Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 23:36:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 65   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Iván munkái  (Megtekintve 384453 alkalommal)
drower
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1021


« Új hozzászólás #448 Dátum: 2017, október 03, 22:06:58 »

Naplózva
drower
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1021


« Új hozzászólás #447 Dátum: 2017, október 02, 22:32:18 »

Naplózva
regmedve
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 96


« Új hozzászólás #446 Dátum: 2017, október 02, 16:44:49 »

Szia.
Persze kiváróm csak nekem a régi munkádból van a Karib-tenger kalózai és azért kérdeztem hogy ne keljen újra nyomtatni mindet.
Üdv
Naplózva
Klotildka
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 576



« Új hozzászólás #445 Dátum: 2017, szeptember 30, 23:17:34 »

Szia Iván.
Szeretném kérni tõled a karib-tenger kalózai Salazar bosszújának megcsinálnád a borítóját.
elõre is köszönet érte.
Üdv

Igen, csak új sorozatot akarok csinálni neki az idõ igényes lesz remélem tudsz várni, gerincest szeretnék csinálni 1-2-3 hét és mind kész ha az úgy jó?

Kedves Iván!

A gerinc képes dvd borítóknak, én is nagyon örülnék.  Cheesy Grin Cheesy Grin Cheesy Grin
Türelemmel és nagy örömmel várom alkotásod, újabb gyümölcsét. Kiss Kiss Kiss Kiss

Üdv.:Klotildka Smiley
Naplózva
drower
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1021


« Új hozzászólás #444 Dátum: 2017, szeptember 30, 20:03:28 »

Naplózva
drower
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1021


« Új hozzászólás #443 Dátum: 2017, szeptember 30, 20:00:57 »

Szia Iván.
Szeretném kérni tõled a karib-tenger kalózai Salazar bosszújának megcsinálnád a borítóját.
elõre is köszönet érte.
Üdv

Igen, csak új sorozatot akarok csinálni neki az idõ igényes lesz remélem tudsz várni, gerincest szeretnék csinálni 1-2-3 hét és mind kész ha az úgy jó?
Naplózva
regmedve
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 96


« Új hozzászólás #442 Dátum: 2017, szeptember 30, 16:44:49 »

Szia Iván.
Szeretném kérni tõled a karib-tenger kalózai Salazar bosszújának megcsinálnád a borítóját.
elõre is köszönet érte.
Üdv
Naplózva
drower
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1021


« Új hozzászólás #441 Dátum: 2017, szeptember 26, 22:06:41 »

Naplózva
drower
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1021


« Új hozzászólás #440 Dátum: 2017, szeptember 26, 19:24:00 »

Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #439 Dátum: 2017, szeptember 25, 18:43:12 »

A hozzá szólásod ismét minõsít, arrogáns vagy és másokat milyen jogon ítélsz meg, talán te döntöd el mi a minõség és mennyi a darabszám és ráadásul nagy arc is vagy- tény, hogy minõségi borítókat gyártasz én pedig nem, de ez nem jogosít fel erre a hangnemre, ezt privátba rám írtad volna te marha ez az én frontom (és bocsáss meg hogy csak a gyári borítókat szoktam az idézetek miatt nézni és a tiédre nem néztem rá) és mint kiderült nem használtam a tiéd csak 1 félreértés történt nem lett volna ekkora perpatvar de mint említettem arrogáns vagy, nem is várook tõled mást mivel egyszer már minõsítetted kezdõ kori borítómat szartalicskának. Na szép napot. A borítót meg majd kérem, hogy vegyék le.

Igen, kezdõ korodban talán mondtam ilyet (nem emlékszem pontosan) de mindegy is...a minõséget nem én döntöm el, azt mindenki látja akinek szeme van! Ennyi!
Készítesz te is szép borítókat, de a legtöbb még mindig feleslegesen túldíszített, telerakod mindennel kitöltesz minden kis pics*nyi helyet és pont ezzel szúrod el sokszor a borítókat!
A végén még kiderül, hogy én vagyok a hibás mert TE nem nézted át a már elkészített borítókat!
Ha készítek borítót MINDIG átnézem a fent lévõ összes borítókat, mégpedig azért, hogy még csak véletlenül se készítsek ugyanolyat mint más! SÕT!! Ha valamelyik borítóból már sok szép borítót készítettek (és nem tudok a sajátommal újat mutatni) inkább nem készítem el!
Ezt hívják odafigyelésnek, nem bonyolult! De hát úgy érzem., hogy feleslegesen tépem a számat, fõleg neked!
Naplózva
drower
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1021


« Új hozzászólás #438 Dátum: 2017, szeptember 25, 16:56:28 »

Sziasztok Urak!

