Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 15:46:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 124   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Segítségnyújtás  (Megtekintve 1123407 alkalommal)
Cunder
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #239 Dátum: 2007, június 18, 06:33:24 »

Sziasztok!

Regisztráltam magam és mégsem tudok letölteni DVD borítót! Sütiket is töröltem, ahogy az le van írva, de nem megy! :-( Tud valaki nekem segíteni? Légyszi!  Huh?
Naplózva
valentine2
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #238 Dátum: 2007, június 16, 10:57:53 »

Helló!
Véletlenül feltöltöttem az 'Eleven Hold - Eleven Hold'/'Eleven Hold - Leszálltunk, hogy felférj' borítókat DVD kategóriában, holott ezek audio CD borítók.
Szeretném kérni ezek törlését az illetékes felektõl.
Köszönöm szépen.
Valentine


Javítva Wink
« Utoljára szerkesztve: 2007, június 16, 14:09:15 írta Rékuci » Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #237 Dátum: 2007, június 16, 08:15:19 »

Én elfogadom a bocsánat kérést! Reménykedem, hogy minden ember változik és ez a hasznodra lesz!  Wink
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #236 Dátum: 2007, június 15, 23:01:10 »

Írtuk is, hogy a rendszer nem tökéletes, aki kérte töröltük az e-mail címét felhasználói nevét, hogy újra tudjon regisztrálni, álltalában 2.ra mindenkinek sikerült. Neked azért nem segítettünk, mert a hangnemeddel voltak gondok, és ez továbbra sem változott.  Sad
Naplózva
A DVD-s
Vendég
« Új hozzászólás #235 Dátum: 2007, június 15, 21:49:09 »

Zozika, Atosz24!
Sziasztok!
De pengevagy és milyen májjer!
Az a nagy gond,hogy én vettem a fáradságot és elolvasgattam a fórumot és ebböl leszürve nem én vagyok a sok PROFI között az egyedüli hogyis írtad? Béna? Na ja nem mindenki születik számitógéppel az agyában.
A fórumon a segítség nyújtást szarúl adod elö gondolom nem ezért nem lettél oktató ill. tanár.
Az oldalért tényleg nem fizetek és eddig tényleg nem tettem érte ebben az egyben igazad van.
De ha te tényleg akkor "Májjer" vagy akkor segítened kéne nem pedig alap észt osztani mint pl: reggelj újra, érdekes nekem sikerült, stb.
Ja a tieddel sikerült erre nem gondoltál?
Ha érdekel megadom a jelszót és probálj abból kijönni mert nekünk még mindig nem sikerült.
Nem bántásként szántam az elözö hozzászólást de ha bele gondolsz van egy kis gáz!
Olvasd el mégegyszer a hozzászólásomat de a 22-es csapda részét.
Sajna mint már írtam nem észnélkül ültem le háborogni, ha veszed a fáradságot akkor vissza nézel a többi problémára és nézd meg mit reagáltatok rá. Na az igen azok megoldások voltak a gyógyírre.
Ha faszán kezelted volna lehet, hogy 12762 reggisztrált helyett lenne úgy kb. 15-18000
A másik dolog 12762 abból mennyi lehet a valós használati reggisztráció és mennyi lehet benne a téves vagy hibás esetlegm BÉNA mint az én reggisztráciom.
Ja a legfontosabb ha esetleg úgyéreznéd tilts ki söt tiltass ki mert IGAZam van vagy valami hasonló.
Nézz utána te is ahogy én tettem hibázni emberi dolog besmerni nem szégyen hanem büszkeség.
Itt ragadnám meg a lehetöséget arra, hogy én is bocsánatot kérjek ha valaki úgyérzi megbántottam!
 Grin Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Grin
Naplózva
Petõ Károly
Vendég
« Új hozzászólás #234 Dátum: 2007, június 13, 17:18:18 »

Szia! Azt szeretném megtudni,hogy miért van még mindíg blokkolva a felhasználó nevem?
Naplózva
vadri
Vendég
« Új hozzászólás #233 Dátum: 2007, június 10, 09:48:35 »

Sziasztok!

Regisztráltam az oldalra, majd nem kaptam meg az e-mailt az aktiválókóddal, de mikor kérem, hogy küldje újra, azt írja, hogymár aktiválva van, ha viszont be szeretnék jelentkezni, akkor azt írja, hogy blokkolva vagyok. Mi a teendõ ilyenkor? Még sosem használtam ezt az oldalt...

Elõre is köszi, Bejbi

u.i.: és bejbi névvel nem is engedi elküldeni a hozzászólást, mert már használatban van. (eredetileg ezt regisztráltam)
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #232 Dátum: 2007, június 09, 22:18:55 »

Hali mindenki!
Nemgondoljátok, hogy ez a regisztráció egy nagy sz...
Mindenhol münködik a regisztrációs bejelentkezés csak nálatok nem.
Ugyanis mindenre az a válaszotok, hogy : Reggelj ujra,kapcsold be ezt, kapcsold be azt.
Rengetegen vannak olyan problémával, hogy nem tudnak belépni, nem tudnak letölteni és STB.
Mhh-zás helyett rakjatok már rendet!
Én speciel  egy 22-es csapdában vagyok. Ha bejelentkezek nincs ilyen felhasználó, ha elfelejtett jelszó alapján mennék akkor már van ilyen felhasználó, ha újra regisztrálnék akkor is van, de mit ad isten NEM tudok belépni mert NINCS ilyen felhasználó!
Az új regisztrálásnál megprobáltam változtatni jópár dolgot a felhasználó neven de eredménytelen, pl.:
ADVD-s (kötöjelet nem ismer mint utolag kiderült)
Advd-s
ADVDs
A DVD-s (Ez az eredeti MINDENHOL!)
Probáltuk kötöjel nélkül és kicsibetüvel de szintén eredménytelenül!

