Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 29, 05:02:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 193   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Hibák a CoversClub-on  (Megtekintve 1420303 alkalommal)
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #1410 Dátum: 2011, június 02, 21:30:59 »

Üdv Citygabi!
...Bizonyára te valami nyelvtan tanár vagy...
Kedves klubtársam, melléfogtál. Építész vagyok. Csak éppen híve vagyok több dolognak - többek között a pontosságnak, hibátlanságnak, szabályosságnak is. Különösen anyanyelvünk bármely formájú használata során.
Tudom, hogy mindezen erények manapság nem hogy erénynek nem számítanak, hanem mélyen lenézettek. Csak nem te is e tömeg tagja lennél?
Idézet
...ahogy visszanéztem a hozzászólásaidat te mindig a helyesírással vagy elfoglalva...
Ha tényleg alaposan visszanézted volna, hogy mit mûvelek itt a klubban, tudnád, hogy korántsem (vajon mit látsz, ha benézel a topikomba, vagy mit találsz, ha beütöd a keresõbe, hogy "Old Dzsordzsi"?). Bár a helyesírást, mint vesszõparipát emelt fõvel vállalom.
Idézet
...pedig ITT nem hiszem hogy ez a lényeg...
Kedves klubtársam, ebben tévedsz a legsúlyosabban. A helyesírás, a helyes beszéd nem itt fontos, hanem az élet bármely területén, MINDENÜTT. Bár véleményed megismerése után nem csak azt nem várom el tõled, hogy ezt elfogadd, hanem még azt sem, hogy megértsd.
Idézet
...Ha a nem tudsz a feltett problémára válaszolni akkor inkább maradj "csendben"...
Válaszoltam. Mûködött.
Idézet
A " Angry" jelet véletlenül tetem a szó közé, <=> amit azóta ki is javítottam...
No, itt valóban hibáztam. Ki kellett volna tennem egy mosoly-jelet.
Most idáig azért nem tettem ki, mert a fentieket nagyon is komolyan gondolom.
Idézet
..A többieknek KÖSZÖNÖM a segítséget bár még mindig nem mûködik.
A többiek bizonyára majd azt válaszolják erre a segítségre, hogy SZÍVESEN.  Grin

Üdv
Old Dzsordzsi
« Utoljára szerkesztve: 2011, június 03, 12:02:48 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #1409 Dátum: 2011, június 02, 20:30:02 »

Kedves Old Dzsordzsi ! Bizonyára te valami nyelvtan tanár vagy,mert ahogy visszanéztem a hozzászólásaidat te mindig a helyesírással vagy elfoglalva,pedig ITT nem hiszem hogy ez a lényeg.Ha a nem tudsz a feltett problémára válaszolni akkor inkább maradj "csendben".A " Angry" jelet véletlenül tetem a szó közé,amit azóta ki is javítottam.A többieknek KÖSZÖNÖM a segítséget bár még mindig nem mûködik. 
Citygabi

Nah ezt megkaptad, te vén róka!! Cheesy De ha nem vagy nyelvtantanár, attól még lehet korrepetálni néhány embert!!
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #1408 Dátum: 2011, június 02, 20:25:48 »

Kedves Old Dzsordzsi ! Bizonyára te valami nyelvtan tanár vagy,mert ahogy visszanéztem a hozzászólásaidat te mindig a helyesírással vagy elfoglalva,pedig ITT nem hiszem hogy ez a lényeg.Ha a nem tudsz a feltett problémára válaszolni akkor inkább maradj "csendben".A " Angry" jelet véletlenül tetem a szó közé,amit azóta ki is javítottam.A többieknek KÖSZÖNÖM a segítséget bár még mindig nem mûködik. 
Citygabi
Szia!
A linkre jobb egér gomb; megnyitás új lapon.
Naplózva

Üdv: Eddy61
citygabi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 4


« Új hozzászólás #1407 Dátum: 2011, június 02, 18:26:56 »

Kedves Old Dzsordzsi ! Bizonyára te valami nyelvtan tanár vagy,mert ahogy visszanéztem a hozzászólásaidat te mindig a helyesírással vagy elfoglalva,pedig ITT nem hiszem hogy ez a lényeg.Ha a nem tudsz a feltett problémára válaszolni akkor inkább maradj "csendben".A " Angry" jelet véletlenül tetem a szó közé,amit azóta ki is javítottam.A többieknek KÖSZÖNÖM a segítséget bár még mindig nem mûködik. 
Citygabi
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #1406 Dátum: 2011, június 01, 21:02:02 »

Üdv Vantsa!

Most, hogy publikálásra vár x-edik gyári Zámbó Jimmy borítód, nem állom meg, hogy fel ne hívjam a figyelmedet néhány dologra:

Remélem, magad sem gondolod komolyan, hogy ezeket "7adas", "8adas", "14adas" stb. címen helyezzük el az adatbázisban.
Minden egyes publikáláskor én pötyögtem át a címeket: "Zámbó Jimmy - Dalban mondom el (7)", "Zámbó Jimmy - Dalban mondom el (14)", stb. - már hetet. Még egyszer nem teszem.

Nem létezik, hogy még nem vetted észre. Légy szíves így töltsd fel.
Köszönöm - a kollégák nevében is.