Elõször is elnézést, hogy bele okvetetlenkedem, csak rossz olvasni két ilyen általam nagyrabecsült ember, elfajuló személyeskedõ vitáját.
Mindamellett, hogy megértem mind a két felet, nem gondolom, hogy ennyire elkéne szabadulni az indulatoknak. Ilyen nyilvánosan pedig végképp nem. Mind a ketten remek borítókészítõk vagytok csodás munkákkal és ennek a közösségnek mondhatni az oszlopai. Egy ilyen félreértés miatt annyira butaságnak érzem, hogy összevesszetek vagy megbántsátok egymást személyeskedéssel. Tisztáztátok a problémát és biztos vagyok benne, hogy nem lesz több ilyen. Ne hagyjátok, hogy ez tovább fajuljon!

Tisztelettel:
oak79
Szia Oak.
Osztom a véleményed, és sokszor hangoztatom én hozzátok képest csak 1 kézmûves vagyok de ez nem az elsõ eset hogy nyilvánosan fikáz (hogy honnan a jog hozzá?) ráadásul mint kiderült nem az én hibám, volt már ilyen félreértésem és azt privátba le lett rendezve - jah az 1 úriember volt. Szép napot.
« Utoljára szerkesztve: 2017, szeptember 25, 23:42:44 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
drower
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1021


« Új hozzászólás #437 Dátum: 2017, szeptember 25, 16:52:12 »

Szevasz.
1. Ha valakié kell mindig írok neki és elkérem.
2.https://www.themoviedb.org/movie/137321-winter-s-tale/images/posters  innen vágtam ki nem volt ide írva hogy ez a kedves Tiprodó úré.
kicsit vissza vehetnél magadból, mert nem ez az elsõ eset hogy nagy pofád van le szartalicskázol mások munkáját stb.
Lehet azt kellene meg találnod aki felrakta oda a te képed, oda meg nincs ki írva, hogy levédve és nem használom mások munkájat ha nem ha nem tudom megcsinálni akkor kérek.
Elõbb tájékozódj utána vádaskodj (ha a borítódról szedtem volna akkor jogosan).



Akkor két részletben válaszolok...
1. Akkor ez esetben az kaphatja be aki szétvágta és feltöltötte erre az oldalra. Nem te voltál!
2. Mi az, hogy ne legyen ekkora pofám?! Te ne legyél ekkora nyomi amatõr, hogy felhasználsz egy full magyar front posztert, készítesz egy borítót anélkül, megnéznéd a már fent lévõ borítókat!
Már csak a kép mérete is árulkodó: 1450×2175 ...és itt a 2175 a lényeg, pont egy dvd borító egyik mérete, fura nem?! De ha profi lennél vagy figyelnél egybõl fel tûnt volna a dolog!

Egyébként meg szoktam kritikát írni, igen,ez van el kell viselni õket..ennyi! Nem sûrûn de van ilyen.

Ha nem napi szinten sz*rnád a borítókat talán képes lennél minõségi munkát kiadni a kezeid közül!
Sajnos te is azok közé tartozol, aki a mennyiséget veszi elõtérbe a minõség rovására!
A hozzá szólásod ismét minõsít, arrogáns vagy és másokat milyen jogon ítélsz meg, talán te döntöd el mi a minõség és mennyi a darabszám és ráadásul nagy arc is vagy- tény, hogy minõségi borítókat gyártasz én pedig nem, de ez nem jogosít fel erre a hangnemre, ezt privátba rám írtad volna te marha ez az én frontom (és bocsáss meg hogy csak a gyári borítókat szoktam az idézetek miatt nézni és a tiédre nem néztem rá) és mint kiderült nem használtam a tiéd csak 1 félreértés történt nem lett volna ekkora perpatvar de mint említettem arrogáns vagy, nem is várook tõled mást mivel egyszer már minõsítetted kezdõ kori borítómat szartalicskának. Na szép napot. A borítót meg majd kérem, hogy vegyék le.
Naplózva
oak79
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 601


« Új hozzászólás #436 Dátum: 2017, szeptember 25, 16:33:47 »

Sziasztok Urak!