Arra még nem gondoltál hogy te vagy a béna? Nálam tökéletesen mûködött a regisztráció, azonnal megjött az e-mail is.

"Mindenhol münködik a regisztrációs bejelentkezés csak nálatok nem."
Akkor menj oda, ne itt háborogj. Felháborító a hangnemed, úgy csinálsz mintha fizettél volna és nem kaptad meg a jussodat, tettél te valamit az oldalért hogy így lázadsz? 12762 embernek sikerült regisztrálnia, elgondolkozhatnál magadon. Arra még nem gondoltál, hogy az elsõ hozzászólásod óta le vagy tiltva?  Grin Én biztosan kitiltottalak volna.  Grin

Nem sûrûn szoktam ilyet mondani! Zozika te nagy MÁJER vagy!! Cheesy Végre megmondtad a frankót!
Naplózva
Zozika
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #231 Dátum: 2007, június 09, 18:09:21 »

Hali mindenki!
Nemgondoljátok, hogy ez a regisztráció egy nagy sz...
Mindenhol münködik a regisztrációs bejelentkezés csak nálatok nem.
Ugyanis mindenre az a válaszotok, hogy : Reggelj ujra,kapcsold be ezt, kapcsold be azt.
Rengetegen vannak olyan problémával, hogy nem tudnak belépni, nem tudnak letölteni és STB.
Mhh-zás helyett rakjatok már rendet!
Én speciel  egy 22-es csapdában vagyok. Ha bejelentkezek nincs ilyen felhasználó, ha elfelejtett jelszó alapján mennék akkor már van ilyen felhasználó, ha újra regisztrálnék akkor is van, de mit ad isten NEM tudok belépni mert NINCS ilyen felhasználó!
Az új regisztrálásnál megprobáltam változtatni jópár dolgot a felhasználó neven de eredménytelen, pl.:
ADVD-s (kötöjelet nem ismer mint utolag kiderült)
Advd-s
ADVDs
A DVD-s (Ez az eredeti MINDENHOL!)
Probáltuk kötöjel nélkül és kicsibetüvel de szintén eredménytelenül!

Arra még nem gondoltál hogy te vagy a béna? Nálam tökéletesen mûködött a regisztráció, azonnal megjött az e-mail is.

"Mindenhol münködik a regisztrációs bejelentkezés csak nálatok nem."
Akkor menj oda, ne itt háborogj. Felháborító a hangnemed, úgy csinálsz mintha fizettél volna és nem kaptad meg a jussodat, tettél te valamit az oldalért hogy így lázadsz? 12762 embernek sikerült regisztrálnia, elgondolkozhatnál magadon. Arra még nem gondoltál, hogy az elsõ hozzászólásod óta le vagy tiltva?  Grin Én biztosan kitiltottalak volna.  Grin
Naplózva
A DVD-s
Vendég
« Új hozzászólás #230 Dátum: 2007, június 09, 15:15:49 »

Hali mindenki!
Nemgondoljátok, hogy ez a regisztráció egy nagy sz...
Mindenhol münködik a regisztrációs bejelentkezés csak nálatok nem.
Ugyanis mindenre az a válaszotok, hogy : Reggelj ujra,kapcsold be ezt, kapcsold be azt.
Rengetegen vannak olyan problémával, hogy nem tudnak belépni, nem tudnak letölteni és STB.
Mhh-zás helyett rakjatok már rendet!
Én speciel  egy 22-es csapdában vagyok. Ha bejelentkezek nincs ilyen felhasználó, ha elfelejtett jelszó alapján mennék akkor már van ilyen felhasználó, ha újra regisztrálnék akkor is van, de mit ad isten NEM tudok belépni mert NINCS ilyen felhasználó!
Az új regisztrálásnál megprobáltam változtatni jópár dolgot a felhasználó neven de eredménytelen, pl.:
ADVD-s (kötöjelet nem ismer mint utolag kiderült)
Advd-s
ADVDs
A DVD-s (Ez az eredeti MINDENHOL!)
Probáltuk kötöjel nélkül és kicsibetüvel de szintén eredménytelenül!
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #229 Dátum: 2007, június 09, 01:11:12 »

Regisztrálj újra.
Naplózva
LACI188
Vendég
« Új hozzászólás #228 Dátum: 2007, június 08, 20:11:21 »

Szia!A BOBO nevet választottam,de még ide sem tudok fellépni vele! Angry Angry Angry
Naplózva
LACI188
Vendég
« Új hozzászólás #227 Dátum: 2007, június 08, 20:08:48 »

Szia!Miért van blokkolva a jelszavam?Nem tudok belépni!
Naplózva
shokobanana
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #226 Dátum: 2007, június 08, 18:26:59 »

Idézet
Mhh érdekes.
Megváltoztattam, a jelszavadat, hogy betudjak lépni a neveddel és tökéletesen mûxik a letöltés, lehet klikkelni a képre és az alatta lévõ letöltés gombra.

A jelszavadat majd kérd újra az elfelejtettem jelszavamat linken.

Milyen böngészõt és rendszert használsz?

A jelszavadat majd kérd újra az elfelejtettem jelszavamat linken.

Milyen böngészõt és rendszert használsz?

Most már nálam is jó, egyébként XP és IE, tehát nem ezzel volt gond...
Mindenesetre a lényeg, hogy újra jó, köszi!
Naplózva
Sanyi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #225 Dátum: 2007, június 08, 11:40:40 »

Sziasztok hogy lehet a borítókat egyben letõlteni nem pedig eggyesivel?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 124   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.067 másodperc alatt készült el 17 lekéréssel.