Old Dzsordzsi
« Utoljára szerkesztve: 2011, június 02, 11:23:50 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
laszlo57
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 343



« Új hozzászólás #1405 Dátum: 2011, június 01, 16:59:30 »

Sziasztok.Nekem olyan problémám van,hogy nem tudom megnyitni a borítókat.Rá katíntók a kiválasztott borítóra de nem nyitja meg.Nem tudom másnál is jelentkezet-e ez a hiba,ha igen tud-e rá valaki valamilyen megoldást.
Elõre is kösz >:(önöm.

Üdv!
1. Melyik böngészõt használod a CC-re? Mi a verziószáma?
2. A használt böngészõdben van-e reklámblokkoló? (AdBlock-AdBlockPus) vagy ehhez hasonló?
3. Milyen kiadású az Adobe FlashPlayer?
4. Mióta jelentkezik a hiba?
Naplózva

Üdv. :laszlo57
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #1404 Dátum: 2011, június 01, 10:15:05 »

Sziasztok.Nekem olyan problémám van,hogy nem tudom megnyitni a borítókat.Rá katíntók a kiválasztott borítóra de nem nyitja meg.Nem tudom másnál is jelentkezet-e ez a hiba,ha igen tud-e rá valaki valamilyen megoldást.
Elõre is kösz >:(önöm.
Üdv Citygabi!

Idõnként elõfordul. Okát nem tudom. Most kipróbáltam, tökéletesen mûködik.

Az üzenetedrõl pedig:
Ilyen helyes(?)írással már találkoztam, de ilyen mérges köszönetnyilvánítással még nem...

Old Dzsordzsi
Naplózva
Nyúl Béla
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5



« Új hozzászólás #1403 Dátum: 2011, június 01, 10:11:23 »

Re Citiygabi
Korábban mások is jeleztek ilyet, aztán egyszercsak megoldódott. Vagy esetleg másik böngészõvel próbáld meg.
Naplózva
citygabi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 4


« Új hozzászólás #1402 Dátum: 2011, június 01, 09:52:52 »

Sziasztok.Nekem olyan problémám van,hogy nem tudom megnyitni a borítókat.Rá kattintok a kiválasztott borítóra de nem nyitja meg.Nem tudom másnál is jelentkezett-e ez a hiba,ha igen tud-e rá valaki valamilyen megoldást.
Elõre is köszönöm.
« Utoljára szerkesztve: 2011, június 02, 14:08:05 írta citygabi » Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #1401 Dátum: 2011, május 29, 14:53:53 »

Na, én sem azért írtam, hogy akasszák már fel azt a hóhért, meg, hogy hibát keressek. Örültem, hogy ilyen klassz lett még azzal a 2 t-vel is.

Márpedig úgy nem maradhatott.
Megette a rosseb azt a hegedût, amelyik egy kis hibával is szól...

Old Dzsordzsi
Naplózva
laszlo57
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 343



« Új hozzászólás #1400 Dátum: 2011, május 29, 13:54:20 »

Na, én sem azért írtam, hogy akasszák már fel azt a hóhért, meg, hogy hibát keressek. Örültem, hogy ilyen klassz lett még azzal a 2 t-vel is.
Naplózva

Üdv. :laszlo57
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #1399 Dátum: 2011, május 29, 13:19:44 »

Szia Old Dzsordzsi!
Az Ezüst-tó kincse film leírásában Winnetou nevét 2 t-vel írtad, de nekem így is megfelel.
(Nyomtatás elõtt vettem észre)
Uhhh Dzsordzsi..... Nem szoktam én ehhez a látványhoz!! Cheesy
Basszus! Akasztják a hóhért...

Az egyetlen szerencsém, hogy sosem állítottam, hogy hibátlan lennék. (Mert egy hibám azért van - a túlzott szerénység...  Grin Grin Grin)

Mindenesetre elnézést kérek mindenkitõl ezért a Winnettou-ért. Amit természetesen már ki is javítottam.

Old Dzsordzsi
« Utoljára szerkesztve: 2011, május 29, 13:32:19 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
Szalacsi Dezsõ
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 183



« Új hozzászólás #1398 Dátum: 2011, május 29, 10:20:07 »

Sziasztok! Most töltöttem föl a Borgiák 1. évad borítóját. Kérlek javítsátok már készítettre.
Köszönöm
Dezsõ

  Szia Dezsõ!

 Ha jól tudom, az úr neve: Jeremi Irons. Légy szíves javítani.  Elõre is köszönöm. frisa49.
Szia Frisa!
Egy kis idõmbe beletelt mire rájöttem, mi a hiba. Elõször a Jeremy/Jeremi-re koncentráltam. Mert azt nem írtad, hogy a vezetékneve a hibás Iroms/Irons.
Javítom és a címbõl is törlöm a névelõt.
Üdv
Dezsõ
« Utoljára szerkesztve: 2011, május 29, 11:50:00 írta Szalacsi Dezsõ » Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #1397 Dátum: 2011, május 29, 08:06:05 »

Szia Old Dzsordzsi!

Az Ezüst-tó kincse film leírásában Winnetou nevét 2 t-vel írtad, de nekem így is megfelel.
(Nyomtatás elõtt vettem észre)

Uhhh Dzsordzsi..... Nem szoktam én ehhez a látványhoz!! Cheesy
Naplózva
laszlo57
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 343



« Új hozzászólás #1396 Dátum: 2011, május 29, 07:40:19 »

Szia Old Dzsordzsi!

Az Ezüst-tó kincse film leírásában Winnetou nevét 2 t-vel írtad, de nekem így is megfelel.
(Nyomtatás elõtt vettem észre)
Naplózva

Üdv. :laszlo57
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 193   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.055 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.