Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 15:18:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 193   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Hibák a CoversClub-on  (Megtekintve 1419074 alkalommal)
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #795 Dátum: 2009, február 28, 07:56:56 »

Thanks! Smiley
Eddy! Te sem tudsz segíteni borító ügyben? A Bújj, Bújj Ördög legutóbbi kiadásának a b.-kellene!
Szia!
Amikor elõször megírtad már akkor körül néztem a neten, de még a külföldi oldaldakon is csak két féle borítót találtam az egyik az általad írt, a másik pedig a kék hátteres VHS borítóra hasonlító DVD borítót lehetett találni ahol a kereszten szörfözik:



Üdv: Eddy61
Naplózva

Üdv: Eddy61
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #794 Dátum: 2009, február 27, 21:22:25 »

Na újra tettem én is full töröltem a géprõl, és már mûkszik minden, tehát törlés csontra, és újra instal! Smiley

 Grin
Végre!!! Köszi.
Minden esetre még így is nagyon érdekes.
Naplózva
K.Alex
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 86



« Új hozzászólás #793 Dátum: 2009, február 27, 18:24:01 »

Thanks! Smiley

Eddy! Te sem tudsz segíteni borító ügyben? A Bújj, Bújj Ördög legutóbbi kiadásának a b.-kellene!
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #792 Dátum: 2009, február 27, 09:13:00 »

Na újra tettem én is full töröltem a géprõl, és már mûkszik minden, tehát törlés csontra, és újra instal! Smiley
GRATULA  Wink
Naplózva

Üdv: Eddy61
K.Alex
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 86



« Új hozzászólás #791 Dátum: 2009, február 27, 08:46:03 »

Na újra tettem én is full töröltem a géprõl, és már mûkszik minden, tehát törlés csontra, és újra instal! Smiley
Naplózva
djalias
Vendég
« Új hozzászólás #790 Dátum: 2009, február 26, 18:10:08 »

Megoldottam.
« Utoljára szerkesztve: 2009, február 26, 18:16:42 írta djalias » Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #789 Dátum: 2009, február 21, 12:50:04 »

Akkor az operát használd, mert mást nem tudok én sem, annak örülök, hogy így megtudtam oldani, hogy mi lehet még.... lövésem sincs! Smiley

Hm, pedig jó lenne rájönni  Embarrassed én már mindent próbáltam összes kiegészítõt letiltottam FF-ben több gépen is megnéztem és mindenhol jó volt. Nincs több ötletem egyenlõre, esetleg egy FF újratelepítést megpróbálhatnál.
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #788 Dátum: 2009, február 21, 12:38:11 »

Sziasztok! Sajnos az a problémám hogy azt írja ki az oldal keresés után hogy "Nincs jogosultságod a tartalom megtekintéséhez" de csak azután hogy szavaztam elõtte jó volt tudtam letölteni  üdv pamacska

Olvass tovább, oda van írva a megoldás is!
Naplózva
D4nY
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5


« Új hozzászólás #787 Dátum: 2009, február 20, 21:22:20 »

Hello! Szeretném ha átirnátok az egyik feltöltésemnél a címet mert lemaradt egy S betû.
Step Up 2 - The Street (D4nY): http://www.coversclub.cc/index.php?option=com_covers&page=show_ad&catid=0&adid=53244&Itemid=31&use=1
Légyszíves írjátok át The Streets-re. -> Step Up 2 - The Streets (D4nY)
Köszönöm, D4nY
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #786 Dátum: 2009, február 17, 23:56:01 »

Helló! Feltöltöttem az István, a király CD1-et, de - eléggé el nem ítélhetõ módon - betûhibásan ("Estergom" látszik a képen "Esztergom" helyett). Feltöltöltöttem a helyes formában is. Kérem, legyetek szívesek töröljétek a hibásat. 1000 bocs és köszönöm.
Old Dzsordzsi
Naplózva
K.Alex
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 86



« Új hozzászólás #785 Dátum: 2009, február 15, 18:43:13 »

Akkor az operát használd, mert mást nem tudok én sem, annak örülök, hogy így megtudtam oldani, hogy mi lehet még.... lövésem sincs! Smiley
Naplózva
Cop[H]y
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #784 Dátum: 2009, február 15, 18:40:10 »

Cop[H]y!

Nézd meg, Eszközök-Kiegészítõk ott látod e, meg hát a másik, jobb klikk, és úgy is, ha ez nincs, a blokkoló programokat kell átnézni, és ott az adott oldalra, feloldani a blokkolást!

Én nem ajánlom az IE-et, szerintem aki régi motoros az tudja miért, és a windows tûzfalat se kapcsoljátok ki, max. ftp letöltésnél! Smiley
De nekem nincs blokkolva az oldalon semmi és mozillát használok én is. Ennek ellenéreha rákattintok valamelyik borító címére akkor csak a loading jön elõ, viszont másik ablakban megnyílik.
Kipróbáltam Opera-val is és azzal simán mûködik. Szóval biztosan a Mozillában van elálítódva valami de nem tudunk rájönni, hogy mi?
Naplózva
K.Alex
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 86



« Új hozzászólás #783 Dátum: 2009, február 15, 06:26:31 »

Cop[H]y!

Nézd meg, Eszközök-Kiegészítõk ott látod e, meg hát a másik, jobb klikk, és úgy is, ha ez nincs, a blokkoló programokat kell átnézni, és ott az adott oldalra, feloldani a blokkolást!

Én nem ajánlom az IE-et, szerintem aki régi motoros az tudja miért, és a windows tûzfalat se kapcsoljátok ki, max. ftp letöltésnél! Smiley
Naplózva
Asztee
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #782 Dátum: 2009, február 15, 06:04:02 »

Hi ! Nemtudom volt-e ez itt már téma... Huh? Szóval nekem az lenne itt a problémám,hogy amikor rámegyek a letöltésre,majd az ablakban kilikk a mentésre,akkor a mentés másként ablakban (ugye ahol kijelölhetem,hogy hova és milyen néven mencsen) az ékezetes betûk helyén csak egy üres négyzet van.  Sad Ez miért lehet ? Valami betûtípus probléma ?  Huh? Bármilyen más oldalnál ilyen még nem volt. Nállam a win. gyári betûtípusa van használatban.

köszönöm.
Naplózva
pamacska
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #781 Dátum: 2009, február 14, 20:10:18 »

Sziasztok! Sajnos az a problémám hogy azt írja ki az oldal keresés után hogy "Nincs jogosultságod a tartalom megtekintéséhez" de csak azután hogy szavaztam elõtte jó volt tudtam letölteni  üdv pamacska
Naplózva
Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 193   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.09 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.