Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 08:55:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 682 683 [684] 685 686 ... 715   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Borító kérések  (Megtekintve 4781166 alkalommal)
melmann
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 46



« Új hozzászólás #472 Dátum: 2007, október 15, 15:04:27 »

Sziasztok!
Keresem a Majdnem bombanõk, az Eladó a szerelem, az Éretlenek a tengerparton, a Kutyavilág és a Gátlástalanul címû filmek borítóit.
Köszi a segítséget, Mona

Szia! Kettõt megcsináltam! A többihez nem találtam borítót! Sad Ha netán te találsz valahol küld el nekem!

OK, köszönöm szépen!
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #471 Dátum: 2007, október 15, 07:56:34 »

Sziasztok!
Keresem a Majdnem bombanõk, az Eladó a szerelem, az Éretlenek a tengerparton, a Kutyavilág és a Gátlástalanul címû filmek borítóit.
Köszi a segítséget, Mona

Szia! Kettõt megcsináltam! A többihez nem találtam borítót! Sad Ha netán te találsz valahol küld el nekem!
Naplózva
melmann
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 46



« Új hozzászólás #470 Dátum: 2007, október 15, 06:44:40 »

Sziasztok!
Keresem a Majdnem bombanõk, az Eladó a szerelem, az Éretlenek a tengerparton, a Kutyavilág és a Gátlástalanul címû filmek borítóit.
Köszi a segítséget, Mona
Naplózva
rozalia
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1



« Új hozzászólás #469 Dátum: 2007, október 15, 05:50:21 »

Sziasztok!

Kellene nekem a Megleslek.com dvd borító. Elõre is köszönöm!
Naplózva

Rozália
gaben14
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #468 Dátum: 2007, október 14, 18:04:26 »

hello
nem tudnátok megmondani hogy hogyan vagy mivel lehet a cd-re rárakni a cimkét??

Nyomtatni szokták, a megfelelõ nyomtatóval...


vagy vesznek cimkét és arra nyomtatnak és azt rakják rá !
Naplózva
zsola0614
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #467 Dátum: 2007, október 14, 17:25:01 »

Sziaszok!
Én az X-Akták - Egzisztencia borítóját keresem.
Ha valaki fel tenné, azt megköszönönném.
Naplózva
zsolti780
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #466 Dátum: 2007, október 14, 17:14:36 »

Sziasztok


Nekem a Fantáziák és a Szex mindörökké borítója kellene.

Köszi
Naplózva
Kiltob
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #465 Dátum: 2007, október 14, 13:21:43 »

Sziasztok! Nekem a nemrég megjelent VERSUS c. film magyar gyári dvd borítójára lenne szükségem Smiley Elõre is köszönöm!
Naplózva
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #464 Dátum: 2007, október 14, 11:36:56 »

Sziasztok!

Én a Hostel partII dvd borítóját keresem. Ha valakinek meg lenne kérem értesítsen. Elõre is köszönöm.

Az oldalon található két készített Motel 2 boritó..
Naplózva

Rékuci
mi.zo
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 36


« Új hozzászólás #463 Dátum: 2007, október 14, 11:10:10 »

Sziasztok!

Most egy szívességet kérek! Nem borító kell, hanem a film cím-mert nem jut eszembe a filmnek a címe amit néztem, de leírom, hogy mirõl szólt.Ha esetleg valaki látta és tudja a címet akkor kérem segítsen! Elõre is köszönöm!
Íme a film tartalma:Úgy kezdõdik a film, hogy egy hajléktalan házban megöltek egy kövér embert aki a Wc-n ült holtan, de úgy hogy a fejét elvitte a gyilkos.Utána minden nap más-más embernek a testét (pl:lábát, karját,stb(nem az egész testet)).És a zsaru sokáig gondolkodik, hogy vajon ki lehet a gyilkos.Egyik nap beszél a biológussal az emberi testtel kapcsolatban. Késõbb rábukkannak egy képre amit az újságon meglátják a zsaruk. A kép: egy régi ház ahol senki nem lakik és az újságban az ablakok be vannak csukva.Elmennek megnézni az öreg házat és ott az egyik ablak nyitva áll. Bemennek, hogy találnak-e valamit. Ahogy belépnek abba a szobába ahol nyitva van az ablak olyan nagy bûzt éreznek és megtalálják az emberek testjeit(kar,láb, fej,-feldarabolva más-más emberé.).A képek az asztalon Jézus Krisztusról vannak kirakva és a feldarabolt test keresztre van feszítve ami Jézus Krisztusra hasonlít. Rájönnek, hogy ki a gyilkos! A gyilkos:Biológus!!!!! A végén az egyik zsaru megtalálja, hogy ellopta a biológus az újszülöttet.A kórház tetején találja meg a biológust az újszülöttel.A biológusnak az újszülöttnek a szíve kellett.Szerencsére túlélte a baba, a biológus meghalt mert a zsaruk lelõtték!