Elõször is elnézést, hogy bele okvetetlenkedem, csak rossz olvasni két ilyen általam nagyrabecsült ember, elfajuló személyeskedõ vitáját.
Mindamellett, hogy megértem mind a két felet, nem gondolom, hogy ennyire elkéne szabadulni az indulatoknak. Ilyen nyilvánosan pedig végképp nem. Mind a ketten remek borítókészítõk vagytok csodás munkákkal és ennek a közösségnek mondhatni az oszlopai. Egy ilyen félreértés miatt annyira butaságnak érzem, hogy összevesszetek vagy megbántsátok egymást személyeskedéssel. Tisztáztátok a problémát és biztos vagyok benne, hogy nem lesz több ilyen. Ne hagyjátok, hogy ez tovább fajuljon!

Tisztelettel:
oak79

Szevasz.
1. Ha valakié kell mindig írok neki és elkérem.
2.https://www.themoviedb.org/movie/137321-winter-s-tale/images/posters  innen vágtam ki nem volt ide írva hogy ez a kedves Tiprodó úré.
kicsit vissza vehetnél magadból, mert nem ez az elsõ eset hogy nagy pofád van le szartalicskázol mások munkáját stb.
Lehet azt kellene meg találnod aki felrakta oda a te képed, oda meg nincs ki írva, hogy levédve és nem használom mások munkájat ha nem ha nem tudom megcsinálni akkor kérek.
Elõbb tájékozódj utána vádaskodj (ha a borítódról szedtem volna akkor jogosan).



Akkor két részletben válaszolok...
1. Akkor ez esetben az kaphatja be aki szétvágta és feltöltötte erre az oldalra. Nem te voltál!
2. Mi az, hogy ne legyen ekkora pofám?! Te ne legyél ekkora nyomi amatõr, hogy felhasználsz egy full magyar front posztert, készítesz egy borítót anélkül, megnéznéd a már fent lévõ borítókat!
Már csak a kép mérete is árulkodó: 1450×2175 ...és itt a 2175 a lényeg, pont egy dvd borító egyik mérete, fura nem?! De ha profi lennél vagy figyelnél egybõl fel tûnt volna a dolog!

Egyébként meg szoktam kritikát írni, igen,ez van el kell viselni õket..ennyi! Nem sûrûn de van ilyen.

Ha nem napi szinten sz*rnád a borítókat talán képes lennél minõségi munkát kiadni a kezeid közül!
Sajnos te is azok közé tartozol, aki a mennyiséget veszi elõtérbe a minõség rovására!
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #435 Dátum: 2017, szeptember 25, 15:02:33 »

Szevasz.
1. Ha valakié kell mindig írok neki és elkérem.
2.https://www.themoviedb.org/movie/137321-winter-s-tale/images/posters  innen vágtam ki nem volt ide írva hogy ez a kedves Tiprodó úré.
kicsit vissza vehetnél magadból, mert nem ez az elsõ eset hogy nagy pofád van le szartalicskázol mások munkáját stb.
Lehet azt kellene meg találnod aki felrakta oda a te képed, oda meg nincs ki írva, hogy levédve és nem használom mások munkájat ha nem ha nem tudom megcsinálni akkor kérek.
Elõbb tájékozódj utána vádaskodj (ha a borítódról szedtem volna akkor jogosan).



Akkor két részletben válaszolok...
1. Akkor ez esetben az kaphatja be aki szétvágta és feltöltötte erre az oldalra. Nem te voltál!
2. Mi az, hogy ne legyen ekkora pofám?! Te ne legyél ekkora nyomi amatõr, hogy felhasználsz egy full magyar front posztert, készítesz egy borítót anélkül, megnéznéd a már fent lévõ borítókat!
Már csak a kép mérete is árulkodó: 1450×2175 ...és itt a 2175 a lényeg, pont egy dvd borító egyik mérete, fura nem?! De ha profi lennél vagy figyelnél egybõl fel tûnt volna a dolog!

Egyébként meg szoktam kritikát írni, igen,ez van el kell viselni õket..ennyi! Nem sûrûn de van ilyen.

Ha nem napi szinten sz*rnád a borítókat talán képes lennél minõségi munkát kiadni a kezeid közül!
Sajnos te is azok közé tartozol, aki a mennyiséget veszi elõtérbe a minõség rovására!
« Utoljára szerkesztve: 2017, szeptember 25, 15:12:54 írta Tiprodó22 » Naplózva
drower
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1021


« Új hozzászólás #434 Dátum: 2017, szeptember 25, 14:25:11 »

Naplózva
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 65   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.193 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.