Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 13:20:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 95   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: stigmata  (Megtekintve 665157 alkalommal)
stigmata
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1183



« Új hozzászólás #80 Dátum: 2013, augusztus 16, 19:23:52 »

                 
Naplózva
stigmata
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1183



« Új hozzászólás #79 Dátum: 2013, augusztus 16, 01:06:09 »

Computerguru kérésére: Én ennyit tudtam kihozni az elérhetõ képanyagból

               
Naplózva
originallecso
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 30


« Új hozzászólás #78 Dátum: 2013, augusztus 15, 20:31:56 »

Originallecso kérésére:

                 

Nagyszerû!... és gyors is! Smiley Végre teljes a gyûjtemény.... Wink Köszönöm a gyors munkát!
Naplózva
stigmata
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1183



« Új hozzászólás #77 Dátum: 2013, augusztus 15, 17:12:08 »

Originallecso kérésére:

                 
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #76 Dátum: 2013, augusztus 13, 20:15:09 »

Figyelem!

A hivatalos magyar cím tekintetében a port.hu-t és/vagy a magyar Wikipédiát tekintjük etalonnak (az a szép, amikor e kettõ különbözik...). Ezek híján szabad a gazda.
Természetesen a hivatalos magyar cím megjelenése után az attól eltérõ címû készített borítókat/címkéket töröljük (legalábbis igyekszünk).

Old Dzsordzsi
Naplózva
originallecso
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 30


« Új hozzászólás #75 Dátum: 2013, augusztus 13, 17:21:23 »

Idézet
Igazán faszántosak lettek az Emperor borítói, nekem a második tetszik igazán, de szerintem a hivatalos magyar címe nem ez lesz a filmnek.

http://www.port.hu/a_haboru_csaszara_emperor/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=144887&i_city_id=-1&i_county_id=-1&i_topic_id=2
http://www.filmkatalogus.hu/A-haboru-csaszara--f33941#top

Az est.hu szerint is, szeptember 19-én ezen a címen mutatják be a mozik!
http://www.est.hu/film/28753/a_haboru_csaszara

Idézet
Bírom ezeket a magyar "átköltéseket" meg fõleg azt, hogy direkt több oldalon is utánanéztem, erre vannak másik oldalaki ,ahol telejsen más a magyar címe. Azért köszi, hogy szóltál.

Ez is csak azért van, mert sokkal gyorsabbak vagytok, mint a hazai mozipremierek! Amiért persze külön köszönet jár! Smiley
Naplózva
stigmata
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1183



« Új hozzászólás #74 Dátum: 2013, augusztus 13, 17:03:46 »

                 
             
Igazán faszántosak lettek az Emperor borítói, nekem a második tetszik igazán, de szerintem a hivatalos magyar címe nem ez lesz a filmnek.

http://www.port.hu/a_haboru_csaszara_emperor/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=144887&i_city_id=-1&i_county_id=-1&i_topic_id=2
http://www.filmkatalogus.hu/A-haboru-csaszara--f33941#top

Az est.hu szerint is, szeptember 19-én ezen a címen mutatják be a mozik!
http://www.est.hu/film/28753/a_haboru_csaszara

Bírom ezeket a magyar "átköltéseket" meg fõleg azt, hogy direkt több oldalon is utánanéztem, erre vannak másik oldalaki ,ahol telejsen más a magyar címe. Azért köszi, hogy szóltál.
Naplózva
originallecso
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 30


« Új hozzászólás #73 Dátum: 2013, augusztus 13, 16:07:53 »

                 
             
Igazán faszántosak lettek az Emperor borítói, nekem a második tetszik igazán, de szerintem a hivatalos magyar címe nem ez lesz a filmnek.

http://www.port.hu/a_haboru_csaszara_emperor/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=144887&i_city_id=-1&i_county_id=-1&i_topic_id=2
http://www.filmkatalogus.hu/A-haboru-csaszara--f33941#top

Az est.hu szerint is, szeptember 19-én ezen a címen mutatják be a mozik!
http://www.est.hu/film/28753/a_haboru_csaszara
« Utoljára szerkesztve: 2013, augusztus 13, 16:09:24 írta originallecso » Naplózva
stigmata
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1183



« Új hozzászólás #72 Dátum: 2013, augusztus 13, 15:19:10 »

originallecso kérésére:
                 

Köszönöm szépen, teljesen jó lett! Smiley



Szívesen,máskor is segítek, ha tudok Cheesy
Naplózva
originallecso
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 30


« Új hozzászólás #71 Dátum: 2013, augusztus 13, 12:11:04 »

originallecso kérésére:
                 

Köszönöm szépen, teljesen jó lett! Smiley
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #70 Dátum: 2013, augusztus 12, 18:56:33 »

Uraim!