Aki látta ezt a filmet akkor kérem segítsen megmondani, hogy mi a címe ennek a filmnek! Elõre is köszönöm!!!!!

Nekem ez nagyon hasonlít egy Christopher Lambert filmre. Az a címe, hogy a Feltámadás. Ilyen részletekre, hogy biológus, meg hajléktalan, stb, nem emlékszek, de az alapsztori (testrészekbõl Jézus kirakása) az ugyanaz.

Van is fent hozzá borító!
Naplózva
zsola0614
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #462 Dátum: 2007, október 14, 10:20:47 »

Sziasztok!

Én a Hostel partII dvd borítóját keresem. Ha valakinek meg lenne kérem értesítsen. Elõre is köszönöm.
Naplózva
anonymous
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6



« Új hozzászólás #461 Dátum: 2007, október 13, 21:54:42 »

Sziasztok!

Most egy szívességet kérek! Nem borító kell, hanem a film cím-mert nem jut eszembe a filmnek a címe amit néztem, de leírom, hogy mirõl szólt.Ha esetleg valaki látta és tudja a címet akkor kérem segítsen! Elõre is köszönöm!
Íme a film tartalma:Úgy kezdõdik a film, hogy egy hajléktalan házban megöltek egy kövér embert aki a Wc-n ült holtan, de úgy hogy a fejét elvitte a gyilkos.Utána minden nap más-más embernek a testét (pl:lábát, karját,stb(nem az egész testet)).És a zsaru sokáig gondolkodik, hogy vajon ki lehet a gyilkos.Egyik nap beszél a biológussal az emberi testtel kapcsolatban. Késõbb rábukkannak egy képre amit az újságon meglátják a zsaruk. A kép: egy régi ház ahol senki nem lakik és az újságban az ablakok be vannak csukva.Elmennek megnézni az öreg házat és ott az egyik ablak nyitva áll. Bemennek, hogy találnak-e valamit. Ahogy belépnek abba a szobába ahol nyitva van az ablak olyan nagy bûzt éreznek és megtalálják az emberek testjeit(kar,láb, fej,-feldarabolva más-más emberé.).A képek az asztalon Jézus Krisztusról vannak kirakva és a feldarabolt test keresztre van feszítve ami Jézus Krisztusra hasonlít. Rájönnek, hogy ki a gyilkos! A gyilkos:Biológus!!!!! A végén az egyik zsaru megtalálja, hogy ellopta a biológus az újszülöttet.A kórház tetején találja meg a biológust az újszülöttel.A biológusnak az újszülöttnek a szíve kellett.Szerencsére túlélte a baba, a biológus meghalt mert a zsaruk lelõtték!

Aki látta ezt a filmet akkor kérem segítsen megmondani, hogy mi a címe ennek a filmnek! Elõre is köszönöm!!!!!
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #460 Dátum: 2007, október 13, 09:53:25 »

oké kössz és mekkora a képméret? és a nyomtatott cimkét hogy lehet rárakni a cd-re?


Cheesy olvastad amit írtam??? nem írtam olyat hogy rá kell rakni lemezre... nyomtatható lemezek vannak! Meg lehet másképp is oldani de én soha nem foglalkoztam vele mert nem lehet rendesen ráragasztani a lemezre a cimkét! Amúgy meg fogsz egy vonalzót és leméred ha te mégis így akarod!
Naplózva
T-MaTe
Vendég
« Új hozzászólás #459 Dátum: 2007, október 13, 09:40:27 »

oké kössz és mekkora a képméret? és a nyomtatott cimkét hogy lehet rárakni a cd-re?
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #458 Dátum: 2007, október 13, 09:33:14 »


Tényleg nagyon köszönöm a segítségeteket!

Ha esetleg segít valamit ideírom az eredeti címüket:
Az utolsó ember - Der letzte mann vagy The last laugh (1924) Rend: F. W. Murnau
Éli az életét - Vivre sa vie: Film en douze tableaux vagy It's my life (1962) Rend: Jean-Luc Godard
Öldöklõ angyal - El angel exterminador vagy The exterminating angel (1962) Rend: Luis Bunuel

Nah ez az!! Ezeket én is megtaláltam!! Borító sehol!

Inkább borit meg laírást keress hozzájuk!! Smiley Mert azokat nehéz beszerezni! Smiley

Igazad lehet  Cheesy

port.hu-n találtam róluk leírást, bár nem valami hosszúak:
http://href.hu/x/3pet
http://href.hu/x/3peu
http://href.hu/x/3pev

Borítót nem nagyon találtam. Viszont közben azt hallottam, hogy a Bunuel film hamarosan megjelenik dvd-n. Hátha valaki felteszi a borítóját, és akkor az is megoldódott.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 682 683 [684] 685 686 ... 715   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.102 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.