Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 20:11:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 693 694 [695] 696 697 ... 715   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Borító kérések  (Megtekintve 4782029 alkalommal)
Gala7
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5


« Új hozzászólás #307 Dátum: 2007, július 24, 14:52:03 »

Nem emléxem hogy jött volna valami javaslat! Annyit tudok hogy San kidobott az oldaláról (legalábbis azt hiszi) és "megkért" hogy ne töltsek le onann!! MI írom mégegyszer MI javasoltuk hogy 1 hét után töltjük fel de kérjük vissza a neveinket az oldalon! De neki nem tetszett! Csak nem értem hogy miért alkudozunk! Õ nem tudja csak azzal elérni hogy ne rakjuk ki ha nem publikálja az oldalán! De akkor meg megint ugyan ott van, nem fognak feljárni az oldalra! Sõt még a barátai készített dolgaikat sem fogja megismerni senki!

Én pártolom az egyezkedést de nem tõlünk függ...

Azért nekem volt javaslatom miszerint elfogadható lenne, mármint hogy visszakapod a regedet letöltesz amit akarsz de csak prezentácios képet raksz ki és a link hozzánk mutat. Igy nem csökken a látogatottságotok sem. Szerintem ésszerüen hangzik. És szerintetek???

By Gala

Hát figyi... Nem az én oldalam most per pillanat nincs is itt akié! Amin elgondolkozok hogy ezt meg lehet e valósítani, és hogy mennyibõl! mert ha csak nem valami programozói hókusz pókusz és nem kerül semmibe akkor azt mondom hogy felõlem OK! De ha pénzbe kerül abba úgy sem megyünk bele!
Szóval 1nek jó! De ezt valamikor meg kellene közösen beszélni! amikor mindenki össze tud ülni!

Örülök az elsõ pozitiv lépésnek ebben a most kialakult "vitában" és remélem tényleg meglehet valósitani.

THX By Gala
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #306 Dátum: 2007, július 24, 14:24:27 »

Nem emléxem hogy jött volna valami javaslat! Annyit tudok hogy San kidobott az oldaláról (legalábbis azt hiszi) és "megkért" hogy ne töltsek le onann!! MI írom mégegyszer MI javasoltuk hogy 1 hét után töltjük fel de kérjük vissza a neveinket az oldalon! De neki nem tetszett! Csak nem értem hogy miért alkudozunk! Õ nem tudja csak azzal elérni hogy ne rakjuk ki ha nem publikálja az oldalán! De akkor meg megint ugyan ott van, nem fognak feljárni az oldalra! Sõt még a barátai készített dolgaikat sem fogja megismerni senki!

Én pártolom az egyezkedést de nem tõlünk függ...

Azért nekem volt javaslatom miszerint elfogadható lenne, mármint hogy visszakapod a regedet letöltesz amit akarsz de csak prezentácios képet raksz ki és a link hozzánk mutat. Igy nem csökken a látogatottságotok sem. Szerintem ésszerüen hangzik. És szerintetek???

By Gala

Hát figyi... Nem az én oldalam most per pillanat nincs is itt akié! Amin elgondolkozok hogy ezt meg lehet e valósítani, és hogy mennyibõl! mert ha csak nem valami programozói hókusz pókusz és nem kerül semmibe akkor azt mondom hogy felõlem OK! De ha pénzbe kerül abba úgy sem megyünk bele!
Szóval 1nek jó! De ezt valamikor meg kellene közösen beszélni! amikor mindenki össze tud ülni!
Naplózva
Gala7
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5


« Új hozzászólás #305 Dátum: 2007, július 24, 14:17:38 »

Nem emléxem hogy jött volna valami javaslat! Annyit tudok hogy San kidobott az oldaláról (legalábbis azt hiszi) és "megkért" hogy ne töltsek le onann!! MI írom mégegyszer MI javasoltuk hogy 1 hét után töltjük fel de kérjük vissza a neveinket az oldalon! De neki nem tetszett! Csak nem értem hogy miért alkudozunk! Õ nem tudja csak azzal elérni hogy ne rakjuk ki ha nem publikálja az oldalán! De akkor meg megint ugyan ott van, nem fognak feljárni az oldalra! Sõt még a barátai készített dolgaikat sem fogja megismerni senki!

