Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, április 18, 22:34:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 193   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Hibák a CoversClub-on  (Megtekintve 1438764 alkalommal)
Nemtom
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 27



« Új hozzászólás #135 Dátum: 2007, február 04, 11:20:12 »

hi, kéréseket nem lehet teljesíteni, ha kattolok a feltöltés gombra ez a hiba jön be: Parse error: syntax error, unexpected T_ELSE in /var/www/coversclub/components/com_covers/write_ad.php on line 1200
Naplózva
DirtyFred
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 38



« Új hozzászólás #134 Dátum: 2007, február 04, 06:23:20 »

Na szevasztok!

Ma kaptam egy felhívást a Coversempire fórumán, hogy álítólag ti a Coverses készítõktõl engedélyt kértetek, hogy a készített borítóikat felrakhassátok ide. Ez szép tõletek... csak hááááááát. Engem kifelejtettetek. Van fent néhány borítóm, nem néztem végig mindet, nem is szándékozom, aki feltöltötte az úgyis tudja, hogy melyik. Pl. Rejtélyek városa, Gagyi mami 2. Bááár talán örülnöm kéne, hogy a Rejtélyek városa borikat gyárinak jelöltétek... Na de nem! Ráadásul, ha a feltöltõ megnézte volna legalább, akkor látná, hogy a sorozat 1 évadból áll, és 3 lemezbõl.... Sajnálom.
Alapvetõen nem lett volna ellenemre, hogy kikerüljenek ide is a borik, de így nem.

Vegyétek le az ÖSSZES Zsozso logoval ellátot és általam készített borítókat!

Támogatom! A magam részérõl a vinyóról is! Az ember is minõsíti az alkotását.
Naplózva
Zsozso09
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6


« Új hozzászólás #133 Dátum: 2007, február 03, 22:25:11 »

Na szevasztok!

Ma kaptam egy felhívást a Coversempire fórumán, hogy álítólag ti a Coverses készítõktõl engedélyt kértetek, hogy a készített borítóikat felrakhassátok ide. Ez szép tõletek... csak hááááááát. Engem kifelejtettetek. Van fent néhány borítóm, nem néztem végig mindet, nem is szándékozom, aki feltöltötte az úgyis tudja, hogy melyik. Pl. Rejtélyek városa, Gagyi mami 2. Bááár talán örülnöm kéne, hogy a Rejtélyek városa borikat gyárinak jelöltétek... Na de nem! Ráadásul, ha a feltöltõ megnézte volna legalább, akkor látná, hogy a sorozat 1 évadból áll, és 3 lemezbõl.... Sajnálom.
Alapvetõen nem lett volna ellenemre, hogy kikerüljenek ide is a borik, de így nem.

Vegyétek le az ÖSSZES Zsozso logoval ellátot és általam készített borítókat!
Naplózva
Charless
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 17



« Új hozzászólás #132 Dátum: 2007, február 03, 16:13:45 »

Irigy Hónaljmirigy - Retro klub nincs benne kép
Irigy Hónaljmirigy - Daléria nincs benne kép
Pedig volt benne tutira. Kéretik törölni
Valaki nagyon garázdálkodik, vagy valami hiba van az oldalon.
Naplózva
Charless
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 17



« Új hozzászólás #131 Dátum: 2007, február 03, 15:22:05 »

Sajnos valamelyik admin neki állt törölgetni a san2000-es cimkéket  Undecided ez nem ellened irányul szerintem hanem a coversclub ellen.

Inkább valamelyik publikátor törölhette, hiszen az csak a képeket tudja törölni mást nem. Azt meg így felesleges.
Naplózva
DirtyFred
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 38



« Új hozzászólás #130 Dátum: 2007, február 03, 14:02:53 »

Nem is úgy gondoltam, hogy ellenem irányult. Az admin úr lehetett volna anyira gerinces,
hogy komplet törli ezeket mert elég hülyén néz ki,hogy találsz egy címet borító vagy cimke nélkül.
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #129 Dátum: 2007, február 03, 13:54:00 »

Sajnos valamelyik admin neki állt törölgetni a san2000-es cimkéket  Undecided ez nem ellened irányul szerintem hanem a coversclub ellen.
Naplózva
DirtyFred
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 38



« Új hozzászólás #128 Dátum: 2007, február 03, 13:25:23 »

Hogy miért tünik el egy pár ember felt :oöltése?
Csak egy példa:
Adott egy filmcím ,"Tizenhárom nap".Erre õ így keres rá 13 nap.Ha nem tudjátok hogy hogyan van írva ,akkor nézzétek meg a borítón,vagy esetleg a google-ben.
Ha egy ponttal is eltértek az eredeti címtõl,akkor a keresõ nem fogja megtalálni és máris töltitek fel feleslegesen.

