Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 29, 05:28:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 193   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Hibák a CoversClub-on  (Megtekintve 1420328 alkalommal)
maca
Vendég
« Új hozzászólás #90 Dátum: 2007, február 01, 13:06:34 »

Kömíves Kelemen-t nem is találok.. ???érthetetlen számomra...
Légyszi tedd fel õket újra!
Naplózva
maca
Vendég
« Új hozzászólás #89 Dátum: 2007, február 01, 12:59:57 »

Volna egy kis gondom,hasonló Kömíves Kelemenéhez,mármint amit feltöltök
napközben eltûnik reggelre,pontosabban ma reggel feltettem a Mizujs Scooby Doo Fény!Kamera!Fantom!
borítot cimkével már nincs meg,a tegnapi össz feltöltésem szõrén szálán eltûnik.
Szerintem a minõsége jó volt a keresõt pedig mindig használom.

Szia!
Mizujs Scooby Doo Fény!Kamera!Fantom! nem emlékszem ilyen feltöltésre...légyszi töltsd fel újra majd figyeljük.
Kömíves Kelemen pedig lehet, hogy volt jobb mint a tiéd.
Egyébként nagyon dícséretes ha használod a keresõt de a publikálásokra várók közt lehet attól olyan amit Te feltöltöttél de azt a keresõ nem mutatja meg és ilyenkor válsztunk melyik kerüljön fel.
Naplózva
DirtyFred
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 38



« Új hozzászólás #88 Dátum: 2007, február 01, 11:21:00 »

Volna egy kis gondom,hasonló Kömíves Kelemenéhez,mármint amit feltöltök
napközben eltûnik reggelre,pontosabban ma reggel feltettem a Mizujs Scooby Doo Fény!Kamera!Fantom!
borítot cimkével már nincs meg,a tegnapi össz feltöltésem szõrén szálán eltûnik.
Szerintem a minõsége jó volt a keresõt pedig mindig használom.
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #87 Dátum: 2007, január 31, 19:44:36 »


Idézet

Szia!

A Miami Vice cimkéjét feltettem mégegyszer ahogy kérted, de megint van problémám.
A 101 kiskutyának a Front és a CD2 feltöltését nem én csináltam és ott van a nevem alatt és ezt nem szeretném ezenkívûl egy cimkém törölve lett, de sajnos nem tudom melyik mert csak darabra tartom nyilván, ha esetleg utána tudsz nézni azt megköszönném.

101 - megoldva
A cimkét sajnos nem tudom megoldani, mert ha törlik akkor minden adatot törölnek, valószínû valaki feltette jobb minõségben vagy front-al együtt, és ezért lett törölve.
Naplózva
pipi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 7


« Új hozzászólás #86 Dátum: 2007, január 31, 19:00:06 »

Köszönöm a segítséget most néztem meg, de a Miami Vice képe nem látszik keresésnél letölteni viszont lehet.

Nem tudom mi történt vele, megtennéd, hogy felteszed ismét?

Köszi.

Szia!

A Miami Vice cimkéjét feltettem mégegyszer ahogy kérted, de megint van problémám.
A 101 kiskutyának a Front és a CD2 feltöltését nem én csináltam és ott van a nevem alatt és ezt nem szeretném ezenkívûl egy cimkém törölve lett, de sajnos nem tudom melyik mert csak darabra tartom nyilván, ha esetleg utána tudsz nézni azt megköszönném.
Naplózva
Nemtom
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 27



« Új hozzászólás #85 Dátum: 2007, január 31, 15:36:38 »

Emlékeim szerint nekem is több feltöltésem volt.Lehet azt tudni,hogy a minõségel
volt-e probléma vagy csak elszállt?Duplázni nem szoktam,mert mindig rákeresek mielõtt feltöltök.

minõség miatt akkor törlünk, ha felkerül egy jobb. ezenkívûl csak ha már fent van, vagy ha nem magyar nyelvü a borító.
Naplózva
DirtyFred
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 38



« Új hozzászólás #84 Dátum: 2007, január 31, 14:56:17 »

Emlékeim szerint nekem is több feltöltésem volt.Lehet azt tudni,hogy a minõségel
volt-e probléma vagy csak elszállt?Duplázni nem szoktam,mert mindig rákeresek mielõtt feltöltök.
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #83 Dátum: 2007, január 31, 14:55:04 »

Köszönöm a segítséget most néztem meg, de a Miami Vice képe nem látszik keresésnél letölteni viszont lehet.

Nem tudom mi történt vele, megtennéd, hogy felteszed ismét?

Köszi.
Naplózva
pipi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 7


« Új hozzászólás #82 Dátum: 2007, január 30, 21:32:33 »

Köszönöm a segítséget most néztem meg, de a Miami Vice képe nem látszik keresésnél letölteni viszont lehet.
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #81 Dátum: 2007, január 30, 21:28:37 »

Javítva!

Köszi, h szoltál.  Wink
Naplózva
pipi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 7


« Új hozzászólás #80 Dátum: 2007, január 30, 21:22:58 »

Sziasztok!

Tegnap jeleztem ezeket a hibákat leírom mégegyszer hátha elkerülte az illetékesek figyelmét.

Mégegyszer köszönöm

Két hibát kellene kijavítani.

"Én, a nõ és plusz egy fõ" cimkéjét dupla sz-el írtam, szimpla helyett.

A másik a Miami Vice cimkémhez felkerült egy borító ráadásul a Vitathatatlan címû filmé.
Biztos, hogy nem én töltöttem mert nekem nincs is meg, gondolom összeakadtam valakivel.

Elõre is köszi.
Naplózva
Nemtom
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 27



« Új hozzászólás #79 Dátum: 2007, január 30, 18:20:01 »

Viszont mielött törlésre kerülnek, érdemes a minõséget megnézni, met én is láttam eggyezõ boritót, de a minõsége az egyiknek jobb volt, a másik "pocsék"!  Wink
minõséget is nézzük, ha az ujabb jobb, akkor a régebbi lesz törölve
Naplózva
Cyber Gino
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 8



« Új hozzászólás #78 Dátum: 2007, január 30, 18:00:05 »

Viszont mielött törlésre kerülnek, érdemes a minõséget megnézni, met én is láttam eggyezõ boritót, de a minõsége az egyiknek jobb volt, a másik "pocsék"!  Wink
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #77 Dátum: 2007, január 30, 16:40:46 »

Pár napja feltöltöttem az Évszázad vihara c. filmet Stephen King-tõl. Most látom, hogy ugyanazt feltöltötte vki. Egyébként több mindenbõl láttam ugyanazt. Nem tudom, hogy jó megoldás-e, ha minden borító feltöltésre kerül (már mint ugyanazok), hiszen annál több helyet foglal. De ez csak az én meglátásom!

Üdv.
Deetee

Jó meglátás :-)) Ha 2x van fent az azt jelenti, hogy kb 20x töltötték fel  Grin és véletlenül bekerült még1, ha ilyen van jelezzétek és törölni fogjuk.
Naplózva
deetee
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 8


« Új hozzászólás #76 Dátum: 2007, január 30, 16:23:14 »

Pár napja feltöltöttem az Évszázad vihara c. filmet Stephen King-tõl. Most látom, hogy ugyanazt feltöltötte vki. Egyébként több mindenbõl láttam ugyanazt. Nem tudom, hogy jó megoldás-e, ha minden borító feltöltésre kerül (már mint ugyanazok), hiszen annál több helyet foglal. De ez csak az én meglátásom!

Üdv.
Deetee
Naplózva
Oldalak: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 193   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.154 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.