Én pártolom az egyezkedést de nem tõlünk függ...

Azért nekem volt javaslatom miszerint elfogadható lenne, mármint hogy visszakapod a regedet letöltesz amit akarsz de csak prezentácios képet raksz ki és a link hozzánk mutat. Igy nem csökken a látogatottságotok sem. Szerintem ésszerüen hangzik. És szerintetek???

By Gala
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #304 Dátum: 2007, július 24, 14:05:24 »

Nem emléxem hogy jött volna valami javaslat! Annyit tudok hogy San kidobott az oldaláról (legalábbis azt hiszi) és "megkért" hogy ne töltsek le onann!! MI írom mégegyszer MI javasoltuk hogy 1 hét után töltjük fel de kérjük vissza a neveinket az oldalon! De neki nem tetszett! Csak nem értem hogy miért alkudozunk! Õ nem tudja csak azzal elérni hogy ne rakjuk ki ha nem publikálja az oldalán! De akkor meg megint ugyan ott van, nem fognak feljárni az oldalra! Sõt még a barátai készített dolgaikat sem fogja megismerni senki!

Én pártolom az egyezkedést de nem tõlünk függ...
Naplózva
Gala7
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5


« Új hozzászólás #303 Dátum: 2007, július 24, 13:48:59 »

San2000:

Én pedig már láttam a munkádat a piacon!
Így lenézed a mi látogatóinkat, meg csak az igényes felhasználókat akarod kiszolgálni akkor tényleg ne töltsd fel a netre a munkáidat vagy csak azoknak adj hozzáférést akiktõl erkölcsi bizonyítványt kérsz + diplomát. Lassan mi leszünk a CC-s prolik!

Balckdragon:
Hát ez engem nem hatott meg és szerintem a film készítõket sem. Ha 1x megveszem a windowst-az nem azt jelenti, hogy azzal már azt csinálok amit akarok, gondolj bele lehet h õk is csak azt akarják, hogy magáncélra használd, de amikor felteszed a nagyközönségnek akkor már átlépted ezt a határt.

"Végezetül csak annyit szeretnék mondani, hogy jó lenne megtalálni végre a mindenki számára megfelelõ megoldást."

Én felajánlottam San2000-nek, hogy szólok mindenkinek, hogy minden héten csak 1x legyen publikálva az õ oldaláról a borítók, így ha bárki feltöltött volna az õ oldaláról borítót, akkor csak késöbb került volna ki. De San2000-el elég nehéz kompromisszumot kötni, vagy az van amit õ akar vagy semmi.  Undecided



Sziasztok!!

A legnagyobb baj az ha letörölsz mindent amit irtunk (szerintem normális hangnemben) tényleg teljesen egyoldalúvá válik a dolog. a másik, hogy egyetlen reális felvetésemre sem válaszoltatok, pedig érdekelt volna a véleményetek. De ha lezártad a beszélgetést azt hiszem nincs mirõl tovább dumcsizni!

By Gala
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #302 Dátum: 2007, július 24, 13:16:16 »

Dátum: 2007, április 20, 12:23:37

Tisztelt CoversClub adminok!

Nagyon  örülünk, hogy minden a megbeszélt módon halad és
ezáltal a két oldal viszonya elég jó lett!
Látjuk, hogy az oldalunkra felkerült borítók, cimkék 90%-a megtalálható nálatok is, de így egyeztünk meg az oldal indulásakor. Cserébe azzal a kéréssel fordulunk hozzátok, hogy szeretnénk kérni
 egy banner helyet az oldalatokon, a további sikeres együttmûködés jegyében!
Válaszotokat elõre is köszönjük!

Tisztelettel:


a San2000.com admin csapat.
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #301 Dátum: 2007, július 24, 12:19:26 »

Nem ismeri valaki az Atosz24-et?tegnap raktam fel egy másik borító feltöltõre 2db új boritót,amit ma ide akartam feltölteni,erre õ lelopta onnan és felrakta elöttem.ez únfair dolog!!! Huh? Huh?saját borítóim más néven futnak.Tök ciki.

