Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 13:36:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 193   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Hibák a CoversClub-on  (Megtekintve 1419052 alkalommal)
bansanya
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 36


« Új hozzászólás #1305 Dátum: 2011, március 26, 08:07:31 »

Sziasztok! Csak jelezni szeretném, hogy az alábbi felirat hibás: A Csódálatos Pókember      Elérhetõ képek: [Front]      Feltöltõ: feripapa  Csódálatos = csodálatos!  Ha lehet, kérlek javítsátok (javíttassátok), mert szeretném letölteni.  De a leíró részben is van egy hiba: elenfelekkel = ellenfelekkel.
Üdv. bansanya     Wink

Á, most látom elõzõekben is kérték ezt. Bocsi érte, de örülök, hogy vannak akik meglátják a helyesírási hibákat. Köszönet érte. (pláne neked frisa49)
« Utoljára szerkesztve: 2011, március 26, 08:16:10 írta bansanya » Naplózva
frisa49
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 348


« Új hozzászólás #1304 Dátum: 2011, március 26, 07:29:29 »



   Sziasztok!
 
 A feripapa által feltöltött " A Csódálatos Pókember" borító valahogy nem a legcsodálatosabb. Ha jól érzem, légy szíves javíttassátok ki!  Köszönettel  frisa49.
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #1303 Dátum: 2011, március 23, 21:31:53 »

Hali!
Még sosem kutatgattam készítményeim sorsát, véletlenül akadtam bele a mai napon. Lehet van több is...
Pocsék dolognak tartom egy oldalon belül, négy hónappal ezelõtt (2010.11.29) készített címkém címét kitörölni, átírni és kiskuli sajátjaként feltölti ugyanide (2011.03.13)....
 - A száguldó bomba címkérõl van szó...
Nem, mintha nagy veszteség érne, de gondolom a kollégáknak sem tetszene. Persze az okát sem értem igazán, mert csinálhat ugye vele akármit de ne töltse ide vissza.

Lehet nekem rossz a szemem, de ha fordítva lenne a 2címke, akkor még azt mondanám hogy igazad van!!
2 dolog miatt nem értek egyet ezzel!
1. A eredeti címet és az alatta levõ szöveget egyszerûbb kitakarni egy nagy szöveggel mint fordítva!
2. Az hogy az alap ugyan az, az tuti! de azt te sem tudod bizonyítani hogy azt te saját kezeddel szerkesztetted és ha nem te voltál akkor õ is le tudta tölteni!

Amúgy nem sértésként mondom de ha választanom kellene a kettõ közül az övét tölteném le! A különbség miatt.

Írjon nyugodtan aki nem ért velem egyet!!
Szia Atosz és üdv Debrigo!

Hát, nem én vagyok az a táncos, aki kihagy egy ilyen felhívást a keringõre… Cheesy

Alaposan átnéztem a két címkét. Hajlok rá, hogy elfogadjam – kiskuli debrigo-ról koppintott.
Indoklás: a két címke tökegyforma, csak alul, a címnél különböznek. A felhasznált kép sok példányban megtalálható a neten. Miután azonban nem találtam sehol magyar biztonsági felirattal, az alap onnan nem származhat. Akkor honnan?
Mindkét címke peremén az aranyszínû sáv fény/árnyék hatásai, valamint a belsõ kör négyzetrácsos háttere is teljesen azonosak.
A nagy betûs cím kitakarása pedig simán megoldható.

Két dolgot azért hozzá kell fûzzek:
Nekem a kiskuli féle felirat jobban tetszik, mert kidolgozottabb, a témához jobban illõ, mint debrigo-é. De hát ugye az ízlések és a pofonok különbözõek.
Tény, hogy amit (jogvédelem nélkül) feltöltünk a Netre, az szabad préda. Megjegyzem, a jogvédelem sem óv meg a koppintástól.
Szerintem kiskuli se dolgozott kevesebbet a címkén, mint debrigo. A nagybetûs cím kitakarása azért elég melós lehetett, és egészen jól sikerült.

Amúgy debrigo-t meg tudom érteni - hasonló esetben én is pufognék. Bár valószínûleg csak csak magamban.

Old Dzsordzsi
Naplózva
debrigo
CoversClub King
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 31



« Új hozzászólás #1302 Dátum: 2011, március 23, 19:09:56 »

Idézet
2. Az hogy az alap ugyan az, az tuti! de azt te sem tudod bizonyítani hogy azt te saját kezeddel szerkesztetted és ha nem te voltál akkor õ is le tudta tölteni!
Nemtom, ezt akkor hogyan értsem...
Release-t, feliratot, stb. fotókat, etikai szabályok óvják. Ha valahonnan ollózok egy cikket, nem írhatom oda, hogy én írtam. Ilyen egyszerû.
Semmi gond, bizonyára túllihegtem, jó munkát kiskuli-féléknek.
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #1301 Dátum: 2011, március 23, 18:16:02 »

Megvallom õszintén, erre nem számítottam. Hogy kétségbe vonják a munkám eredetiségét.
Több vonatkozás bizonyíthatja az igazam, kezdjük a kör alakú szabványszöveggel. Olyan, mint egy ujjlenyomat.  Senki másén nincs ezzel a betûtípussal, ezzel a mérettel. Majd' minden címkém ezzel készült.
Aztán ha kell, a nyersanyagot is be tudom mutatni,.
Mindenesetre megnyugtató a válasz, hogy ha a címet valaki lecseréli, akkor az õ munkája...