A vita e ponttól meddõvé vált.
Az elmérgesedés megelõzése érdekében kérlek mindkettõtöket, hogy e témában ne fogjatok bele egy oda-vissza vágóba. Ha a hangnem eldurvul, minden bejegyzést ki fogok moderálni.

Ami pedig a borítókészítõ topikját illeti: abba bárki írhat bejegyzést - mindaddig, amíg a tartalom és a stílus megfelel a Szabályzatnak, és az udvarias kommunikáció kritériumainak.

Félreértés ne essék: eddig ez a felelgetõsdi nem lépett át semmilyen határt. Eddig..

T. Tiprodó22! Örömmel láttam, hogy bevallottan nyers modorodat félretetted. Bár utolsó bejegyzésed már a régi Tiprodót idézi...

Old Dzsordzsi

Szia.

Nem rossz szándékkal írtam, de minthogy nem olyan reakciót / választ kaptam mint azt vártam, hát válaszoltam ahogy szoktam...nyersen és ridegen. A tõlem megszokott módon...
Bár ezért így utólag elnézést kérek...




Idézet
Én nem hisztizek, de az, hogy te szinte az összes munkámat leminõsíted, az durva. Mint írtam én is hallgatok más(ok)ra. Lehet, hogy amatõr vagyok, de szeretem csinálni, és fogom is. Az meg, hogy az is maradok-e, inkább nem hagyatkozom a te érzéseidre, idõvel kiderül.

Fáj a kritika? Tudom, ez ilyen dolog...
De annak akinek nem kell a segítség azzal nem tudok mit kezdeni...ráadásul stigmata, olyat aki feljár ide, erre az oldalra és publikálja itt a borítóit, és nálam régebben készít borítót nem nagyon fogsz találni...
Már azelõtt is készítettem borítókat mikor ez az oldal még sehol sem volt.

Úgyhogy jobban járnál ha hallgatnál másokra...ha nem szívlelsz hát így jártam, de a tanácsaim ennek ellenére hasznosak...Fontold meg õket!
Naplózva
stigmata
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1183



« Új hozzászólás #69 Dátum: 2013, augusztus 12, 18:44:53 »

Idézet

Akkor a szinte mindegyik borítómhoz, miért nem fûztél eddig megjegyzést? Amatõr munka? Te bizonyára profin kezdted. Olyanra hallgatok ,aki régóta készít borítókat, csak kicsit másabb stílusban ad tanácsot.

Szia!

Mirõl beszélsz?!
Finoman kezdtem, semmi sértõt nem mondtam erre behisztizel?! Mi vagy te, egy kislány?!
Old Dzsordzsi a tanú rá, hogy elsõnek finoman adtam a tudtodra, hogy min kellene változtatnod...miért nem szóltam eddig?
Éppen ezért! Mert sejtettem, hogy bevágod a hisztit!
Meg bíztam abban is, hogy önállóan is képes vagy fejlõdni, de nem így van, az az érzésem, hogy neked marad az örök amatõr státusz!

Hogy én profin kezdtem volna? Dehogy..senki sem kezdi úgy, de hallgattam másokra, nem sértõdtem meg, nem hisztiztem...sokat tanultam másoktól, és fejlõdtem, évrõl-évre egyre jobb lettem.

De ha neked nem kell a segítség hát akkor annyit mondhatok, kedves amatõr kolléga, hogy további silány munkát kívánok neked.

A Téma a részemrõl lezárva!

Üdv.

Én nem hisztizek, de az, hogy te szinte az összes munkámat leminõsíted, az durva. Mint írtam én is hallgatok más(ok)ra. Lehet, hogy amatõr vagyok, de szeretem csinálni, és fogom is. Az meg, hogy az is maradok-e, inkább nem hagyatkozom a te érzéseidre, idõvel kiderül.
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #68 Dátum: 2013, augusztus 12, 18:44:16 »

Uraim!

