=1411&Itemid=31        http://www.coversclub.cc/index.php?option=com_covers&page=show_ad&catid=3&adid=5448&Itemid=31
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #874 Dátum: 2009, július 26, 12:19:25 »

Üdv Adminok!
Az "A leskelõdõ" gyári borítóját - tökéletesen egyformák - kétszer is feltöltötték. Az egyik feltöltés a listában az "A leselkedõ" címet viseli, ráadásul ez a késõbbi is (2008. 11. 11. Gyuszkó). Véleményem szerint ez feleslegesen foglalja a tárhelyet.
Ugyanennek a leskelõdõnek a gyári korongja - magán a korongon a megfelelõ címmel - szintén "A leselkedõ" címet viseli a listában (2008. 01. 16. teknõsbéka). Javaslom a címlistában átnevezni.
Tisztelettel
Old Dzsordzsi
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #873 Dátum: 2009, július 26, 09:06:18 »

Mindjárt sírok lepontozták a Kitúr-lak borimat!!  Cheesy Ha jól esik neki!!! De remélem nem töltötte le!! Smiley
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #872 Dátum: 2009, július 26, 09:04:15 »

Tiszteletem Adminok!
Az "A Lélekvesztõ" frontja (2008. 08. 27. Bandyta) a történet-leírásban számtalan helyesírási hibát ["sikertelenûl; tõlle; filmtrükkökel; történet vesszõhiány amely; készûlt], továbbá stilisztikai hibát [...az evilági és túlvilág közti...] tartalmaz. Ráadásul angolul az angol: english.
Úgy gondolom, az a minimum, hogy a borító - bármennyire is klassz kinézetû - nem érdemli meg az ötös osztályzatot.
Szerintem a CC ne vállalja fel az egyébként is internet-támadott/tömörített/sorvasztott anyanyelvünk (helyesírásunk) hiábinak terjesztését. Talán értesíteni kellene a készítõt, hogy javítsa ki a fenti hibákat, mert munkája amúgy nem szolgált rá a törlésre.
Üdv mindenkinek és Bandyta-nak.
Old Dzsordzsi

Ezzel csak az a baj hogy ilyen felhasználó nincs már a rendszerben!! Smiley Töröltem! Ha netán sikerült kijavítani a hibákat akkor újra publikáljuk!!! Köszi szépen hogy szóltál!!
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #871 Dátum: 2009, július 26, 08:58:36 »

Tiszteletem Adminok!
Az "A Lélekvesztõ" frontja (2008. 08. 27. Bandyta) a történet-leírásban számtalan helyesírási hibát ["sikertelenûl; tõlle; filmtrükkökel; történet vesszõhiány amely; készûlt], továbbá stilisztikai hibát [...az evilági és túlvilág közti...] tartalmaz. Ráadásul angolul az angol: english.
Úgy gondolom, az a minimum, hogy a borító - bármennyire is klassz kinézetû - nem érdemli meg az ötös osztályzatot.
Szerintem a CC ne vállalja fel az egyébként is internet-támadott/tömörített/sorvasztott anyanyelvünk (helyesírásunk) hiábinak terjesztését. Talán értesíteni kellene a készítõt, hogy javítsa ki a fenti hibákat, mert munkája amúgy nem szolgált rá a törlésre.
Üdv mindenkinek és Bandyta-nak.
Old Dzsordzsi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 193   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.163 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.