Egy kicsit túlmisztifikálod az egészet! Amúgy nem a munkád eredetisége lett kétségbe vonva! De ha így látod úgy sem lehet meggyõzni róla! Azért nem is foglak! Dönts belátásod szerint! Ha nagyon akarod és ennyire szúrja a szemedet törlöm!
Naplózva
debrigo
CoversClub King
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 31



« Új hozzászólás #1300 Dátum: 2011, március 23, 17:33:41 »

Megvallom õszintén, erre nem számítottam. Hogy kétségbe vonják a munkám eredetiségét.
Több vonatkozás bizonyíthatja az igazam, kezdjük a kör alakú szabványszöveggel. Olyan, mint egy ujjlenyomat.  Senki másén nincs ezzel a betûtípussal, ezzel a mérettel. Majd' minden címkém ezzel készült.
Aztán ha kell, a nyersanyagot is be tudom mutatni,.
Mindenesetre megnyugtató a válasz, hogy ha a címet valaki lecseréli, akkor az õ munkája...
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #1299 Dátum: 2011, március 23, 16:46:41 »

de debrigo-é is fent van  Huh?

Ezt valaki vitatta??
hát én úgy értelmeztem, hogy törölték a cimkéjét, de ezek szerint csak a cimkén a feliratot "törölte" az új szerzõ.

Felirat nem cserélõdött a cím lett más!! Sztem még egy kicsit jobb is...
Naplózva
Szalacsi Dezsõ
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 183



« Új hozzászólás #1298 Dátum: 2011, március 23, 16:45:31 »

de debrigo-é is fent van  Huh?

Ezt valaki vitatta??
hát én úgy értelmeztem, hogy törölték a cimkéjét, de ezek szerint csak a cimkén a feliratot "törölte" az új szerzõ.
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #1297 Dátum: 2011, március 23, 16:41:41 »

de debrigo-é is fent van  Huh?

Ezt valaki vitatta??
Naplózva
Szalacsi Dezsõ
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 183



« Új hozzászólás #1296 Dátum: 2011, március 23, 16:37:06 »

de debrigo-é is fent van  Huh?
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #1295 Dátum: 2011, március 23, 14:47:14 »

Hali!
Még sosem kutatgattam készítményeim sorsát, véletlenül akadtam bele a mai napon. Lehet van több is...
Pocsék dolognak tartom egy oldalon belül, négy hónappal ezelõtt (2010.11.29) készített címkém címét kitörölni, átírni és kiskuli sajátjaként feltölti ugyanide (2011.03.13)....
 - A száguldó bomba címkérõl van szó...
Nem, mintha nagy veszteség érne, de gondolom a kollégáknak sem tetszene. Persze az okát sem értem igazán, mert csinálhat ugye vele akármit de ne töltse ide vissza.

Lehet nekem rossz a szemem, de ha fordítva lenne a 2címke, akkor még azt mondanám hogy igazad van!!
2 dolog miatt nem értek egyet ezzel!
1. A eredeti címet és az alatta levõ szöveget egyszerûbb kitakarni egy nagy szöveggel mint fordítva!
2. Az hogy az alap ugyan az, az tuti! de azt te sem tudod bizonyítani hogy azt te saját kezeddel szerkesztetted és ha nem te voltál akkor õ is le tudta tölteni!

Amúgy nem sértésként mondom de ha választanom kellene a kettõ közül az övét tölteném le! A különbség miatt.

Írjon nyugodtan aki nem ért velem egyet!!
Naplózva
debrigo
CoversClub King
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 31



« Új hozzászólás #1294 Dátum: 2011, március 23, 14:34:50 »

Hali!
Még sosem kutatgattam készítményeim sorsát, véletlenül akadtam bele a mai napon. Lehet van több is...
Pocsék dolognak tartom egy oldalon belül, négy hónappal ezelõtt (2010.11.29) készített címkém címét kitörölni, átírni és kiskuli sajátjaként feltölti ugyanide (2011.03.13)....
 - A száguldó bomba címkérõl van szó...
Nem, mintha nagy veszteség érne, de gondolom a kollégáknak sem tetszene. Persze az okát sem értem igazán, mert csinálhat ugye vele akármit de ne töltse ide vissza.
Naplózva
fero68
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 208


« Új hozzászólás #1293 Dátum: 2011, március 20, 19:50:26 »

Sziasztok!
A "Haven 1 évad" borító amit feltöltöttem hibás volt. Feltöltöttem a  javított változatot. Kérlek a hibásat töröljétek!
Üdv fero68!
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #1292 Dátum: 2011, március 20, 09:38:24 »

Üdv!

Elõre bocsájtom: nem tudom, hogy hiba-e, vagy sem.

Kérdésem viszont: ez komoly?
Elöl-hátul egy fél betû se?
Vagy betört a Klubba a minimalista irányzat?

Mindenkitõl elnézést kérek, akinek így, borítóként tetszik...

A lényeg: ez egy gyári belsõnek (inside) és nem borítónak (front) látszik. Belsõnek elmegy.

Old Dzsordzsi
Szia!
Hááááááááááát ez itt a nagy "BETÛS GYÁRI" nem tudtad?    HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE
Naplózva

Üdv: Eddy61
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #1291 Dátum: 2011, március 19, 14:02:52 »

Üdv!

Elõre bocsájtom: nem tudom, hogy hiba-e, vagy sem.

Kérdésem viszont: ez komoly?

http://www.coversclub.cc/components/com_covers/images/www_coversclub_cc/84745a.jpg
Elöl-hátul egy fél betû se?
Vagy betört a Klubba a minimalista irányzat?

Mindenkitõl elnézést kérek, akinek így, borítóként tetszik...

A lényeg: ez egy gyári belsõnek (inside) és nem borítónak (front) látszik. Belsõnek elmegy.

Old Dzsordzsi
« Utoljára szerkesztve: 2011, március 19, 20:10:08 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
Oldalak: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 193   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.117 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.