Én mint a hülye gyerekek megnyitom a borítót és onnan írom a keresõbe,másolni még talán tudok.
Az már nem is zavarna, hogy nincsenek meg a feltöltéseim, de a némely borítónál csak a cím maradt meg kép nincs.
Pl.: James Bond cimkék san2000 voltak, de ha van jobb!Aztán valami Jég címût is feltötöttem ami szerintem a jéghercegnõ
lehet de csak ennyi maradt belõle természetesen kép nélkül.
A régebben említett scooby fény!kamera!fantom!  sincs,nem az érdekel,hogy az én feltöltésem de másé sincs helyette.
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #127 Dátum: 2007, február 03, 12:38:05 »

Sziasztok!
2 feltöltött borítónál elírtam a nevet.
Csillagkapu Atlantis 1. évad helyett Csilagkapu Atlantis 1. évad van írva és Halálbüntetés helyett Galálbüntetés van írva.
Ha valaki tudna segíteni a javításban az jó lenne.
Elõre is köszönöm a helpet!

Javítva!  Wink
Naplózva
Norbiweb
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #126 Dátum: 2007, február 03, 12:23:03 »

Sziasztok!
2 feltöltött borítónál elírtam a nevet.
Csillagkapu Atlantis 1. évad helyett Csilagkapu Atlantis 1. évad van írva és Halálbüntetés helyett Galálbüntetés van írva.
Ha valaki tudna segíteni a javításban az jó lenne.
Elõre is köszönöm a helpet!
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #125 Dátum: 2007, február 03, 00:16:23 »

A zelefánt az kint van de a másik kettõ törölve lett vmi miatt.  Undecided ha nem azok voltak amik már kint vannak akkor tedd fel légyszi újra.

Köszi.
Naplózva
pizzas28
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 53



« Új hozzászólás #124 Dátum: 2007, február 02, 23:53:35 »

Sziasztok!

Nem értem, a Micimackó és a Zelefánt, a Bridget Jones 2 , a Beépített szépség 2 ( cimke és borító )  TÖK EREDETIBEN nem kellett?
Ezt azért kérdem mert tegnap feltöltöttem mindezeket és nem találkoztam velük sem a saját, sem a publikált borítók között sem. A feltöltött képek minõsége sztem. megfelelõ volt és az oldalon ezek a borítók eredeti néven mind KÉSZÍTETTEK.  Nézzetek utánna, és javaslom hogy ezeket a borítókat írjátok át készítettre mert megtévesztõek
Csak akkor szokták törölni-ha eredeti,ha készített-ha két egyezõ borítóról van szó.
Töltsd fel légyszíves újra és írj egy üzenetet ha kész van.
Naplózva
xzsiki
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 19



« Új hozzászólás #123 Dátum: 2007, február 02, 23:49:21 »

Sziasztok!

Nem értem, a Micimackó és a Zelefánt, a Bridget Jones 2 , a Beépített szépség 2 ( cimke és borító )  TÖK EREDETIBEN nem kellett?
Ezt azért kérdem mert tegnap feltöltöttem mindezeket és nem találkoztam velük sem a saját, sem a publikált borítók között sem. A feltöltött képek minõsége sztem. megfelelõ volt és az oldalon ezek a borítók eredeti néven mind KÉSZÍTETTEK.  Nézzetek utánna, és javaslom hogy ezeket a borítókat írjátok át készítettre mert megtévesztõek
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #122 Dátum: 2007, február 02, 22:47:16 »

Sziklák szeme 0201-én feltöltött címke Ómen 3-at tartalmaz!

Ezt meg a Timont töröltem, de ezekkel az eltûnt borítókkal nem tudom mi legyen, egyenlõre nem törlöm õket.
Naplózva
IpoK@
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 11


« Új hozzászólás #121 Dátum: 2007, február 02, 22:39:32 »

0131-én feltöltött Severino nem tartalmaz semmit!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 193   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.132 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.