Kedves öcsisajt!

Jól elindítottad itt a vitát ráadásul hazudtál! Te még sohasem töltöttél fel ide borítót és vald be nem is akartál!

Ekkor regisztráltál: 2007, július 22, 22:36:01
Ekkor írtad a hozzászólásodat: 2007, július 22, 22:50:23
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #300 Dátum: 2007, július 24, 12:09:49 »

San2000:

Én pedig már láttam a munkádat a piacon!
Így lenézed a mi látogatóinkat, meg csak az igényes felhasználókat akarod kiszolgálni akkor tényleg ne töltsd fel a netre a munkáidat vagy csak azoknak adj hozzáférést akiktõl erkölcsi bizonyítványt kérsz + diplomát. Lassan mi leszünk a CC-s prolik!

Balckdragon:
Hát ez engem nem hatott meg és szerintem a film készítõket sem. Ha 1x megveszem a windowst-az nem azt jelenti, hogy azzal már azt csinálok amit akarok, gondolj bele lehet h õk is csak azt akarják, hogy magáncélra használd, de amikor felteszed a nagyközönségnek akkor már átlépted ezt a határt.

"Végezetül csak annyit szeretnék mondani, hogy jó lenne megtalálni végre a mindenki számára megfelelõ megoldást."

Én felajánlottam San2000-nek, hogy szólok mindenkinek, hogy minden héten csak 1x legyen publikálva az õ oldaláról a borítók, így ha bárki feltöltött volna az õ oldaláról borítót, akkor csak késöbb került volna ki. De San2000-el elég nehéz kompromisszumot kötni, vagy az van amit õ akar vagy semmi.  Undecided

Naplózva
Dóji
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 16


« Új hozzászólás #299 Dátum: 2007, július 23, 19:29:11 »

Sziasztok!

Én az Ikertúra címû film cd borítóját kérném. Tudom már fenn van egy cd borító, de valamivel szebbre gondoltam.
Köcce
Naplózva
vgabi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 20



« Új hozzászólás #298 Dátum: 2007, július 22, 14:05:53 »

Hello

Nekem a Moby Dick két albumának a borítója kellene:  Ugass kutya
                                                                         Körhinta

Elõre is köszi Grin
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #297 Dátum: 2007, július 20, 17:43:14 »

Sziasztok!
Ha valakinek megvan a Százegy kiskutya és a Szépség és a szörnyeteg borítója örülnék neki. Köszi

komolyan mondom nem értelek... 101 kiskutya és a Szépség és a szörnyeteg is fent van! miért kéred? Nem egyszerûbb letölteni??
Naplózva
minimanó
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #296 Dátum: 2007, július 20, 09:03:17 »

Sziasztok!
Ha valakinek megvan a Százegy kiskutya és a Szépség és a szörnyeteg borítója örülnék neki. Köszi
Naplózva
oldboy49
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 55


« Új hozzászólás #295 Dátum: 2007, július 18, 21:22:30 »

Ha valaki el tudná küldeni az Árnyzóna  dvd boritót nagyon szépen megköszöném.Elõre is köszönöm!
« Utoljára szerkesztve: 2007, július 22, 07:40:25 írta oldboy49 » Naplózva
telegdi50
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #294 Dátum: 2007, július 17, 07:48:37 »

Sziasztok .Kellene pár borito.:Kedma,Délibáb,Narancsmezben,Sasszárny,A rádio aranykora,Derüs órák,Jossi és Jagger,Utazás a koponyám körül,Cheyenne ösz,A macomber ügy,A jó rabló,,,,a következö cimre ha valaki tudja küldje el:[email protected]  Köszike
Naplózva
Grandera
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #293 Dátum: 2007, július 16, 23:00:56 »

Sziasztok! Szeretném megtalálni a Bérgyilkosnõ c. film borítóját.
[email protected] címre kérem, ha megvan valakinek.  Köszönöm
Naplózva
Oldalak: 1 ... 693 694 [695] 696 697 ... 715   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.087 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.