A vita e ponttól meddõvé vált.
Az elmérgesedés megelõzése érdekében kérlek mindkettõtöket, hogy e témában ne fogjatok bele egy oda-vissza vágóba. Ha a hangnem eldurvul, minden bejegyzést ki fogok moderálni.

Ami pedig a borítókészítõ topikját illeti: abba bárki írhat bejegyzést - mindaddig, amíg a tartalom és a stílus megfelel a Szabályzatnak, és az udvarias kommunikáció kritériumainak.

Félreértés ne essék: eddig ez a felelgetõsdi nem lépett át semmilyen határt. Eddig...

T. Tiprodó22! Örömmel láttam, hogy bevallottan nyers modorodat félretetted. Bár utolsó bejegyzésed már a régi Tiprodót idézi...

Old Dzsordzsi
« Utoljára szerkesztve: 2013, augusztus 12, 18:55:02 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #67 Dátum: 2013, augusztus 12, 18:34:37 »

Idézet

Akkor a szinte mindegyik borítómhoz, miért nem fûztél eddig megjegyzést? Amatõr munka? Te bizonyára profin kezdted. Olyanra hallgatok ,aki régóta készít borítókat, csak kicsit másabb stílusban ad tanácsot.

Szia!

Mirõl beszélsz?!
Finoman kezdtem, semmi sértõt nem mondtam erre behisztizel?! Mi vagy te, egy kislány?!
Old Dzsordzsi a tanú rá, hogy elsõnek finoman adtam a tudtodra, hogy min kellene változtatnod...miért nem szóltam eddig?
Éppen ezért! Mert sejtettem, hogy bevágod a hisztit!
Meg bíztam abban is, hogy önállóan is képes vagy fejlõdni, de nem így van, az az érzésem, hogy neked marad az örök amatõr státusz!

Hogy én profin kezdtem volna? Dehogy..senki sem kezdi úgy, de hallgattam másokra, nem sértõdtem meg, nem hisztiztem...sokat tanultam másoktól, és fejlõdtem, évrõl-évre egyre jobb lettem.

De ha neked nem kell a segítség hát akkor annyit mondhatok, kedves amatõr kolléga, hogy további silány munkát kívánok neked.

A Téma a részemrõl lezárva!

Üdv.
Naplózva
stigmata
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1183



« Új hozzászólás #66 Dátum: 2013, augusztus 12, 18:24:40 »


Idézet

Szia!

A Repcsik borítót pár napja már kijavítottam, ha rákeresel, akkor látod, hogy más. A másik borítónál nem is ott volt az angol szöveg, ahol épp a magyar van, ezáltal teljesen máshol kellett eltüntetnem. Azzal kapcsolatban, hogy szerinted SZINTE mindegyik borítómmal problémák vannak, inkább azok véleményét vetném latba, akik publikálják. Innentõl kezdve a "jó tanácsod" fogalma számomra mást jelent. Ha böki a szemed, ne nézd meg a munkámat, én is így teszek (eddig is így tettem). Az építõ jellegû kritikáról még annyit, hogy ha jól emlékszem te illetted különféle jelzõkkel egy másik készítõ munkáját, amit nem publikáltak és a tiédet meg nem. Innentõl kezdve nem szeretnék veled további vitát folytatni veled, és ha lehet,akkor ide ne is írogass.

Köszönöm!

stigmata

Szia

Tudtam, hogy nehezen fogod fogadni a kritikát...nos ennyit errõl.
Az a szerencséd, hogy nem ÉN publikálom itt a borítókat, mert ilyen amatõr munkákat tuti nem engedélyeznék....
Nem nézed a munkáimat meg? Pedig nem ártana, megtudhatnád mi is az a profi munka!

...és ezentúl minden borítódat még jobban fogom vizslatni / vizsgálni és ha hiba lesz benne jelzem!
Tetszik, nem tetszik!

Nem megsértõdni kell! Tanulni a hibákból és hallgatni olyanra aki már több mint 6 éve készít borítókat!

Üdv...

Akkor a szinte mindegyik borítómhoz, miért nem fûztél eddig megjegyzést? Amatõr munka? Te bizonyára profin kezdted. Olyanra hallgatok ,aki régóta készít borítókat, csak kicsit másabb stílusban ad tanácsot.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 95   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.049 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.